Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ať už máš na vysvědčení samé jedničky, nebo tvé studijní výsledky nestojí ani za řeč, rozhodně vysvědčení nevyhazuj! Máme pro tebe seznam míst, na kterých se ti bude hodit. Můžeš za něj získat skvělé slevy nebo vstup zadarmo.

Užij si poslední školní den naplno! Tipy na skvělé a výhodné akce

Vysvědčení
zdroj: Getty Images Vysvědčení
aktualizováno 28.06.2018, 15:54 | 28.06.2018, 15:54 | Krásná.cz

Ať už máš na vysvědčení samé jedničky, nebo tvé studijní výsledky nestojí ani za řeč, rozhodně vysvědčení nevyhazuj! Máme pro tebe seznam míst, na kterých se ti bude hodit. Můžeš za něj získat skvělé slevy nebo vstup zadarmo.

Co na tebe dneska čeká za zajímavé akce?


KNIHY SE SLEVOU


Není nic lepšího, než začít léto s novou knihou. V knihkupectví Knihy Dobrovský dostaneš od 29. června do 1. července slevu 15 % na kompletní sortiment. Tato sleva platí v případě, že doneseš i staré vysvědčení. Slevu 20 % si naopak vyslouží všichni, kdo mají vyznamenání. Jenom si dej pozor na to, že se akce nevztahuje na internetové objednávky, učebnice nebo již zlevněné zboží. V Ostravě se 20% slevy dočkají všichni studenti, kteří navštíví kamennou prodejnu knihkupectví Knihcentrum.cz.

 


ZÁBAVA


Dobrou zprávu máme pro všechny z okolí Hradce Králové. Pokud na svém vysvědčení nemáš žádnou čtyřku nebo pětku, pak máš volný vstup do hradeckého aquacentra, v Aqualandu Moravia tě zas za hezké vysvědčení čeká malý dárek. Výhodné akce si také připravily zoologické zahrady. V ZOO Děčín a ZOO Hodonín budeš mít za samé jedničky vstup zdarma, v ZOO Jihlava mají školáci vstup za 1 Kč, v ZOO Tábor na tebe čeká volný vstup pouze v případě, že máš vyznamenání.

 

Známky neřeší Muzeum hlavního města Prahy, za jakékoli aktuální vysvědčení máš v pátek a v sobotu volný vstup do všech jeho poboček.

 

Pokud se chceš uklidnit v přírodě, pak tě potěší liberecká akce. V pátek se můžeš zdarma svézt lanovkou na Ještědský hřeben. Po cestě z Ještědu ještě zavítej do iQLandie a iQParku, kde máš vstup za polovinu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

14 tipů, jak se o prázdninách zabavit: tohle do konce léta ještě stihneš
TEST: Zažiješ perfektní prázdniny?
Single v létě? Víme, jak nesmutnit a užít si prázdniny naplno

 

AKCE V OBCHODNÍCH CENTRECH


Co takhle oslavit počátek prázdnin v obchodním centru? Například v Palladiu si prvních 500 školáků může zatočit kolem štěstí. Jako ceny jsou připraveny zmrzliny z čerstvého ovoce UGO, B-smart Strips od KFC nebo ovocná taštička McDonald´s. Od 9:30 do 13:00 zde bude i influencerka Adele Brandi, se kterou se můžeš vyfotit. Pokud miluješ točenou zmrzlinu, pak se vydej do Obchodního centra VIVO!, kde ji za vysvědčení získáš. Ostravačky mohou vyrazit do OC Futurum, kde za vysvědčení taktéž dostanou odměnu v podobě zmrzliny.

 

Léto
(Foto: Getty Images)
 0 hlasů
Vaše hodnocení