Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Na to zlé se většinou snažíme zapomenout. Čtenářka Káťa si prožila ošklivou zkušenost se svým bývalým přítelem, ale on jí ze života zmizet nehodlá.

VAŠE PŘÍBĚHY: Chtěl mě znásilnit a teď mě zve na rande!

aktualizováno 04.11.2011, 09:21 | 04.11.2011, 00:54 | Krásná.cz / čtenářka

Na to zlé se většinou snažíme zapomenout. Čtenářka Káťa si prožila ošklivou zkušenost se svým bývalým přítelem, ale on jí ze života zmizet nehodlá.

Bylo léto. V našem městě se pořádala slavnost, na kterou jsem se vydala společně s kamarádkami – Klárou a Janou. Večer měla vystoupit nějaká rocková kapela (na název si už nevzpomenu), takže jsme tam strávily celý den. Potkaly jsme tam plno známých, včetně jednoho kluka, který asi rok nazpátek chtěl právě jednu z mých kamarádek - Kláru. Věděla jsem o něm akorát to, že se jmenuje David a je to strašný sukničkář. I Kláru chtěl pouze do postele.

 

Když se nachylovalo k večeru, připojila se k nám menší partička. Byla tam Kláry sestřenka + pár jejích kamarádek a David. Klára se obávala, že se o ni opět bude pokoušet, ale to se mýlila. Za celý večer si jí nevšímal a věnoval se mně! I když jsem věděla, co je zač, jeho pohledy a úsměvy mi dělaly dobře a s radostí jsem mu je oplácela.

 

Asi kolem půl jedenácté mi volala mamka, že mám jít domů. No, nechtělo se mi, ale nedalo se nic dělat. Když jsem všem oznámila, že musím domů, šli mě ochotně doprovodit. Po cestě jsme si užili ještě spoustu srandy, a když mě najednou David vzal okolo pasu, byla jsem v sedmém nebi. U našeho paneláku jsem se se všemi rozloučila a David mě dokonce na rozloučenou objal. Líbil se mi víc a víc.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Další den jsem zašla za Janou, abych se jí svěřila s tím, že se mi David dost líbí. Ona mi to přála, a když mi od Davida přišla smska (kde na mě vzal číslo, nevím do dneška), že se mu moc líbím a jestli bych s ním nezašla ven, radovala se semnou. Jediný, kdo z toho neměl radost, byla Klára. Původně jsem si myslela, že mi třeba jenom závidí, když mi říkala, ať si s ním nic nezačínám, jenže měla pravdu… Ale o tom až později.

 

S Davidem jsme spolu šli poprvé sami ven ve středu. Bavili jsme se o všem možným a já musím uznat, že mi s ním bylo fakt hezky. Domluvili jsme se i na další den. Takto jsme se vídali asi 2 týdny, když se mě jednoho dne zeptal, jestli s ním nechci chodit. Bez ohledu na to, co mi o něm říkala Klára, jsem souhlasila. A to byla chyba!

 

Začátek našeho vztahu byl hezký – asi jako každý. Sice na mě neměl moc času, ale to jsem neřešila. Měla jsem ho ráda a myslela si, že i on má rád mě. Když jsme spolu byli asi 3 měsíce, začala jsem o tom trochu pochybovat.

 

Jednoho dne mi na ICQ napsal, jestli bych nechtěla v našem vztahu zajít trochu dál. Jenže mě v tu dobu bylo ještě 14, tak jsem mu napsala, že ne. Ale on zase začal, že prý nemusí jít hned o sex, ale třeba prstění apod. Docela mě to už naštvalo, tak jsem mu napsala, že prostě nechci a odhlásila jsem se. Během 5ti minut mi přišla smska, že se mi omlouvá, že to tak nemyslel. Nechala jsem to tedy být.

 

Jenže pak jsem na vlastní kůži poznala, že ho to stále nepřešlo. Šli jsme spolu ven a David navrhl, že se půjdeme projít kousek do lesa. Já vím, že už mi to mohlo přijít divný, ale byla jsem blbá zabouchnutá čtrnáctka a nepřipouštěla jsem si, že by mi mohl ublížit. No, tak jsme tedy šli.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Vlastní brácha mi vyhrožoval, že mě zabije
VAŠE PŘÍBĚHY: Přepadl mě úchyl
VAŠE PŘÍBĚHY: Chci sex až po svatbě

 

Dovedl mě na místo, kde skoro nikdo nechodil. Myslela jsem, že se mnou prostě chce být sám, ale to jsem se šeredně zmýlila. Teda chtěl, ale v jiném smyslu, než jsem si myslela. Přišel ke mně blíž, opatrně mě opřel o strom a začal mě líbat a osahávat. Já ho od sebe odstrčila, co jako dělá?! On, že nic a opět mě přimáčknul k tomu stromu, ale tentokrát trochu surověji a začal mi rozepínat pásek. Okřikla jsem ho, ať toho nechá, ale on mi jenom řekl, že mám držet hubu a pokračoval dál. Naštvalo mě, jak se ke mně chová, tak jsem mu vrazila facku. To ho ale rozčílilo. Vrátil mi jí dvakrát takovou a řekl mi, že když to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém. Násilím se mi snažil dostat pod kalhoty. Chtěla jsem se bránit, ale měl strašnou sílu. Ani jsem radši nemyslela na to, jak dopadnu. Jenom jsem si přála, abych to už měla za sebou.

 

Díky Bohu jsem měla neuvěřitelné štěstí! Než se Davidovi podařilo mě znásilnit, šel kolem nějaký starý pán se psem. Sice si nás asi nevšiml, ale David když ho uviděl, nejspíš dostal strach a na chvíli povolil. To byla moje šance, kterou jsem okamžitě využila – vysmekla jsem se mu a utekla. Neohlížela jsem se, jestli běží za mnou, nebo ne. Jenom už jsem chtěla být doma.

 

Brácha ihned zjistil, že se mnou není něco v pořádku, ale já o tom s nikým mluvit nechtěla. Chtěla jsem se jenom zavřít do pokoje a pořádně se vybrečet. Jenže nakonec jsem mu stejně všechno vyklopila. Brácha mi řekl, že to tak nenechá. Myslela jsem, že to říká jenom tak, ale opravdu si jednou na Davida počkal a u slov to nezůstalo.

 

Už jsou to 2 roky, ale mám to před očima, jako by to bylo včera. Kláře jsem nakonec přiznala, že měla pravdu, ale co přesně se stalo, jsem jí neřekla. A když mi asi měsíc po tom David psal, že udělal chybu a že by mě chtěl zpátky, Naférovku jsem ho poslala do pr****. Nevěřím, že by se dokázal změnit.

 

Anketa
Nechala ses někdy od kluka donutit k sexuální aktivitě, která ti nebyla úplně po vůli?
 

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Lovkyně snů – Procitnutí: Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem...

Upíří deníky – Zajetí: Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila. Doprovází ji Stefanův bratr Damon, který touží po Eleně celým tělem i duší. Jediný Damon totiž zná cestu do místa, kde je Stefan držen v zajetí. Elena se nezastaví před žádnou překážkou, aby Stefana osvobodila. Ovšem s každým dalším dnem na nebezpečné cestě roste napětí utajované touhy mezi Elenou a Damonem...

Nejkrásnější filmová místa – křížem krážem po Česku: Vydejte se po stopách českého filmu! Pokračování úspěšných tipů na výlety vás zavede na místa, kde se točily filmy Noc na Karlštejně, Pelíšky, Jáchyme, hoď ho do stroje a spousta dalších. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou!


Alexandre Dumas – Hrabě Monte Christo: Strhující příběh pomsty Edmonda Dantese od jeho útěku z vězení v hrozivé pevnosti na ostrově If až po dokonalý, rafinovaný plán, jak po mnoha letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená ver Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!

Eragon: Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ... První díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců.


Jak SOUHVĚZDÍ dostala svá jména: Zajímá vás, jak získaly hvězdy a souhvězdí svá jména? Vstupte do světa mýtů, bájí a pověstí. Projděte se hvězdnou oblohou. Poznejte příběhy, které se váží k jednotlivým znamením zvěrokruhu. Víte jak se dostal na oblohu Perseus, Andromeda, Labuť nebo Orion? Před každou pověstí je informace, kde se souhvězdí nachází na obloze, kdy je viditelné, z kolika hvězd se skládá a řada dalších zajímavostí. Součástí knihy je rejstřík, přehled latinských názvů a současná mapa hvězdné oblohy.
 

 4 hlasů
Vaše hodnocení