Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Autorka dnešního příběhu, čtenářka Monty, si během své první lásky prožila mnoho křivd a myslela, že pravá láska prostě bolí.

VAŠE PŘÍBĚHY: Opravdová láska musí bolet! Nebo ne?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 26.07.2013, 10:18 | 26.07.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Autorka dnešního příběhu, čtenářka Monty, si během své první lásky prožila mnoho křivd a myslela, že pravá láska prostě bolí.

Psal se rok 2010, konec léta a já se tak moc a tak krásně zamilovala do kluka, který mě předtím tolikrát zklamal a zranil. Vždycky jsem si říkala, že těžké začátky jsou začátky něčeho nádherného a na celkem dlouho jsem tomu i věřila.

 

Daniel byl úžasný, hodný, chytrý, pracovitý, chápavý, hrozně brzo se spřátelil s mým bratrem, mámou i celou mojí rodinou. Byl jediný, kdo mě znal a kdo mi rozuměl. Kupoval mi maličkosti, abych se usmála, psal mi, volal, chodil za mnou, usínal se mnou. Milovala jsem ho ze srdce, opravdově, drželi jsme pospolu a měli jsme to nejkrásnější - upřímný vztah. Nevěřila jsem, že by to skončilo, ale skončilo.

 

Přesně o dva a půl roku později jsem s Danielem jela na tetování, moc jsem se na něj těšila. Daniel nebyl moc rád, nelíbí se mu tetování, ale stál při mě a podporoval mě. Myslím, že v tu dobu se všechno pokazilo. Hádali jsme se často, já jsem od přírody Beran, horkokrevná, tvrdohlavá, urážlivá, a on byl Rak, citlivý, usměvavý a chápavý. Pár dní po mém tetování jsme se pohádali opravdu hodně, vadilo mi, že se mě nedokázal zastat před bratrem, i když on jediný věděl, že jsem měla pravdu. Pohádali jsme se a věděla jsem, že za to můžu já a chtěla jsem se mu omluvit. Ale on mi napsal jen zprávu, že to chce ukončit. Brečela jsem a utíkala k němu. Oba jsme se rozhodli to ještě spolu zkusit. Ale už to nebylo ono. Nepoznávala jsem ho. Zesměšňoval mě, dělal si ze mě srandu. Ukončili jsme to do týdne a mně začal nový život.

 

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

 

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

 

Ostříhala jsem se, obarvila a světe div se, začala dělat fotomodeling, protože jsem hodně vysoká. Ale psychicky jsem byla na dně. Pokusila se o sebevraždu a navštěvovala psychologa, brala antidepresiva. Odjela jsem na 15 dní mimo domov na praxi, zhubla jsem 10 kg a našla si nové koníčky. V hlavě pořád jenom jeho, chyběl mi, milovala jsem ho. Čím dál tím víc jsem si uvědomovala, že vyhledávám místa, kde bych ho mohla potkat, oblékala si jeho oblíbené barvy a v jeho blízkosti se culila jak sluníčko.

 

Za čas jsem už jeho blízkost nemusela vyhledávat, jezdil k nám za bráchou celkem pravidelně. Jeden večer, měsíc po rozchodu, se to všechno zvrtlo. Byl opilý, já taky. Skončili jsme u něj v posteli a já naivka věřila, že to bude pokračovat. Mýlila jsem se, chtěl jen sex. Bolelo to, ještě víc, když jsem zjistila, že začal chodit s jinou holkou, zatímco já se nedokázala na jiného kluka ani podívat. Za čas se s ní rozešel, jezdil za mnou a všichni si mysleli, že jsme zase spolu, přespával u nás, vodili jsme se za ruce, ale vlastně jsme spolu nechodili.

 

Celou dobu jsem si byla jistá, že mě má rád. Dělala jsem mu snídaně, svačiny i večeře, pořádali jsme pizza dny, kuchtili spolu, jezdili autem... Prostě, všechno jako dřív. Byla jsem tak šťastná, pozorovala jsem, jak žárlí, i já žárlila, víc než kdykoliv jindy. Pak se to zvrtlo.

 

Byla jsem sama na jedné akci a seznámila se s jedním klukem. Byla jsem prakticky single, tak proč si ten večer neužít? Daniel se to ale dozvěděl. Řekl mi ovšem, že mu to nevadí, že jsme oba nezadaní. Několikrát jsme řešili, proč nejsme spolu, a pokaždé mi řekl, že mi nechce ublížit, že chce čas, a já hloupá mu pokaždé uvěřila.

 

Moje nejlepší kamarádka měla tenkrát už bývalého přítele, kterého jsme já i Daniel dobře znali a měli ho rádi. Právě ten s sebou jednou přivezl i jeho nejlepšího kamaráda, Patrika. Znala jsem Patrika už od vidění, ale nikdy jsem to nějak neřešila. Pak jsem ale začala.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: O panenství jsem se rozhodla přijít s celebritou
VAŠE PŘÍBĚHY: Naši lásku zaskočila smrt
VAŠE PŘÍBĚHY: Chci být zadaná, ale každého kluka odeženu

 

Ten večer jsme byli i s Danielem, Patrikem a našimi společnými kamarády na narozeninové oslavě našeho moc dobrého kamaráda. Já se opila a vzhledem k tomu, že Patrik je zpěvák, přidala jsem se k němu a dali jsme duo. Hrozný trapas, on to bral ale v pohodě. Nijak jsme to neřešila, prostě jeden trapný večer. Pak se to všechno zlomilo, jeden jediný večer a jedna obrovská náhoda. Byli jsme u Daniela, já, moje nejlepší kamarádka, její ex přítel, Patrik a naše dvě společné kamarádky. Byla jsem domluvená s Danielem, že mě pak doprovodí domů. Bohužel (spíš bohudík) se jedna moje kamarádka hodně moc opila, a tak ji musel nechat přespat Daniel u něj v pokoji a nemohl mě jít doprovodit. Nabídl se ale Patrik.

 

Šli jsme spolu a povídali si. Zjistili jsme, že toho máme dost společného. V půlce cesty začalo hrozně moc pršet. Schovali jsme se do jednoho přístřešku a poslouchali jednu naši oblíbenou písničku. A v tu chvíli jsem se do něj zamilovala. I tak jsem ale pokračovala ve vztahu s Danielem a věřila, že pro něj přece jen něco znamenám. Neznamenala. Chtěl mě jen do postele. To mi došlo jeden večer, kdy jsme byli na Patrikově chatě. Daniel se opil a usnul, všichni ho chtěli počmárat a já hloupá jsem ho bránila. Pořád jsem sledovala Patrika, ale byla jsem tam s Danielem a nechtěla jsem, aby mi poblouznění z Patrika pokazilo to, co máme s Danielem. Seděla jsem tam vedle Daniela, když k němu přišla holka a sedla si mezi nás. Povídali si, smáli se a viděla jsem, jak ho sem tam pohladila po ruce. Nechápala jsem, to mu to nebylo hloupé? Seděla jsem vedle nich!

 

Vzala jsem kamarádku za ruku a šly jsme se projít, bolelo mě to, trhalo na kusy. Když jsme se za dvě hodiny vrátily, už se líbali. Bylo to, jako by mi někdo vytrhl srdce z těla. Patrik za mnou přišel, ale i tak, byla jsem protivná a měla jsem slzy na krajíčku. Danielovi jsem psala, jestli se nechce sejít, tak jako vždy, ale byl protivný, zlý a útočil na mě, pořád mi něco vyčítal, i když já neřekla o tom večeru ani slovo, vždyť jsme spolu nechodili. A tak to skončilo.

 

Jeden večer krátce po téhle příhodě se mě Patrik zeptal, jestli s ním chci být víc než kamarádka a já souhlasila. Po Danielovi mám ale blok a bojím se věřit. Těžce se srovnávám s tím, jak mě využil, jak mi lhal, že mu nejde jen o sex, ale vlastně šlo. A po čase už k němu necítím ani nenávist, ani lásku. Jen to bolí a vždy když ho vidím, cítím se prázdná. Život jde dál. Před měsícem jsme se potkali na akci, byl opilý a řekl mi, že mě miluje. Na to jsem čekala celou dobu, co jsme se rozešli. Nebyla jsem ale schopná mu odpovědět, místo toho jsem se usmála, odešla a objala Patrika.

 

Jednou mi zlomil srdce, podruhé mi rozdrtil duši, potřetí už mu to nedovolím. Holky, jen nebuďte tak hloupé, jako já!

 

Autorka příběhu získává balíček knih od Nakladatelství Fragment v hodnotě 1500Kč.

Soutěž Fragment
(Foto: Fragment/Thinkstockphotos)

 

Autorka ve svém balíčku tentokrát najde následující knížky:

 

Upíří deníky – Stefanovy deníky: Úkryt
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Stefanovy deníky odhalují temné události, které jim předcházely. Příběh dvou znepřátelených bratrů je plný napětí, nečekaných zvratů a touhy.
Po Londýně se šíří zprávy o surových vraždách mladých dívek. Podezření padá na Damona. Společně se Stefanem brzy zjistí, že pomluvy jsou součástí pomsty starého upíra. Jde o trest za smrt mladé upírky Katherine, dávné lásky obou bratrů. Damon a Stefan stojí před sílou a krutostí, na které nestačí. Jejich úkryt už není bezpečný…
 

Temná akademie – Rozpolcení
Darkova akademie začíná nový semestr ve starobylém Instanbulu. Cassie je vznešeností města nadšená, nemá ale sílu na to, aby si pobyt pořádně užila. Musí si zvolit mezi privilegovaným světem Vyvolených a svými nejlepšími přáteli. Cassie stojí před osudovým rozhodnutím, které jí může změnit život jednou provždy. Mezitím se městem plíží vrah a podezření může padnout na kohokoliv...
 

Krvavá romance – Spoutáni osudem
Sára Dustina vysvobodila a zdá se, že prokletí věčnosti je definitivně zlomeno. Žádné nebezpečí jim už nehrozí. Tak proč oba pociťují, že není všechno v pořádku? Jako by jejich životní energie vystačila vždy jenom pro jednoho z nich a druhý musel trpět. Navíc se kolem nich nepozorovaně svírá kruh nenávisti a pomsty. Jak poznají, komu mohou věřit? Budou spolu někdy opravdu šťastní?
 

Bettina Belitz – Rozdělená srdce
Po přestěhování je sedmnáctiletá Elisabeth naštvaná snad na celý svět - přišla o všechny kamarády, na venkově není moc příležitostí k zábavě a navíc rodičům to tam naprosto vyhovuje. Všechno změní setkání s Colinem. Proč ji tento kluk od začátku neuvěřitelně přitahuje, to nedokáže vysvětlit. Chová se divně, odtažitě a dává Elisabeth jednu hádanku za druhou. Jaké je jeho tajemství? Co skrývá? Svým pátráním odhalí Elisabeth pravdu - její rodině, Colinovi i jí hrozí velké nebezpečí.
 

Láska, sex, touha – Co je šeptem...
Parta studentů si života užívá opravdu naplno – mejdany, láska, akce, sex. Někteří z nich přicházejí na to, co znamená mít vážnější vztah, a každý z nich má nějaké svoje tajemství.
Ashley má "divokou" pověst a vyznává nevázaný životní styl. Co když je to ale přetvářka? Může se za maskou holky na jednu noc schovávat velká touha? Vysokoškolák Dylan je nejen hezký, ale navíc i fajn kluk. Bude mít Ashley šanci mu dokázat, že si zaslouží jeho pozornost?
Titul Láska, sex, touha – Co je šeptem... volně navazuje na předchozí titul:
Láska, sex, touha – Nikdy neříkej navždy
 

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY
Z každého (ne)obyčejného okamžiku se během vteřiny může rozvinout humorný příběh, při jehož vyprávění se lidé budou usmívat a souhlasně přikyvovat. Nejlepším autorem je totiž sám život. Jeho typická nevyzpytatelnost a hravost připravuje úsměvné situace jako mávnutím proutku. Není proto divu, že vám některé povídky budou připadat povědomé...
Michal Vaněček
 

 

Čtěte také:

EXKLUZIVNÍ FOTO: Marta Ondráčková se vdala!

 9 hlasů
Vaše hodnocení