Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Barcelona patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace v Evropě a ročně ji navštíví několik tisíc Čechů. Bohužel se i toto krásné město dostalo do hledáčku samozvaného Islámského státu, a stalo se terčem teroristů. Podívej se na zpověď Češky...

Z toho mrazí! Zpověď Češky, která o vlásek unikla teroristickému útoku

Gabriela Klementová
zdroj: YouTube.com Gabriela Klementová
aktualizováno 28.08.2017, 00:35 | 28.08.2017, 00:35 | Krásná.cz

Barcelona patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace v Evropě a ročně ji navštíví několik tisíc Čechů. Bohužel se i toto krásné město dostalo do hledáčku samozvaného Islámského státu, a stalo se terčem teroristů. Podívej se na zpověď Češky, která stihla před terorem uprchnout.

Sedmnáctiletá youtuberka Gabriela Klementová se vydala se svou nejlepší kamarádkou objevovat krásy španělského hlavního města. Holky se každý den pohybovaly po třídě La Rambla a ani ve snu by je nenapadlo, že se za několik hodin může tahle nákupní promenáda proměnit v peklo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroť svou paniku a jednej v klidu!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Z čeho máme doopravdy strach?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Bojíme se terorismu?


Podívej se na video, ve kterém youtuberka popisuje, jak ještě necelé tři hodiny před útokem seděla na lavičce na La Rambla. Díky včasnému odletu se jí naštěstí nic nestalo a s kamarádkou v pořádku docestovala do České republiky. O teroristickém útoku se dozvěděla až ze zprávy od rodičů, když čekala na letišti.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení