Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Přihlásila jsem se na Facebook a vyskočila tam na mě připomínka motta, které jsem tam před pěti lety sdílela.

Jak si (ne)splnit sen

blogerka
zdroj: Archiv blogerky blogerka
aktualizováno 07.05.2017, 00:00 | 07.05.2017, 00:00 | Wendy vill Felton

Přihlásila jsem se na Facebook a vyskočila tam na mě připomínka motta, které jsem tam před pěti lety sdílela.

"Destiny is for losers. It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen."

 

Ještě teď si vzpomínám na to, jak mi lidé psali hnusné komentáře k článku o tom, že chci jít na VŠ do Anglie nebo do USA. Že si jen stavím vzdušné zámky, a že na to nemám. Dokonce mám pocit, že jedna z těchto komentátorek byla tehdy i slečna, která je teď pravidelnou čtenářkou mého blogu, haha. Já teda nevím, ale...

 

O pět let později studuju univerzitu v Anglii a žiju v Londýně! Děkuju, děkuju, děkuju!!!

 

A tak jsem nad tím vším trochu přemýšlela a došlo mi, že takhle mnoho snů skončí ještě dřív, než vůbec začnou... Proč? Jen proto, že se necháme zmanipulovat nepřejícími lidmi? Místo, aby nám na kuráži přidali, tak přidávají na pochybnostech. Ono je totiž jednodušší sedět doma za počítačem a psát, jak bude vypadat život druhých, než řešit svůj vlastní. A samozřejmě, že všichni ostatní jsou nuly!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak dosáhnout svých cílů?
Motivace je mnohem důležitější než vůle
Síla motivace

 

Neposlouchej je, ignoruj je a dělej to, co ti říká srdce! Jestli si ty myslíš, že na to máš, tak na to máš! Ať je to cokoliv... Pravda je taková, že svět vážně patří těm, co se nepose*ou, haha! Všechny velké sny a velké životní cíle vyžadují OBROVSKOU dávku odvahy! Tak do toho! (Přece nechceš patřit mezi ty chytráky, co jen sedí u toho počítače ve své komfortní zóně, ale ví všechno nejlíp, no ne?)

 

Samozřejmě, že se může stát, že budeš za blbce, to je jasný. A to jsou taky naše největší obavy, že jo? Přitom za tejden si nikdo nebude náš neúspěch pamatovat. Ale taky nemusíš být... A když to ani nezkusíš, tak sice za blbce nebudeš, ale určitě nebudeš ani tím, kým chceš být, a nebudeš mít to, co chceš mít. To ti můžu zaručit.

 

Tak vykroč tou správnou cestou... Tou tvou...2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •