Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Je to tak! Kapela Simple Plan se vrací do Prahy! Pro fanoušky to je skvělá zpráva!

Simple Plan se vrací do Prahy! Představí nám živě svoji novou desku!

simple plan
zdroj: oficiální zdroj simple plan
aktualizováno 27.01.2016, 00:00 | 27.01.2016, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Je to tak! Kapela Simple Plan se vrací do Prahy! Pro fanoušky to je skvělá zpráva!

Možná už jste o tom slyšeli. Jejich Evropské turné začíná už v únoru 2016, krátce po oficiálním uvedení své nové desky, která vychází 19. února 2016. Kluci začínají ve Španělsku, ale na seznamu zemí je i Francie, Německo, Rakousko či Spojené Království.

 

simple plan
(Foto: oficiální zdroj)

 

Kde? A kdy? 

 

Kapela Simple Plan u nás nehraje poprvé, letos kluci navštíví Prahu již potřetí. Vystoupí 5. března v Incheba aréně v Praze. Vstupenky se pohybují v cenovém rozmezí 775 - 1015,-. Neváhejte s koupí lístků dlouho, koncerty byly zatím vždycky úplně vyprodány a nepochybuji o tom, že tentokrát tomu bude jinak. Koupit lístky si můžete zde.

 

simple plan
(Foto: oficiální zdroj)

 

A co budou kluci hrát?

 

Čeští fanoušci poprvé živě uslyší songy z jejich nového alba Taking One For The Team, čehož se určitě nemůžou dočkat. Alespoň já rozhodně! Určitě nám však zahrají i některé jejich starší hity. Já doufám v Jet Lag, Crazy, This Song Saved My Life nebo Last One Standing. Tak jsem zvědavá, jestli se alespoň jedné z nich dočkám.

 

Něco málo o novém albu

 

Album začli kluci nahrávat v březnu 2015 a nahrávání trvalo celkem 3 měsíce. Zajímavostí je, že producent jejich nového alba je Howard Benson, který spolupracoval například se skupinou The All American Rejects, která je mimochodem taky moje oblíbená!

 

Videoklip k úvodní písni nového alba, Opinion overload, se natáčel včera v Montrealu a videoklip prý vyjde ještě před novým albem, takže před 19.2. První singl Boom si můžete poslechnout níže.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •