Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

23. září se v pražských Holešovicích konalo národní kolo kadeřnické soutěže Trend Vision Awards 2016. Účastníci soutěžili ve dvou kategoriích - Color Vision a Creative Vision. Na závěr večera vystoupila kapela Slza.

Trend Vison Awards a koncert kapely Slza

Wella Trend Vision Awards - 12
zdroj: Wella Wella Trend Vision Awards - 12
aktualizováno 11.10.2016, 01:21 | 11.10.2016, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

23. září se v pražských Holešovicích konalo národní kolo kadeřnické soutěže Trend Vision Awards 2016. Účastníci soutěžili ve dvou kategoriích - Color Vision a Creative Vision. Na závěr večera vystoupila kapela Slza.

Je to teprve pár týdnů, co známe české vítěze Trend Vision Awards, kteří pojedou reprezentovat Českou Republiku do Barcelony na mezinárodní kolo soutěže. Konkrétně jde o Veroniku Ježovou, vítězku kategorie Creative Vision a Terezu Winkelmannovou, vítězku kategorie Color Vision.

 

Wella Trend Vision Awards - 17
(Foto: Wella)

 

Wella Trend Vision Awards - 10
(Foto: Wella)

 

Wella Trend Vision Awards
(Foto: Wella)

 

Slavnostní večer byl zahájen parádní show populárního salonu Wella, který sídlí v Karlíně. Navštěvují ho třeba populární blogerky Lucka a Nikča z A Cup Of Style, blogerka Mia z Kissbooku nebo Domča z blogu Dblog. Show týmu Studia Wella byla doplněna nádhernými kousky české designérky Kateřiny Geislerové a jednou z předvádějících byla dokonce i Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová. Slavnostního večera se tajně zúčastnil Kazma známý především díky své One Man Show, který se pravděpodobně přišel podívat právě na Andreu.

 

Wella Trend Vision Awards - 18
(Foto: Wella)

 

Wella Trend Vision Awards - 16
(Foto: Wella)

 

Wella Trend Vision Awards
(Foto: Wella)

 

Za mě byla číslo jedna show salonu New You, která předcházela vyhlášení vítězů soutěže. Show odstartovali dva kentauři, kteří přivezli po červeném koberci svou královnu, která byla vizuálně inspirována královnou ze světa Narnie a symbolizovala spoutání člověka, který je otrokem systému. Celá show byla doplněna tématickou hudbou, naživo zde zazpívala Tereza Černochová a celkově to bylo prostě asi to nejlepší z celého večera. Teda vlastně až na brunch, kterému se jen tak něco nevyrovná, žejo. Jídlo je jídlo. Kdo mi dá za pravdu?

 

Wella Trend Vision Awards
(Foto: Wella)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tento šněrovací trend tě naprosto dostane!
Back to school outfits - co si obléct do školy? 

 

Wella Trend Vision Awards - 13
(Foto: Wella)

 

Jak už jsem zmínila na začátku… Na závěr večera vystoupila kapela Slza, která hostům představila svoji debutovou desku Katarze. Pokud byste kapelu Slza náhodou neznali, což se podle mě u nás na webu nemůže stát, tak se jedná o klučičí dvojici - kytaristu Lukáše Bundila a zpěváka Petra Lexu. Případně se podívejte na Google, tam o nich určitě něco najdete. Ale teď už zpět ke koncertu. Kluci ukázali, co v nich je, a že je jejich úspěch skutečně zasloužený. Lehce navodili skvělou atmosféru a rozpohybovali většinu publika. Díky tomu, že bylo publikum menší, než jak tomu je na koncertech zvykem, tak se hosté nemuseli mačkat hlava na hlavě a vlastně to koncertu přidalo na hodnotě.

 

Wella Trend Vision Awards - 11
(Foto: Wella)

 

Wella Trend Vision Awards - 15
(Foto: Wella)

 

Na některých dámách bylo znát, že jsou jejich věrné fanynky - tančily u pódia a některé singly dokonce zpívaly. (A pozor, nemluvím tu o 15 letých slečnách, ale o ženách ve věku 30 - 45 let. Zde je důkaz, že kluky neposlouchají jen teenageři.) Odvahu, jít si zazpívat na pódium s Petrem Lexou osobně, však nikdo nenašel. Hned po koncertě fanynky běžely do backstage ulovit fotku s klukama a podpis. 

 

Celý večer považuju za vydařený, moc gratuluju vítězkám Trend Vision Awards a těšíme se, co přinese příští ročník.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •