Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nikdy jsem neměla víc rozkošnou a hlavně fotogenickou zmrzlinu. Taky stála majlant, takže ještě aby nebyla fotogenická, žejo, haha.

Vyraz do Londýna za nejkrásnější zmrzlinou!

zmrzlina
zdroj: Archiv blogerky zmrzlina
aktualizováno 20.08.2017, 00:00 | 20.08.2017, 00:00 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Nikdy jsem neměla víc rozkošnou a hlavně fotogenickou zmrzlinu. Taky stála majlant, takže ještě aby nebyla fotogenická, žejo, haha.

Koupit ji můžeš v Milk Train na Covent Garden (Londýn). Určitě se podívej na jejich IG @MilkTrain, kde se můžeš pokochat těmito skoro až uměleckými díly. Můžeš si vybrat, jestli ji chceš do kornoutku, nebo ne. Ale vzhledem k tomu, že já jsem chtěla právě tu cukrovou vatu kolem, tak volba byla jasná. Jinak pondělky mají zavřeno, tak pozor na to a taky počítej s frontou. My jsme čekali asi 10 minut. Jo a teda sníst ji bez toho, aby ses od ní zašpinila od hlavy až k patě, jsem vyhodnotila jako nadlidskej výkon.

 

zmrzlina
(Foto: Archiv blogerky)

 

CENY

 

Pokud nejdeš do limitované edice (naposled to byla myslím unicorn ice cream), tak by zmrzlina (každý den nabízí jinou příchuť, pokud jsem to pochopila správně) v kornoutu měla stát 3.95 liber. Candy floss, což je ta cukrová vata, stojí 1 libru a pak si ještě můžeš vybrat různé toppings - 50 pencí za každej. Já jsem měla rainbow sprinkles, strawberry crunch a 99 flake, takže jsem za ně platila dohromady 1.50 liber.

 

zmrzlina
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Víme, jaká zmrzlina se hodí k tvému znamení!
Zmrzlina: Dietní katastrofa, nebo tajná zbraň proti kilům?
Co dnes ke snídani? Jedině zmrzlinu!

 

zmrzlina
(Foto: Archiv blogerky)

 

Celkem mě tedy moje zmzka stála 6.45 liber. Jo, je to ranec. Ale na Londýn je to celkem normální cena a tahle kráska za to fakt stála. Však si ji taky nedáváš každej den, no ne? A co jsem vypozorovala ještě k těm cenám za zmrzliny v Londýně, tak za dva kopečky zmrzliny třeba v Baskin Robins stejně zaplatíš kolem 5 liber a tak různě po městě v ice cream stalls za kopeček cca 3.70 liber, takže čert to vem.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •