Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak moc pečujeteš o své vlasy, svou pokožku a jak moc času tomu věnujeteš?

Zázrak jménem arganový olej

Olejová masáž
zdroj: Thinkstockphotos Olejová masáž
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | 22.07.2018, 00:00 | Krásná.cz/Zaninkaa

Jak moc pečujeteš o své vlasy, svou pokožku a jak moc času tomu věnujeteš?

Já se přiznám, že bych se mohla postarat o svou pokožku lépe. Občas použiji tělové mléko nebo olejíček. O vlasy pečuji a dávám si na produktech záležet. Mé vlasy se často rády nabijí elektřinou, létají všude a padají. Nepadají mi tedy pouze vlasy, ale i řasy. Až moc. Vyzkoušela jsem už mnoho olejíčků, masek na vlasy a spoustu vyživovacích produktů. Nedalo se přehlédnout, že jsem si oblíbila arganový olej, ač necíleně jsem kupovala arganové produkty. Mé nejoblíbenější bych ti dnes chtěla ukázat.

 

Nejdříve ale, co je to arganový olej? Tento rostlinný olej získáváme z plodů argánie trnité. Je jedním z nejcennějších produktů, v kosmetice se využívá díky jeho bohatosti na karoten, vitaminy a mastné kyseliny.

 

kosmetika - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

MASKA NA VLASY


Mou nejoblíbenější arganovou masku jsem si objednala v Oriflame. Tehdy musela být v akci, protože běžně ji lze koupit za 329 Kč. Není moc veliká, ale opravdu stačí na vlasy nanést jen trochu krému. Příjemně voní. Jediné co, tak stačí masku používat jednou týdně. Dostatečně zmastí vlasy a přes týden vydrží hebké a lesklé. Oriflame má pod sebou různé značky, maska je od ELEO, vyrábějící vlasovou kosmetiku.

 

kosmetika - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

OLEJÍČEK NA VLASY


Tento elixír značky Pantene na vlasy je opravdu výborný. Dostala jsem ho k Vánocům, často si totiž vlním vlasy a můj z Oriflame jsem vypotřebovala. Kadeřnice mi dala tip, pokud si navlníš vlasy, nesprejovat! Pod vrstvou spreje se ti budou vlásky lámat. Lepší je si vlnky naolejíčkovat a déle vydrží, nebudou se drolit, ale lesknout a ještě jim dáš výživu. Olejíček stojí pouze 106Kč.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pozor na oleje v přírodní biokosmetice, ne všechny jsou prospěšné
Rozpoznej blahodárnou sílu olejů
Zapomeň na drahou kosmetiku, vyzkoušej olivový olej

 

kosmetika - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

OLEJ NA TĚLO


Olejíček jsem dostala jako dárek na rozloučenou od mé kamarádky v Holandsku. Týden po příjezdu a jeho používání jsem se začala osypávat a dělaly se mi vyrážky. Šíleně jsem se bála, že mi olej nesedl. Na(ne)štěstí, to bylo antibiotikami, takže mohu olejíček používat dál. Nejčastěji si jej stříknu na nohy před spaním. Hlavně je důležité, nepoužívat olejíček nad podlahou, už jsem takhle hezky uklouzla.
Do minulého týdne jsem ani nezjišťovala, zda značku Inecto seženeme v Česku. Seženeme! Stojí kolem 139 Kč.

 

kosmetika - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

SÉRUM NA ŘASY


Poslední zázrak je SOS lash booster od Eveline cosmetics. Koupila jsem ho před rokem v Rossmannu za 139 Kč a stále jej mám! Doporučila jsem ho kamarádkám, ale nebyly spokojené. Důvodem bylo, že ho používaly asi jednou do týdne. Nejlépe sérum nanes na řasy těsně před spaním. Nechávám jej působit přes noc a ráno odlíčím. Uvidíš, že když budeš tento olejíček používat každý den, uvidíš změny.
Řasy mi zhoustly a rostou rychleji. Ale mé levé oko je kritické... mezi každou řasou mám 0,5 mm odstup. S olejíčkem se mi řasy zlepšují, ale na levé oko nestačí. S tím asi už nic neudělám. Mám teď řasy trochu komické, nalevo nemám žádné a napravo mám krásné husté řasy. Kdybys věděla, co by mi nejvíce pomohlo na vypadávání řas, budu moc ráda. Nechci totiž chodit na lepení nebo dodělávání, to není řešení.

 

Znáš některý z produktů ? Zaujal tě nějaký ?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •