Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Rande

Jak na věc čili Ze života randících »

V dávných dobách, kdy kluci a holky používali ICQ, sympatických cizinců se ptali na telefonní čísla (nikoliv na Facebook) a vztahy se odehrávaly především offline, frčela jedna kouzelná formule: ... Celý článek»
1

Život pro fotku »

I jedna malá milá myšlenka vás může změnit. Během pár dní. A připomenout vám, co vše pro oči nevidíme. Tedy spíš... CO PRO FOTKU NEVIDÍME. Celý článek»
1

Jak mít respekt »

Respekt je něco, s čím se člověk nerodí. Je to něco, co je třeba si vybudovat. A to jak respekt k sobě samému, tak respekt k jiným. Rovněž se musí člověk naučit, jak být respektován jinými. Jak ale ... Celý článek»
džíny

Pravda o džínách »

Vždy, když dojde na otázku, jaké období roku mám nejméně v oblibě, mám jasnou odpověď. TO, KDYŽ SI MUSÍM KUPOVAT NOVÉ RIFLE! Celý článek»
Sama

Jsem na to dost hezká? Nejsi! »

Je pár vět, jež mi změnily život. Ty věty pronesli jiní o mně. Byly to jejich názory, které jsem přijala za vlastní. V první fázi jsem jim vzdorovala, ve druhé se obhajovala, ve třetí se smířila a ... Celý článek»
minimalismus - 1

Minimalismu, tvoje čtení do autobusu i pod školní lavici »

Konečně vyšla blogerce kniha. Skutečná kniha, nikoliv jen sbírka tutorialů plná fotek a zrecyklovaných článků. Vyšlo něco, co je plné textu. To něco se jmenuje Minimalismus a pochází z pera vysoké ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •