Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Co si určitě zabalit na festival?

RECENZE: Linkin Park rozhýbali Aerodrome Festival 2017 »

Dlouhých deset let čekali fanoušci této fenomenální skupiny na to, až se „Linkini“ opět vrátí do České republiky. Když v loňském listopadu pořadatelé festivalu Aerodrome ohlásili headlinera právě ... Celý článek»
Koncert

Na čí koncerty bych šla, kdyby to ještě šlo? »

Poslední dobou jsem si oblíbila nový koníček - vedle šetření peněz na příští letní dovolenou a hledání zajímavých destinací na internetu, jsem se poměrně zabydlela na stránkách, na kterých se dají ... Celý článek»
Notebook

Proč se mi těžko píší recenze? »

V současné době mám takový pocit, že snad probíhá nějaká utajená soutěž v tom, který bloger zrecenzuje více produktů. Musím přiznat, že v recenzích jsem neskutečný suchar. Celý článek»
Kosmetika - 2

Pro rtěnku zdarma cokoliv? »

Kdysi dávno jsem aktivně sledovala blog jedné mladé a v té době celkem i nadějné blogerky. Minimálně 2x týdně přicházela s novými, originálními články, které jí ostatní hodně často záviděli (nebo ... Celý článek»
Prokrastinace

10 důkazů, že tu bakalářku nemám šanci dopsat »

Dneska jsem se rozhodla, že si zalezu do naší školní knihovny, napůjčuji si dosud nenapůjčovanou literaturu a dám se do dopsání alespoň jedné kapitoly, kterou bych do čtvrtka ráda odevzdala vedoucímu ... Celý článek»
Škola

Typologie učitelů z mé vysoké »

Běž na vysokou, říkali. Je to sranda, říkali. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •