Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Cukroví

3 recepty na zdravé cukroví »

Protože se už nějaký ten týden snažím hlídat, co se týče jídla, Vánoce a obžerství, které je s nimi spojeno, se pro mě už teď stává noční můrou. Celý článek»
Třpytivé Vánoce

Tipy na vánoční dárky »

Protože se Vánoce kvapem blíží, rozhodla jsem se, že ti sestavím takový wishlist s tipy na dárky, ať už pro tvého přítele, maminku nebo kamarádku. Celý článek»
Plank

Zpevni své tělo za 30 dní! »

Protože mě v následujícím roce čeká svatba, rozhodla jsem se, kromě upravení jídelníčku, zařadit do svého běžného dne i několik cviků, díky kterým by se mi zpevnilo tělo, a já byla krásná nevěsta. Celý článek»
brandnooz

Co ukrývá aktuální Brandnooz box? »

Kromě Glanc boxu se mi do rukou dostal i Brandnooz box, který v sobě ukrýval novinky ze světa všemožných pochutin. Nebudu tě dlouho napínat a pojď se se mnou podívat, co aktuální Brandnooz box ... Celý článek»
celulitida

Jak se jednou provždy zbavit celulitidy? »

Námět na tento článek mě napadl ještě v době, kdy jsme byli na rodinné dovolené v Jižních Čechách. Asi po třech letech se mi totiž poštěstilo usednout na jízdní kolo a jet si omrknout tamní okolí a ... Celý článek»
glanc box

Co ukrývá zářijový Glanc Box? »

Opět se mi do rukou dostala tajuplná krabička s kosmetikou a užitečnými věcmi pro domácnost. Osobně mám Glanc Box hrozně ráda, protože kromě nových produktů z kosmetického světa získám i nejrůznější ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 40 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •