Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

dermacol - 1

Zaměřeno na novinky v líčení očí od Dermacolu »

Dnes se podíváme na dvě aktuální novinky od Dermacolu. Celý článek»
dermacol

Udělej si znovu Vánoce s novinkami od Dermacolu! »

Jak už sis mohla všimnout, Dermacol opět rozšířil svoji voňavou nabídku v řadě Aroma Ritual. Novým přírůstkem jsou produkty s vůní jablka a skořice. V předvánočním období to byl parádní tah na branku! Celý článek»
glanc box

Co obsahoval prosincový Glanc box? »

Těsně před Vánocemi si ke mně našel cestu prosincový Glanc box. Zajímalo by tě, jaké produkty se v něm ukrývaly tentokrát? Pojď se podívat společně se mnou! Celý článek»
nivea

Moji oblíbenci od značky Nivea »

Dnes tu pro tebe mám na ukázku několik výrobků od značky Nivea. Nedá se říct, že by se jednalo o nějaké žhavé novinky, ale jsou to spíš moji oblíbenci, o které bych se s tebou chtěla podělit. Celý článek»
dermacol - 1

Tip na vánoční dárek od Dermacolu! »

Tak jak jsi na tom s dárky? Už máš vše vyřešené, nebo budeš ještě něco shánět na poslední chvíli? Jestli patříš mezi ty, které ještě běhání po obchodech čeká, tak tu pro tebe mám malý tip. Celý článek»
Vánoční cukroví

5 tipů, díky kterým o Vánocích nepřibereš »

Za necelý měsíc jsou opět tu! Po roce Vánoce! Vánoční výzdoba, dárky, ale také cukroví a s celými svátky spojené obžerství. Taky tě představa toho, že se po svátcích na váze objeví vyšší číslo? ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 36 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •