Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

kabelky - 2

Oživ jarní outfit kabelkou z kolekce Elega by Dana M. »

Dana Morávková je nejenom výbornou herečkou, ale také milovnicí kabelek. Již poněkolikáté nám představila svoji kolekci kabelek, které se tentokrát nesly ve vícebarevném duchu. Celý článek»
Hydratace Bioderma 2

Ideální pomocník na dehydratovanou pleť? »

Toto sérum se lépe využije během horkých letních dnů, ale nevadí. Mám takový pocit, že nás zima a chladné dny pomalu a jistě opouštějí. Celý článek»
Rty

Vyplatí se investice do drahých lesků na rty? »

U značkové kosmetiky člověk nikdy neví. Já vždy váhám zda platím jen za značku, nebo opravdu za kvalitu. Nejvíce mi pomáhají recenze mých oblíbených blogerek, kterým můžu věřit. Jednu jsem udělala i ... Celý článek»
Mobil

Krátkodobá paměť či nesoustředěnost? Za vše může používání mobilu před spánkem! »

Používání mobilního telefonu před spánkem dělá nejméně 95 % populace. Každý si určitě jednou řekne, že používání elektroniky před zahájením spánku není vůbec zdravé – vždyť i z toho mohou plynout ... Celý článek»
Spodní prádlo

Úlovek ze zimních slev! »

Jak já se každý rok těším na slevy, ale když nadejdou, tak mě to naprosto odradí a znechutí. Nejvíc jsem se těšila na slevy v Zaře - nojo, ale to přehrabování hadrů mě tak nebaví, že jsem se na to ... Celý článek»
katy perry - 1

S novou vůní Katy Perry se ocitneš v ráji s kokosovým drinkem v ruce »

Americká zpěvačka Katy Perry přišla na trh s novým parfémem nesoucí název Katy Perry's Mad Love. Nebyla by to správná zpěvačka, aby nepokračovala dál ve své tvorbě parfémů. Parfém jsem vyzkoušela a ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 30 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •