Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

VLOG: Jak na bělejší zuby - 1. část

video
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky video
aktualizováno 23.01.2017, 06:00 | Krásná.cz
Trápí tě žluté zuby? Hledáš způsob, jak je mít bělejší? Otestovali jsme nový bělicí systém, který vybělí zuby za pár dní. Recenzi najdeš ve videu nad článkem. Je to první video z třídílné série, ... Celý článek»

1

Zázrak jménem kokos »

Už jsi objevila 100% panenský kokosový olej? Ne? Tak čti, prosím, dál. Celý článek»
1

DIY : 3 jednoduché náramky »

Už tě nebaví okoukané stříbrné nebo zlaté náramky a ráda experimentuješ? Jestli sis odpověděla ano, tak si zkus vyrobit tyhle vkusné náramky. Jdeme na to :) Celý článek»
1

Jak nás chtějí kluci? »

Toto stále všude probírané téma nedá spát mnoha dívkám. Každá z nás se chce přirozeně líbit. Celý článek»
1

Make-up kluci zas tak nežerou, no a?! »

Ahoj, taky se maluješ, tedy docela výrazně maluješ, a vidíš, že kluky už to tak nějak nebere?! Prostě to vyšlo z módy. Celý článek»
1

Ideál krásy aneb je to fakt jenom o vzhledu?! »

Určitě už jsi slyšela o tom, že krása všech modelek je ve skutečnosti jen umění "prohnat fotku photoshopem", takže se s tím nebudeme zdržovat. Celý článek»
1

Když si kámoška najde kluka »

Tak to se budeš muset s ní od znovu naučit žít, pokud tedy sama kluka nemáš. Celý článek»
1

Mýty o hormonální antikoncepci »

Projela jsem internet a našla nějaké nepravdivé mýty o HA. Některé mne i samotnou překvapily. Celý článek»
1

Holka na holky? Jsem in, nebo out? »

Ten moment, kdy si uvědomíš, že tě přitahují ženy. Co s tím? Celý článek»
1

Ako sa starať o daný typ pleti? »

Každé dievča, ale aj žena chce vyzerať dobre, mať krásnu pleť, ktorá vyzerá zdravo a sviežo, no aj pre to treba niečo spraviť. Celý článek»
1

Pozitivní energie »

Věřím, že tento pojem neslyšíš poprvé. Vlastně je to poslední dobou hodně probírané téma. Každý by měl vysílat pozitivní vlny a přenášet je na ostatní, poté prý bude šťastný v životě a s ním i lidé v ... Celý článek»
1

Z tmavé na blond? »

Ahoj, dneska chci udělat takovou menší recenzi na nové zesvětlovače od SYOS a zárověň na to, jestli jít z tmavé na blond. Celý článek»
1

Moje první tetování + tipy a rady »

Svoje první tetování jsem si nechala udělat v 21 letech. Pár let zpátky jsem si vždycky pohrávala s myšlenkou, že chci tetování, ale nikdy na to nedošlo. Nebyla jsem o tom dostatečně přesvědčená, ale ... Celý článek»
1

Láska je nejnádhernější věc na světě »

Nikdy, nikdy, přísahám nikdy mi takhle nikdo neublížil. Kvůli tomuhle blbečkovi jsem se rozešla se svým tehdejším přítelem. Celý článek»
1

Prolezte šatník své babičky! Možná tam najdete vintage poklad... »

Zaprášený klobouček z 60. let, který nosila vaše babička nebo prababička; staré šaty z minulého století ležící v secondhandu někde v zastrčené uličce. A další podobné věcičky, které dýchají historií ... Celý článek»
1

Připrav se na rande »

Rande je schůzka, která může skončit třeba vztahem a láskou na celý život. A já ti dneska poradím, jak se na rande chovat, kam jít a co všechno na sebe prozradit! A na závěr ti dám jednu užitečnou ... Celý článek»
1

Tipy na scénář, když spolu přestanete spát »

Někdy se stane, že po nějakém čase se váš sexuální život pozastavil (nepostavil). :D Nemáte chuť, čas, máte hlad/nemáte hlad nebo dalších milion důvodů, proč vás to nudí. Celý článek»
1

Jak sbalit kluka »

Hlavní je jen jedno... Kluka balíš ty, ale on musí mít pocit, že tě balí on. Celý článek»
1

Jak na striptýz? »

Striptýz chlapi berou jako něco významného a velice vzrušujícího, ale když se to tak vezme, tak je to jen běžné svlékání :) Celý článek»
1

Kontaktní čočky - první schůzka »

Jak s nimi zacházet? Jak se je naučit nasazovat? Jak si je vyndat z oka? Jak často je v prvních dnech nosit? Celý článek»
1

Jak bojovat s mentální anorexií (rady a tipy) »

Stojím před vchodem na kliniku. Klepu se zimou a vyčerpáním. Celý článek»
1

Jak na kluky aneb co kluci vlastně chtějí »

Ahojky Holky! Proč Holky? Protože chci psát vlastně holčičí téma, JAK NA KLUKY,ANEB CO VLASTNĚ KLUCI CHTĚJÍ… Celý článek»
1

Máš talent! Že nemáš? Ale věř, že máš! »

Snad každá holka se v životě potýkala s otázkou typu: Všichni mají na něco talent,ale jedině já na nic. Některé dívky to trápí už dlouhodobě a některé se s tím dokázaly poprat a objevit svůj talent. Celý článek»
1

Chci pracovat! Díl 3. Není pohovor, jako pohovor »

Už víš vše o tom, jak se připravit na pohovor, jak se při profesním rozhovoru chovat atd. Celý článek»
1

Chci pracovat! Díl 2. Na pohovor! »

V minulém díle jste četli : Jak najít potencionálního zaměstnavatele. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 30 další