Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Typy lidí na Instagramu aneb poznáváš se?

Instagram
zdroj: Thinkstockphotos Instagram
aktualizováno 16.03.2018, 00:00 |
Škatulkujeme. Restaurace, obchody, zvířata i lidi. Je to přirozené, protože díky pomyslným škatulkám se dokážeme ve světě orientovat. Jelikož jsme ve 21. století, kdy máme více kontaktů na Facebooku než v mobilu, škatulkujeme i ve světě virtuálním. ... Celý článek»

Studenti

První semestr na vysoké - brnkačka, nebo katastrofa? »

Je to jako včera, když jsem nervózně postávala před fakultou a čekala, až na mě přijde řada při přijímačkách. A teď už mám za sebou první semestr. Celý článek»
Láska s učitelem

Učitel, nebo partner? »

Tento příběh se začal psát zářím 2012, kdy jsem nastoupila na střední školu na obor management. Celý článek»
makeup

Najlepšie make-upy pod 10€ »

Každá z nás by nepochybne chcela mať bezchybnú a dokonalú pleť. Celý článek»
Štědrý večer - 1

POVÍDKA: Vánoce offline aneb den splněných přání »

Bylo to v dobách, kdy měl panovat věčný sníh a mráz. V těch dobách se lidé na Vánoce scházeli společně na náměstí a i v tom velkém mrazu si zpívali vánoční písně na počest narození Ježíška. Celý článek»
Studentka

9 tipů, jak zvládnout semestr bez stresu »

Ačkoliv máme za sebou půlku semestru, to nejhorší nás teprve čeká. Jen si to přiznejme… Celý článek»
Štěstí

Co je to štěstí? »

Štěstí má pro každého z nás trochu odlišný význam. Třeba pro mě je to ten požehnaný pocit, kdy se zahledím nahoru na nebe, v ten okamžik je mi naprosto jasné, že je vše v naprostém pořádku, tak, jak ... Celý článek»
Kamarádi

Nejlepší kamarád, nebo nejlepší kamarádka? »

Dnešní téma je jasné a přesto komplikované. Kamarádi. Tedy, spíš nejlepší kamarádi. Možná, že jsi někdy takového měla. Nebo sis to aspoň myslela. Ale teď upřímně, co je lepší, nejlepší kamarád, nebo ... Celý článek»
Čištění pleti

Jak bojovat s akné »

Také se ti už stalo, že jsi ráno vstala s pupínky po celém obličeji a nevědělam co s nimi? Tak tenhle článek je přesně pro tebe. Budeme se v něm bavit o tom, co mně a ostatním holkám pomáhá na akné. Celý článek»
studentská sträva

Předsudky o zdravém životním stylu »

Hrozně mě štve postoj cizích lidí, když se dozví, že nejím jako všichni ostatní. Začnou s blbýma připomínkama a většinou tento styl před tebou shazují. Celý článek»
Vlasy

Tajemství krásných vlasů: veganská kosmetika »

"Proč jsem si dala ostříhat ty vlasy? Vždyť byly tak krásně dlouhé... Už to nikdy neudělám!" Určitě nejsem jediná holka, co si tohle říká po každé návštěvě u kadeřníka. Celý článek»
Blogování

Proč napsat alespoň krátký příběh a tipy pro psaní »

Důvodů, proč psát příběhy, je nespočet. Pokud jsi i ty měla někdy zajímavý nápad a rozhodla se, že ho rozvedeš do příběhu, snad se ti některé tipy hodí. Celý článek»
kniha

Knižní recenze: Harry Potter a Kámen mudrců »

Nyní již známá autorka této knihy J. K. Rowlingová se psaním teprve začínala, když vyšla její prvotina. Kniha vyšla v roce 1997 a okamžitě si našla řadu příznivců. Celý článek»
Dívka v knihovně

Vzdělávej se moderně, vzdělávej se online »

Vzdělávání je součástí života každé z nás. Spousta z nás má bohužel zafixované slovo vzdělání se starou školou a tak není divu, že pokud si už najdeme chvilku jen pro sebe, s největší ... Celý článek»
Úsměv

Jak si získat sympatie? »

Asi nikdo nechce na své okolí působit špatně, zvlášť, když jdeš do nového kolektivu, seznámit se s jeho rodiči nebo třeba na pracovní pohovor. Celý článek»
Nákupy oblečení

Módní trendy pro jaro a léto 2017 »

Jaro už je v plném proudu a léto už je za dveřmi. Chceš vědět, co se tento rok bude v jarních a letních měsících nosit a v čem určitě zazáříš? Jestli ano, tak určitě nepřestávej číst. Celý článek»
Blondýna

Dva lehké účesy, které zvládne každá dívka »

Věčně řešíš, co s vlasy, a postrádáš inspiraci? Poradím ti dva lehké a přitom skvělé účesy! Celý článek»
blogerka

Tipy na cesty »

Blíží se nám cesta do USA, kam Kuba jede pracovat a já se přidala, protože je to podle mě nejlepší možnost, jak se tam v nejbližší možné době dostat. Celý článek»
Dívka

Rady a tipy, které cení všechny kreativní duše a milovníci DIY »

Jestli jsi, co se kreativních potřeb týče, stejný blázen jako já, určitě často řešíš, jak to všechno skladovat tak, abys stále měla přehled, co je potřeba dokoupit a co naopak hodláš co nejdřív ... Celý článek»
Cestování

LONDÝN: Cestovatelské rady a tipy »

Před nedávnou dobou jsem navštívila Londýn. A jelikož v sobě mám spoustu zážitků a emocí, rozhodla jsem se, že se pokusím sepsat je. Celý článek»
Jak změnit život

Najdi nový smysl života »

Jaro už je venku, a ty bys pořád jen spala? Kámoši jsou neustále busy, a ty máš pocit, že tě absolutně nic nebaví a nemotivuje? Určitě to nebude tak tragické. A s mými tipy určitě najdeš to pravé ... Celý článek»
Čočky

Moje zkušenosti s kontaktními čočkami »

Už delší dobu nosím kontaktní čočky, a tak jsem se rozhodla, že by nebylo na škodu napsat o nich článek. Na YouTube jsem našla několik videí o kontaktncích čočkách, ale vím, že převážné většině vadí ... Celý článek»
Běh

Jak se donutit jít běhat »

Nejsem zrovna typ, co by ráno vstal a řekl si: „Jo! Dneska půjdu běhat a shodím konečně to cukroví.“ Abys sis neřekla, že ti zde radí naprostý amatér, začnu svým příběhem. Celý článek»
Maturita

Jak se připravit na maturitu »

Únor je za námi a maturita se nevyhnutelně blíží. Pro ty, kteří letos končí střední, to znamená začátek období plného stresu a odříkání. Co očekávat a jak se správně připravit na zkoušku dospělosti? Celý článek»
1

Zázrak jménem kokos »

Už jsi objevila 100% panenský kokosový olej? Ne? Tak čti, prosím, dál. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 31 další