Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Deprese

Jak se z tebe stal člověk, kterým jsi? »

Teorie sociálního učení Alberta Bandury poukazuje na myšlenku, že chování si osvojujeme zejména napodobováním činů našich rodičů nebo dalších osob, které jsou pro nás autoritou. Další teorie pracují ... Celý článek»
Hádka

Manipuluješ jiné? »

Výzkum "posunu v riskování" později "polarizace skupin" poukázal na fakt, že skupiny mají větší tendenci přijmout extrémnější rozhodnutí než jednotlivci. Ve výsledku ale manipulující staví na ... Celý článek»
rozchod

Psychologie rozchodů »

Magnetická rezonance ukázala, že rozchod má neblahý vliv na správnou funkci mozku. Z evolučního hlediska mozek zpracovává rozchod jako fyzickou bolest, dává nám tím najevo, že jsme v ohrožení. Celý článek»
Hádka

Jak působíme na jiné lidi? »

Špička nohy mířící na nějakou osobu značí sympatie, stejně tak upřímný nepřehnaný úsměv. Kdežto založené ruce a překřížené nohy značí nesouhlas a uzavřenost. Podvědomě těmto lidem raději ani ... Celý článek»
Zrcadlo

Jaké je vaše sebevědomí? »

Rodíme se s dokonalým sebevědomím, které se formuje dětstvím a v dospělosti si jen potvrzujeme jak moc schopní a neschopní jsme. Sedí-li několik lidí u čtvercového stolu, tak má každý jedinec stejně ... Celý článek»
Osobnost

Jak se z vás stal člověk, kterým jste? »

Teorie sociálního učení Alberta Bandury poukazuje na myšlenku, že chování si osvojujeme zejména napodobováním činů našich rodičů, nebo dalších osob, které jsou pro nás autoritou. Celý článek»
1 2 3 4 5 další