Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Kokos

9+1 využití zázraku s názvem kokosový olej »

Myslíš si, že už znáš všechna využití kokosového oleje? Přesvědč se o tom, že tě tento zázrak může stále pořádně překvapit! Celý článek»
brandnooz - 2

Co skrývá únorový Brandnooz box? »

Druhá letošní krabice plná dobrot je tady! Pojďme se společně podívat, jaká jídla, pití a výborné recepty přinesla tentokrát! Celý článek»
Roztřepené konečky

8 účinných způsobů, jak bojovat s roztřepenými konečky »

Pokud nemáš krátké nebo velmi často zastřihávané vlasy, určitě ses už někdy setkala s problémem roztřepených vlasových konečků. Pojďme se společně podívat na to, jak se jich zbavit a hlavně, jak jim ... Celý článek»
kniha

Příběh o dívce, která ztratila budoucnost... »

Přemýšlela jsi někdy o tom, jaké máš vlastně štěstí, že žiješ v moderní civilizované společnosti? Ne každá náctiletá dívka má tu možnost... Celý článek»
Odličování

RECENZE: Nivea osvěžující čistící pleťová voda »

Osvěžení pleti a hydratace už během odličování? I to, kromě jiného, slibuje čistící pleťová voda značky Nivea. A skutečnost? Celý článek»
Odlíčení make-upu

5 důvodů, proč je důležité správné odličování očí »

Odličování pleti je základ a neméně důležité je odličování očí. Existuje hned několik důvodů, proč bys na oči a jejich okolí rozhodně neměla zapomínat! Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •