Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

celulitida

TRÁPÍ TĚ CELULITIDA – víme, jak na to! »

Víš, čím trpí 80 % žen? Celulitidou. Nemusíš být ale z toho smutná, jelikož téměř žádnou ženu to nemine. V jakém věku to potká, nebo nepotká tebe, závisí jak na genech, tak na aktivním pohybu, ke ... Celý článek»
video

VLOG: Zjisti, jaká je nová Katy Perry »

Zjisti, jak vypadá a voní nejnovější parfém od Katy Perry MAD LOVE. Celý článek»
beyonce

Taková byla Beyoncé... »

Tak schválně, kolik toho víš o zpěvačce Beyoncé? Abych ti řekla pravdu, tak po několika prvních kapitolách knihy Beyoncé, jsem i já zjistila, že nevím opravdu nic. Celý článek»
1

7 míst, kde se vonět »

Všechny víme, že kdy se chceme před odchodem z domu navonět, zkrátka vezmeme parfém a stříkneme ho na sebe. Celý článek»
1

ČÍM SE ODLÍČIT? Tip na odličovadla »

Víš, že je nutností, aby ses každý den odlíčila? Ano, i v ty dny, kdy jsi tak moc unavená a vůbec se ti nechce. Přinášíme ti tip, s čím třeba hned zítra můžeš začít. Celý článek»
1

5 divných věcí o tvých prsou, které jsou úplně v pořádku! »

Ať už jsi byla tou první ve třídě, které začaly růst prsa nejdříve, nebo klidně ta poslední, která třeba ještě na svůj vysněný hrudník čeká, tak tenhle článek tě může ujistit, že je i u tebe všechno ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •