Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

blogerka

Jak se domluvit na Kanárech a nezbláznit se »

Kanárské ostrovy, místo, které sice patří Španělsku, ale pokud si vygooglíš jejich polohu, tak zjistíš, že je to už skoro Afrika. Protože je to od Apeninského poloostrova tak daleko, odráží se to ... Celý článek»
Youtuberka

Ty, které mě inspirují »

Píše se nový rok, nová kapitola života, jak by někteří poznamenali. Já sama se řadím k lidem, na které takhle v novém roce přichází i nové nadšení a chuť do nových věcí. Celý článek»
Enthusiaster

Jaké novinky pro vás chystám? »

Chtěla jsem tak nějak ujasnit, co a jak se bude dít s mým YouTube kanálem a prostřednictvím videa mi to přišlo jako nejlepší způsob. Celý článek»
blogerka - 3

Můj ERASMUS na Kanárech »

Nejlepší půlrok mého života! Touhle větou bych mohla popsat těch pět měsíců, které jsem strávila na Tenerife v malém větrném městě La Laguna. Celý článek»
muzeum - 15

Zjisti se mnou, jaké zajímavosti ukrývá Museo de la Ciencia y el Cosmos! »

Zkouškové skončilo! Konečně se můžu zahrabat se v posteli, protože je v pokoji pořád hrozná zima, a napsat ti další článek o tom, jak jsme s Luckou prozkoumávaly Tenerife. Celý článek»
tenerife - 1

ZÁPISKY Z OSTROVA: I na Tenerife je žlutý písek »

I když je ostrov Tenerife známý pro své černé pláže, které mají svou podobu díky vulkánu, který se tam nachází, přeci jenom se tady najde i pláž žlutá a dokonce jen pár kroků od hlavního města Santa ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •