Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

blogerka

Jaká je definice blogerky? »

Koukám se tak na můj Insta profil a přemýšlím, jestli mám ještě vůbec nárok tam používat označení blogerka, když se mi tady už měsíc práší na klávesnici, nemám čas a někdy snad ani náladu stáhnout ... Celý článek»
pernik

RECEPT: Sladká mňamka ze surovin, které máš určitě doma! »

Když jsem se v neděli ráno probudila, věděla jsem, že musím rozhodně něco upéct. Otázkou však bylo - co to asi bude? Celý článek»
2136046

Jak se radovat z maličkostí? »

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc nám maličkosti jako hudba, knihy, deník nebo přátelství můžou zlepšit den? Celý článek»
blogerka

Jak se domluvit na Kanárech a nezbláznit se »

Kanárské ostrovy, místo, které sice patří Španělsku, ale pokud si vygooglíš jejich polohu, tak zjistíš, že je to už skoro Afrika. Protože je to od Apeninského poloostrova tak daleko, odráží se to ... Celý článek»
Youtuberka

Ty, které mě inspirují »

Píše se nový rok, nová kapitola života, jak by někteří poznamenali. Já sama se řadím k lidem, na které takhle v novém roce přichází i nové nadšení a chuť do nových věcí. Celý článek»
Enthusiaster

Jaké novinky pro vás chystám? »

Chtěla jsem tak nějak ujasnit, co a jak se bude dít s mým YouTube kanálem a prostřednictvím videa mi to přišlo jako nejlepší způsob. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •