Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

utrecht - 1

Cestování není nikdy dost and jak jsem navštívila Utrecht »

Jelikož mně už se pomalu ale jistě blíží další výlet, tentokrát do Německa, bylo by fajn ještě před odjezdem stihnout protřídit složku "Holandsko s D.", sepsat posledních pár zážitků, které mám na ... Celý článek»
Ve škole

Půl roku jako lektorka v jazykovce »

Protože jsem od února pracovala jako lektorka v jazykové škole, tak mě napadlo něco málo ti o tom povědět... Celý článek»
Cestování

6 cestovních aplikací, které ti ulehčí život »

Tipy na pár cestovatelských aplikací, které ti ulehčí cestovatelský život. Celý článek»
blogerka

Jaká je definice blogerky? »

Koukám se tak na můj Insta profil a přemýšlím, jestli mám ještě vůbec nárok tam používat označení blogerka, když se mi tady už měsíc práší na klávesnici, nemám čas a někdy snad ani náladu stáhnout ... Celý článek»
pernik

RECEPT: Sladká mňamka ze surovin, které máš určitě doma! »

Když jsem se v neděli ráno probudila, věděla jsem, že musím rozhodně něco upéct. Otázkou však bylo - co to asi bude? Celý článek»
2136046

Jak se radovat z maličkostí? »

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc nám maličkosti jako hudba, knihy, deník nebo přátelství můžou zlepšit den? Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •