Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Kariéra modelky ji dohnala k bulimii. Nyní má o 12 kilo více a cítí se krásná!

Laura Brioschi - 1
zdroj: Instagram Laura Brioschi - 1
aktualizováno 19.12.2018, 00:00 | Krásná.cz
Jak se Laura zbavila svých vnitřních démonů a zabojovala s bulimií? Věnuje se nadále kariéře modelky, i když má 12 kilo nahoře? Přečtěte si její inspirativní příběh. Italské modelce Lauře Brioschi bylo pouhých 21 let, když se ... Celý článek»

Chilli

Chilli v zimě posílí imunitu i zlepší náladu »

Taky vám během pochmurných zimních dní schází energie a máte pocit, že by váš imunitní systém potřeboval nějakou vzpruhu? Snažíte se s klesající rtutí teploměru zahřát jak na těle, tak na duši, ale ... Celý článek»
Cvičení v zimě

11 rad pro štíhlý nový rok aneb jak po Vánocích rychle zhubnout »

Chovat se o Vánocích jako asketa dokáže jen málokdo. A ostatně byla by to škoda. Obzvlášť, když víme, jak se dát zase rychle do formy! Celý článek»
Závislost na čokoládě

Závislost na sladkém – netrpíš jí i ty? »

Určitě znáš závislost na alkoholu, na nikotinu nebo třeba na omamných látkách. Závislost ale může být v současné době takřka na vše. Celý článek»
Emily Skye

FOTO UVNITŘ: Fitness blogerka přiznala, jak vypadá její bříško po porodu a dokázala, že ani influenceři nejsou dokonalí! »

Fitness blogerka Emily Skye má na svém Instagramu publikum o velikosti 2,4 milionu sledujících a snaží se k nim být co nejvíce upřímná a pravdivá. Nedávno zveřejnila fotografii svého těla po porodu a ... Celý článek»
Vánoční mlsání

Bojíte se svátečních kil navíc? Zažene je devítidenní předvánoční detox »

Blíží se konec roku a s ním je vždy spojená vyšší míra konzumace jídla a pití. Nejen po každém hodování, ale i různých oslavách je tělo přetíženo a zaneseno škodlivými a jedovatými látkami. Víme, jak ... Celý článek»
Jess Dukes

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess! »

Jess měla jako malá holka ráda sport a nikdy ji netrápily problémy s váhou. O to větším překvapením pro její okolí i pro ni samotnou bylo, když v říjnu roku 2012 dostáhla váhy 97 kg. Jak se s ... Celý článek»
Oslava

Držíte dietu? Víme, jak ji neuvěřitelně ničí večeře s kamarády »

Jak okolí ovlivňuje naše stravovací návyky? Celý článek»
Problémy s váhou

Geny už tě nemusí brzdit v hubnutí! Využij je ve svůj prospěch »

Na prvním místě mezi viníky nadváhy a obezity je špatný životní styl – nedostatek pohybu a nevhodná strava… Hned na druhém je ale genetika. Nesvádějte vinu na geny, ale rozklíčujte je. Díky nim totiž ... Celý článek»
Simone Anderson - 5

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty! »

Influencerka a make-up artistka Simone Anderson ze své proměny vytěžila co nejvíc to šlo. Založila si kanál na youtube a Instagramový účet, kde se svými fanoušky velmi detailně sdílí průběh její ... Celý článek»
Oběd

Co jíst v poledne, abys po tom nepřibrala? »

Pořádné obědy ve školní či závodní jídelně nestíháš? V poledne by ses však šidit neměla. Celý článek»
Chřipka

Jak porazit chřipku? 6 zaručených přírodních tipů »

Chřipka, virové onemocnění dýchacích cest, je velmi nakažlivá a nevybírá si. Bez milosti postihuje jedince všech věkových skupin. Pokud i vás skolila chřipka, nebo se snažíte udělat maximum pro to, ... Celý článek»
Ovoce

K čemu tělo potřebuje vitamíny a kde je hledat? »

Předvánoční období se nenese jen ve znamení příprav na svátky a hektickém shánění dárků. S výraznějším ochlazením se vrací i sezóna chřipek, nachlazení a oslabené imunity. Celý článek»
Josie - 4

PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců! »

Sedmnáctiletá Josephine Desgrand inspirovala celý svět svou obrovskou proměnou, kterou veřejně sdílí na svém Instagramu. Ze 120 kg dokázala zhubnout na krásných 60 kg a nyní vypadá a cítí se skvěle. ... Celý článek»
Cukroví

Chcete od nového roku hubnout? Chyba, začít musíte do Vánoc »

4 důvody, proč začít hubnout ještě před Vánocemi. Celý článek»
Cheesecake do skla

Pečete stále dokola brownies, cookies a cheesecake? 3 recepty, jak je oživit »

Také se vaše srazy s kamarádkami neobejdou bez něčeho dobrého k mlsání? Pozvěte tentokrát své nejmilejší k sobě domů a připravte jim sladkou hostinu. Inspirujte se smyslnými recepty s netradičními ... Celý článek»
Lexi Reed

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje? »

Instagramová influencerka Lexi za dva roky zhubla neuvěřitelných 141 kg. Na Instagramu sdílí šokující fotografie své proměny včetně detailních záběrů povislé kůže. Celý článek»
Životospráva

Nepodceňujte snídani: Proč by měla obsahovat bílkoviny? »

Patříte mezi chronické „nesnídače“? Děláte velikou chybu, snídaně je totiž pro zdravý životní styl nezbytná. Dokáže vás patřičně nastartovat, ovšem jen v případě, že obsahuje to, co má. Celý článek»
kamarádky

Proč je lepší cvičit s kamarádkou? »

Znáte to, chodíte do fitka, cvičíte na strojích, běháte na páse, ale cítíte, že vám prostě něco chybí. To něco může být váš fitness parťák v podobě vaší kamarádky. Celý článek»
Zdravě nebo nezdravě

Zdravě = nudně a bez chuti? Jak na jídlo s fantazií »

Zdravé jídlo není nuda! Stačí naučit se kouzlit s chutí. Celý článek»
Katy Parry

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí »

Dvaceti pěti letá Katy Parry dosáhla až k váze 115 kg. Neměla přítele, ve škole ji šikanovali a vyhýbala se svým přátelům, protože se s nimi neustále srovnávala. Tvrdou prací a zdravou stravou ... Celý článek»
Zelenina

Znáš DASH? Konečně dieta, která opravdu funguje »

Tato dieta zvaná DASH nebyla původně sestavena s cílem snižovat hmotnost, ale pro lidi s vysokým krevním tlakem. Ve zkratce se jedná o zdravou stravu, která má přesně určená pravidla. Celý článek»
Galetka

Veganství nemusí být nuda: Kompletní menu pro inspiraci RECEPTY »

Prvního listopadu oslavují svůj světový den nadšenci rostlinné stravy. Užijte si světový den veganů ve znamení nových chutí. Celý článek»
Problematické partie

Nenáviděné tukové polštáře: Známe cviky, které s nimi zacvičí »

Naše tělo má přirozeně tendenci využívat tukové zásoby jako zdroj paliva. Věděli jste ale, že vhodným cvičením dokážete proces spalování mnohonásobně urychlit? Celý článek»