Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Žila jenom na žvýkačkách a perlivé vodě! Příběh, který ti vyhrkne slzy do očí

Proměna
zdroj: Instagram Proměna
aktualizováno 20.06.2018, 00:00 | Krásná.cz
Anorexie či bulimie trápí čím dál, tím více mladých dívek. Amanda s touto nemocí seznámila už ve svých jedenácti letech. V té době začala o svém těle přemýšlet nezdravým způsobem. To se ihned promítlo na její váze i psychickém zdraví. Trvalo dlouho, ... Celý článek»

Zdravá strava

Tyhle chyby nám kradou vitamíny z ovoce a zeleniny »

V rámci zdravého stravování potřebuje naše tělo přijímat optimální množství vitamínů a minerálů. Zařazením ovoce a zeleniny do jídelníčku máme ale vyhráno jen napůl. Celý článek»
Laura Jade Bates

Změna jako hrom! Jak se ze 170kilové dívky stala sportovkyně? »

Laura Jade Bates bojovala s obezitou již od dětství. Ve svých dvanácti letech vážila neuvěřitelných 100 kg a její váha stále narůstala. Zatímco si Laura dopřávala nezdravé jídlo, ručička její váhy ... Celý článek»
Mlsná

Pětidenní restart: Nabij se energií na počkání »

I vy hledáte způsob jak se nabít energií, jak probrat své tělo k lepším výkonům, zbavit se přebytečných kil a osvěžit i mysl? Celý článek»
Jessica Sepel

Velká inspirace! Dívka se vypořádala s dětskou baculatostí i anorexií. Co radí ostatním? »

Nutriční terapeutka Jessica Sepel sestavuje svým klinetům zdravé a vyvážené jídelníčky. Mohlo by se zdát, že sama má otázku jídla vyřešenou. Opak je ale pravdou a Jessica má za sebou temnou minulost, ... Celý článek»
Sportovkyně

Jsi baculka bez kondice? Co nepodcenit, když začínáš běhat »

Zlepšit si celkovou vytrvalost a zvednout si náladu můžeme i za pomocí běhu. Celý článek»
Dívka

Snídáš zdravě? Možná si to jenom myslíš! »

3 potraviny, které běžně snídáme a na co si u nich dát pozor? Sledujte složení! Celý článek»
Dej si smoothie

Čím vylepšit populární smoothies: Vsaď na sezónní ovoce, proteiny i exotické superpotraviny »

Téměř letní počasí s vysokými teplotami a záplavou slunečních paprsků vybízí k pobytu venku, k osvěžení a konzumaci čerstvého ovoce. Proč taky ne, vždyť ovoce je zdrojem vitamínů, minerálních látek i ... Celý článek»
Annaliese Gann

Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze? »

Dvaadvacetiletou Annaliese Gann bys ještě před několika lety nepoznala. Byla vyhublá, bez energie a stále nešťastná. Paradoxně ale doufala, že se ve vyhublém těle bude cítit dobře a komfortně. S ... Celý článek»
Léto

Nejlepší zbraň proti horku? Chytře zvolené jídlo »

O tom, jak zásadní vliv mají potraviny na náš zdravotní stav, naši pleť, kvalitu vlasů a mnohdy i na naši psychiku, nepochybuje asi nikdo. Věděli jste však, že dokáží ovlivnit i naše vnímání tepla a ... Celý článek»
Dieta

Chyby, které změní SALÁT v nezdravou kalorickou bombu »

S blížícím se létem sílí ve většině z nás rozhodnutí dostat se zpět do „plavkové“ formy, shodit nějaké to přebytečné kilo a celkově mít ze sebe lepší pocit. Do svého jídelníčku tak častěji zařazujeme ... Celý článek»
Fitness

Nejčastější chyby, které holky dělají při cvičení »

Při cvičení – ať už doma nebo ve fitku – dbejte na správné provádění cviků, jinak hrozí pořádné zdravotní problémy. Celý článek»
Dieta

Hlídáš si kalorie? Pozor na 5 nejčastějších chyb »

Blížící se plavková sezóna leckoho donutí přísněji si hlídat jídelníček a hledat informace o kalorických hodnotách potravin. Naučte se správně počítat kalorie a vyvarujte se častých chyb – ušetříte ... Celý článek»
Mlsná

Tajemství úspěšného hubnutí? Jak na to bez vážení a hladovění »

Už týden bojujete s chutí na zmrzlinu, ale nemůžete si ji dát, protože držíte striktní dietu? Stejně tak nepřipadá v úvahu ani šťavnaté hroznové víno nebo tučný losos? Přestaňte se omezovat a zároveň ... Celý článek»
Zmrzliny a kalorie

Ulítáváš na zmrzlině a nanucích? V pořádku, ale čti etikety! »

Léto je za dveřmi a s ním i začátek zmrzlinové sezóny. Co opravdu obsahují zmrzliny a na co si dát pozor? Celý článek»
Masáž

Fungují nebo ne? Našli jsme GELY NA CELULITIDU, které ji zaženou »

Pokud i tvá stehna hyzdí výrazná celulitida, teď je ještě hravě ukryješ v sukních ke kolenům a delších šortkách. Jenže plavková sezona je na spadnutí a v plavkách už budeš muset s pravdou ven. Nebo ... Celý článek»
Krechelle Carter

Maminka šesti dětí zhubla za sedm týdnů 16 kg! Její trik tě dostane »

Sedmadvacetiletou Krechelle Carter trápily velké zdravotní potíže. Vzhledem k plánované operaci se matka šesti dětí rozhodla, že se o své zdraví bude lépe starat. Našla zajímavý způsob, díky kterému ... Celý článek»
Zdravá strava

Hubnutí na dosah: Konečně víme, jak na tuky, sacharidy, i jak často DOOPRAVDY JÍST »

Existuje nespočet mýtů z oblasti zdravého životního stylu. My jsme vybrali jedny z nejrozšířenějších, které už dávno neplatí, přesto je mnozí stále mají zaryté pod kůží. Celý článek»
Posilovna

Kardio, posilování nebo sklapovačky? Víme, jak opravdu nejvíc zhubneš »

Existuje nespočet mýtů o cvičení. Zbavte se jich a dosáhněte svých cílů mnohem snadněji. Celý článek»
Menstruace

Jak hubnout podle menstruačního cyklu: Kdy nejvíc přibíráme a kdy má cvičení největší účinek? »

Menstruační cyklus ovlivňuje řadů věcí, mezi které patří i hubnutí či kvalita tréninku. Celý článek»
Thayna Phacheco Barboza

Zhubla 83 kg, a přesto její tělo nevypadá jako ze žurnálu! S čím dívka bojuje? »

Čtyřiadvacetiletá Thayna Phacheco Barboza milovala jídlo, a tak se postupem času projedla k neuvěřitelným 140 kilogramům. Zlom v dívčině přístupu ke stravování nastal v momentě, kdy v její rodině ... Celý článek»
Dívka

Tuhle potravinu musíš znát! Pomáhá hubnout, hojí jizvy po akné a zažene i pach z úst »

Ječmen sklízený v raném stadiu, kdy ještě nepřipomíná nám známý „fousatý“ klas. To je zelený ječmen. U nás velmi rozšířená rostlina, která v sobě ukrývá sílu Herakla. Oblíbený je nejen pro vysoký ... Celý článek»
Dívka v plavkách

Chceš zpevněnou postavu? Dopřej jí více než jen proteiny »

Většina lidí vám jistě řekne, že pro stavbu svalů jsou zásadní bílkoviny, bílkoviny a zase bílkoviny. Vedle stavební úlohy slouží proteiny i při transportu a skladování látek, významnou roli hrají ... Celý článek»
Chessie King

Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav »

Možná i ty sleduješ nějakou fitness blogerku, která denně sdílí fotky své úžasné postavy. Na snímcích ti předvádí vyrýsované bříško a plné poprsí ve sportovní podprsence, nebo naopak ukazuje svůj ... Celý článek»
Pozadí

Tenhle tvar ZADEČKU dostane každého chlapa do kolen »

„Dolňáci“ jsou na zadečky přímo vysazení, ale i takový „horňák“ se rád podívá za pěkně stavěným pozadím. Vědci teď zjistili, jak takový zadek – ideál vlastně vypadá. Celý článek»