Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

FOTO UVNITŘ: Fitness blogerka přiznala, jak vypadá její bříško po porodu a dokázala, že ani influenceři nejsou dokonalí!

Emily Skye
zdroj: Instagram Emily Skye
aktualizováno 12.12.2018, 00:00 | Krásná.cz
Fitness blogerka Emily Skye má na svém Instagramu publikum o velikosti 2,4 milionu sledujících a snaží se k nim být co nejvíce upřímná a pravdivá. Nedávno zveřejnila fotografii svého těla po porodu a nechala vyniknout výrazné strie na břiše. Jak na ... Celý článek»

Vánoční mlsání

Bojíte se svátečních kil navíc? Zažene je devítidenní předvánoční detox »

Blíží se konec roku a s ním je vždy spojená vyšší míra konzumace jídla a pití. Nejen po každém hodování, ale i různých oslavách je tělo přetíženo a zaneseno škodlivými a jedovatými látkami. Víme, jak ... Celý článek»
Jess Dukes

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess! »

Jess měla jako malá holka ráda sport a nikdy ji netrápily problémy s váhou. O to větším překvapením pro její okolí i pro ni samotnou bylo, když v říjnu roku 2012 dostáhla váhy 97 kg. Jak se s ... Celý článek»
Oslava

Držíte dietu? Víme, jak ji neuvěřitelně ničí večeře s kamarády »

Jak okolí ovlivňuje naše stravovací návyky? Celý článek»
Problémy s váhou

Geny už tě nemusí brzdit v hubnutí! Využij je ve svůj prospěch »

Na prvním místě mezi viníky nadváhy a obezity je špatný životní styl – nedostatek pohybu a nevhodná strava… Hned na druhém je ale genetika. Nesvádějte vinu na geny, ale rozklíčujte je. Díky nim totiž ... Celý článek»
Simone Anderson - 5

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty! »

Influencerka a make-up artistka Simone Anderson ze své proměny vytěžila co nejvíc to šlo. Založila si kanál na youtube a Instagramový účet, kde se svými fanoušky velmi detailně sdílí průběh její ... Celý článek»
Oběd

Co jíst v poledne, abys po tom nepřibrala? »

Pořádné obědy ve školní či závodní jídelně nestíháš? V poledne by ses však šidit neměla. Celý článek»
Chřipka

Jak porazit chřipku? 6 zaručených přírodních tipů »

Chřipka, virové onemocnění dýchacích cest, je velmi nakažlivá a nevybírá si. Bez milosti postihuje jedince všech věkových skupin. Pokud i vás skolila chřipka, nebo se snažíte udělat maximum pro to, ... Celý článek»
Ovoce

K čemu tělo potřebuje vitamíny a kde je hledat? »

Předvánoční období se nenese jen ve znamení příprav na svátky a hektickém shánění dárků. S výraznějším ochlazením se vrací i sezóna chřipek, nachlazení a oslabené imunity. Celý článek»
Josie - 4

PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců! »

Sedmnáctiletá Josephine Desgrand inspirovala celý svět svou obrovskou proměnou, kterou veřejně sdílí na svém Instagramu. Ze 120 kg dokázala zhubnout na krásných 60 kg a nyní vypadá a cítí se skvěle. ... Celý článek»
Cukroví

Chcete od nového roku hubnout? Chyba, začít musíte do Vánoc »

4 důvody, proč začít hubnout ještě před Vánocemi. Celý článek»
Cheesecake do skla

Pečete stále dokola brownies, cookies a cheesecake? 3 recepty, jak je oživit »

Také se vaše srazy s kamarádkami neobejdou bez něčeho dobrého k mlsání? Pozvěte tentokrát své nejmilejší k sobě domů a připravte jim sladkou hostinu. Inspirujte se smyslnými recepty s netradičními ... Celý článek»
Lexi Reed

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje? »

Instagramová influencerka Lexi za dva roky zhubla neuvěřitelných 141 kg. Na Instagramu sdílí šokující fotografie své proměny včetně detailních záběrů povislé kůže. Celý článek»
Životospráva

Nepodceňujte snídani: Proč by měla obsahovat bílkoviny? »

Patříte mezi chronické „nesnídače“? Děláte velikou chybu, snídaně je totiž pro zdravý životní styl nezbytná. Dokáže vás patřičně nastartovat, ovšem jen v případě, že obsahuje to, co má. Celý článek»
kamarádky

Proč je lepší cvičit s kamarádkou? »

Znáte to, chodíte do fitka, cvičíte na strojích, běháte na páse, ale cítíte, že vám prostě něco chybí. To něco může být váš fitness parťák v podobě vaší kamarádky. Celý článek»
Zdravě nebo nezdravě

Zdravě = nudně a bez chuti? Jak na jídlo s fantazií »

Zdravé jídlo není nuda! Stačí naučit se kouzlit s chutí. Celý článek»
Katy Parry

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí »

Dvaceti pěti letá Katy Parry dosáhla až k váze 115 kg. Neměla přítele, ve škole ji šikanovali a vyhýbala se svým přátelům, protože se s nimi neustále srovnávala. Tvrdou prací a zdravou stravou ... Celý článek»
Zelenina

Znáš DASH? Konečně dieta, která opravdu funguje »

Tato dieta zvaná DASH nebyla původně sestavena s cílem snižovat hmotnost, ale pro lidi s vysokým krevním tlakem. Ve zkratce se jedná o zdravou stravu, která má přesně určená pravidla. Celý článek»
Galetka

Veganství nemusí být nuda: Kompletní menu pro inspiraci RECEPTY »

Prvního listopadu oslavují svůj světový den nadšenci rostlinné stravy. Užijte si světový den veganů ve znamení nových chutí. Celý článek»
Problematické partie

Nenáviděné tukové polštáře: Známe cviky, které s nimi zacvičí »

Naše tělo má přirozeně tendenci využívat tukové zásoby jako zdroj paliva. Věděli jste ale, že vhodným cvičením dokážete proces spalování mnohonásobně urychlit? Celý článek»
Zdravý životní styl

Tajemství fungující diety? Má 7 jednoduchých pravidel »

Když se rozhodujete dodržovat redukční dietu, co je pro vás nejdůležitější? Její snadný průběh? Nutnost odříkání? Délka? Nebo čistě jen výsledek, a tedy její účinnost. Celý článek»
Oběd

Cvičení a jídlo: Co si dopřát před a co po návratu z fitka »

Představujeme ideální jídelníček před a po cvičení, abyste dosáhli svého maxima. Celý článek»
Cassandra

Cassandra zhubla úctyhodných 50 kilo. Co ji motivovalo a jak vypadá její běžný jídelníček? »

Život krásné Cassandry Hili se změnil během jedné noci. Uvědomila si, jak by doopravdy chtěla žít a začala na sobě tvrdě pracovat. Jaká byla její cesta ke štěstí? Celý článek»
Cukr

Mějte sladký život i bez cukru! Víme, co zažene mlsnou »

Cukr ve spojitosti se zdravým životním stylem je takřka kontroverzní téma. O jeho škodlivosti či naopak nutnosti, pokud člověk aktivně sportuje, se neustále mluví. Co z toho, co víme o cukru, je ... Celý článek»