Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Vstávání

Perfektní ráno? Jde to! »

Ráno, budík, pokus o vstávání, dalších x budíků a poté vstávání se špatnou náladou a nechutí cokoliv dělat. Pokud vypadají takto i tvá rána, tak je ti tento článek šitý na míru. Jdeme si ukázat, jak ... Celý článek»
Vzpomínky

Vzpomínky jako cesta ke štěstí? »

Kdy je člověk doopravdy šťastný? Podle mě je to tehdy, když mu na rtech vyskočí nečekaný úsměv, jeho srdce se zblázní v rytmu oblíbené melodie a slova se najednou stanou párou, protože ani v ... Celý článek»
Radost ze života

Jak být zásobárnou energie? »

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu psát tento článek, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Nejprve začneme pohádkou, teda spíš kratším příběhem, proč si zrovna já dovoluji psát článek s tímto ... Celý článek»
Léto

Co ještě musíš do konce léta stihnout »

Ať chceme nebo nechceme, léto a prázdniny se nám blíží ke konci. Ještě je však dost času zažít něco, na co budeš ještě dlouho vzpomínat. Jsi právě bez nápadů? Nevadí, právě v tomto článku najdeš pár ... Celý článek»
Make-up

RECENZE: Pěnový korektor Essence soft touch mousse »

Nejlepší pomocník na kruhy pod očima i na nedokonalosti? Jednoznačně korektor. Takový malý kamarád, který má za úkol zakrýt hodiny nevydařeného spánku, noční jízdu i návštěvu jménem akné. Celý článek»
kniha

Odhal svůj horoskop na rok 2017! »

Pokud hledáš knihu o horoskopech, mám tu jednu, která tě nejen nadchne, ale rovnou ti vyrazí dech. Jedná se o knihu Horoskopy 2017 od Olgy Krumlovské, kterou vydává nakladatelství Brána. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •