Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Vrhni se na něj hned ráno! Ranní milování má hned 4 úžasné výhody

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 15.05.2018, 18:10 | krasna.cz/tvnoviny.sk
Většina párů se miluje večer nebo v noci. Odborníci však poukazují na to, že bychom měli dát šanci sexu i během jiných částí dne. Co třeba hned ráno? Intimita na vrcholuCelou noc jste strávili bok po boku, nemáte na sobě toho mnoho ... Celý článek»

Pár v posteli

Jsi připravená na PRVNÍ SEX? Tohle ti napoví »

Na první sex bychom rozhodně neměly spěchat. Vždyť jde o velkou věc, která nás změní, a to nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Máme pro tebe několik indicií, díky kterým zjistíš, jestli bys ... Celý článek»
Sexy boubelka

Šance pro boubelky! Víme, jak typ kluků tě doslova potřebuje »

Nadělila ti příroda pěkných pár kilo navíc a máš strach, že se klukům nebudeš líbit? Neztrácej hlavu. Celý článek»
Fiasko v posteli

NEHODA PŘI SEXU, která se může stát každému! Jak ji bez stresu vyřešit? »

Snažíš se předejít nechtěnému těhotenství, a tak se svým přítelem používáte kondom? Dobrou zprávou je, že kondom tě opravdu dokáže před těhotenstvím ochránit, špatnou, že občas dokáže pěkně pozlobit. ... Celý článek»
Svádění

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle sexu budu už navždycky litovat »

Mají naši zpovědníci za sebou nějakou sexuální příhodu, kterou by si raději odpustili a mají na ni bohužel spíše nepříjemné vzpomínky? Celý článek»
Nafukovací panna

Nejšílenější sexuální hračky! S nimi to nikdy nezkoušej »

Po vydání knihy 50 odstínů šedi se sexuální hračky staly povinnou výbavou snad každého páru. Možná i ty máš doma pouta nebo vibrátor. Jenže existují hračky, které nejsou tak nevinné. Seznam se s ... Celý článek»
Pár mobil selfie

Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě? »

Doba chytrých mobilních telefonů pořádně zamíchala karty v partnerských vztazích. Změnil se způsob, jakým flirtujeme, jak se seznamujeme a jak později udržujeme sexuální napětí v dlouhodobém vztahu. Celý článek»
Nevěra

Co platí na notorické nevěrníky? Psycholog radí FUNGUJÍCÍ TRIK »

Dokážete napravit notorického sukničkáře? Celý článek»
Vztah na dálku

Randíš přes APLIKACI? Na tohle si dej bacha! »

Delší a prosluněné dny přímo vybízejí k randění. Jenže, kde takového fajn kluka najít? Pokud máš pocit, že ve svém okolí neznáš nikoho, kdo by stál za hřích, pak je načase vyzkoušet chytré ... Celý článek»
Milování

Známe trik, jak na bezbolestný ANÁLNÍ SEX! Neuhodneš, o co jde »

Pro někoho je anální sex přirozený, jiný se ho bojí jako čert kříže. Bohužel se o něm ve společnosti příliš nemluví, a tak často věříme hloupým mýtům, které s realitou nemají nic společného. Víš o ... Celý článek»
Nevěra

PODVEDL MĚ a co teď? Rozchod, nebo odpuštění? »

Známe to všechny. Chodily jsme s dokonalým klukem, který by se pro nás rozkrájel, a měly jsme pocit, že jsme konečně našly toho pravého. Jenže pak přišla horká sprcha, kvůli které naše představy ... Celý článek»
V posteli

Jsi v posteli začátečník? Pozor na čtyři nejčastější potíže, které zkazí každé milování »

Více než třetina teenagerů má v sexu problémy. Jak na problém s vyvrcholením a zbytečné úzkosti? Celý článek»
Rozchod

Říká ti TYHLE VĚTY? Dej si pozor, ve vzduchu visí ROZCHOD »

Existují věty, které samy o sobě nezní špatně, ale zároveň se v nich skrývá tajné poselství. Pokud tvůj kluk tyto věty použije, pak rozhodně zbystři. Může se stát, že začíná přemýšlet nad rozchodem a ... Celý článek»
Nechtěné těhotenství

Kvůli tomuto sexuálnímu mýtu můžeš NEPLÁNOVANĚ OTĚHOTNĚT! O co jde? »

Snad každý z nás se již někdy setkal se sexuálním mýtem, kterému uvěřil. Naštěstí jsme dříve nebo později zjistili, že šlo o jednu velkou lež. Jenže existuje mýtus, který může pěkně zamávat s naším ... Celý článek»
Pár v posteli

4 důvody, proč se radši vykašlat na sex na jednu noc »

Sex na jednu noc si dle průzkumů alespoň jednou za život dopřálo kolem 70 % lidí. Zatímco muži si tuto zkušenost vesměs užívají, více než třetina žen jednorázového sexu zpětně lituje. Celý článek»
První rande

Speed dating z pohledu kluka: Otevřená zpověď »

Chtěla jsi někdy zkusit speed dating? Víš, jak takový večer probíhá? A zajímá tě, jak na tenhle způsob seznamování koukají kluci? Jeden z nich nám to popsal! Celý článek»
Bez kondomu ani ránu

Pozor! Tyhle chyby vedou k SELHÁNÍ KONDOMU! Neděláš je také? »

Můžeme se na kondom stoprocentně spolehnout? Nebo existuje možnost, že nás před nechtěným těhotenstvím neochrání? Tak tyto otázky řeší asi většina teenagerů. Není se čemu divit, vždyť nikdo z nás si ... Celý článek»
Deprese

Trpíš kvůli JEDNOSTRANNÉ LÁSCE? Víme, jak si získáš jeho srdce »

Známe to všechny. Zakoukáme se do pěkného, sympatického kluka, který nemá ani jednu chybičku, ale po čase zjistíme, že naše city neopětuje. Co v takový moment dělat? Stáhnout se do ústraní a věřit v ... Celý článek»
Hádka

Je váš vztah ZRALÝ NA ROZCHOD? »

Kdy je lepší vztah přece jen ukončit? Celý článek»
Nešťastná láska

Poslední rozchod dost bolel? Co udělat, aby tě v novém vztahu nečekalo totéž »

Jak úspěšně vstoupit do nového vztahu po náročném rozchodu? Celý článek»
Láska - 1

Opravdu tě miluje? Známe signály, které odhalí ZAMILOVANÉHO KLUKA »

Randíš s klukem, ale nevíš, co k tobě cítí? Občas se na tebe dívá zamilovanými kukadly, jindy se zachová spíše jako kamarád? Neboj se, konečně víme, jak odhalit zamilovaného kluka. Stačí, když se ... Celý článek»
Láska

Tajemství vztahu, který vydrží NAVŽDY! »

Vše, co stojí, musí stát na pevném základě. A ve vztazích tomu není jinak. Celý článek»
Čekání na telefon

Co dělat, když je online, ale tobě nepíše a neodpovídá? »

Vypadalo to, že randíš se skvělým klukem, ale teď ti neodepisuje? Hypnotizuješ zelený puntík u jeho jména, ale stále neslyšíš oznámení nové zprávy? Napsala jsi mu už tři zprávy, u kterých ses místo ... Celý článek»