Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Neriskuj při seznamování na síti

Dívka s počítačem
zdroj: Thinkstockphotos Dívka s počítačem
aktualizováno 19.11.2017, 00:36 | Krasna.cz/trm
Našly tvé kamarádky svou lásku na síti? Dřív, než se také vrhneš do internetových osidel, přečti si pár pravidel, ať místo milostného dobrodružství nezažiješ spíše velkou bolest a zklamání. Že si máš na internetu dávat pozor na ... Celý článek»

Pár v posteli

Vše, co jsi chtěla vědět o lubrikačním gelu »

Kdo maže, ten jede! Určitě jsi tohle rčení už slyšela a věř, že platí i v posteli při milostných hrátkách. Ano, tentokrát bude řeč o lubrikačním gelu, který určitě stojí za to vyzkoušet. Pojď se tedy ... Celý článek»
Protiklady

Opravdu se protiklady přitahují? »

Je pravda, že ti úplně nejlíp bude s klukem, který bude pravým opakem tebe samé? Ne. Protože když se neshodnete vůbec v ničem, začnete si brzy lézt na nervy. Celý článek»
Vánoce

Máš kluka fajnšmekra? Pak pro tebe máme tipy na nevšední dárky, které si zamiluje! »

Snad každá holka ví, že najít perfektní dárek pro drahou polovičku, je pěkný oříšek. Někteří kluci mají vyhraněný styl a je opravu těžké najít věc, která jim padne do oka. Připravili jsme si pro tebe ... Celý článek»
Tajemství

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč nepotřebujeme mluvit o minulosti? »

„Můj nový kluk vůbec nemluví o své minulosti? Proč?“ ptá se tentokrát našich zpovědníků čtenářka Markéta. Celý článek»
Svádění

Prodlužte si milování: Jednoduché triky pro velkou změnu »

Spěchá tvůj kluk vždycky rovnou k opojnému finiši? Poradíme ti, jak si spolu v posteli užít déle. Celý článek»
Milování

Opravdu máš ORGASMUS? »

Možná si klepeš na čelo a myslíš si, že orgasmus pozná snad každý. Ve skutečnosti ale až třetina žen uvádí, že neví, zda zažily pravý orgasmus se vším všudy. Pojďme se podívat na to, jak poznat ... Celý článek»
Problémy v posteli

Co dělají kluci v posteli špatně »

Čím dokáží kluci spolehlivě uhasit naši vášeň a jak proti tomu bojovat? Celý článek»
Rozchod

5 způsobů, jak se rychle dostat z rozchodu »

Podle vědců trvá 11 týdnů, než začneme po nečekaném rozchodu pociťovat i jeho výhody. Jak přežít ty týdny, aniž bychom se topili v kýblech zmrzliny? Celý článek»
Milostné hrátky

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co je pro mě intimnější než sex? »

Dnes už mnoha lidem nedělá problém mluvit s partnerem o sexu a nejtajnějších přáních. Přesto nás občas polije stud, když máme partnerovi něco o sobě odhalit. Co je to u našich zpovědníků? Celý článek»
Láska v zimě

Sbal ho, i když by pro tebe měl být tabu »

Jsi zamilovaná do kluka, kterého by sis měla držet od těla? Můžeš ho mít. Stačí vědět, jak na to. Celý článek»
Pár

Bacha! Tohle není sexy! (I když myslíš, že ano) »

Našly jsme šest věcí, které nejsou vůbec sexy, a my holky si bohužel myslíme, že jsou. Celý článek»
Sama

Už tě nebaví být sama? Víme, jak to změnit! »

Už ti samota leze krkem? Jenže čím víc budeš tlačit na to, že si chceš někoho najít, tím spíš se neobjeví. Uvolni se a jdi na to chytře. Celý článek»
Parta

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co když mají moji kámoši připomínky na mou holku? »

Berou kluci názor svých kámošů vážně a může je to nahlodat? Celý článek»
Rozchod

Fenomén GHOSTING: Nenápadný rozchod, kterým možná procházíš i ty »

Máš pocit, že už to s přítelem není takové jako na začátku? Neodepisuje ti na zprávy nebo se za celý den neozval? Několikrát ti zrušil schůzku? Pak máš možná dočinění s ghostingem, nenápadným typem ... Celý článek»
Láska

20 otázek lásky: Odhalí skutečnou sílu vašich citů! »

Najděte si s vaším partnerem čas, abyste si navzájem odpověděli na následujících 20 otázek a uvidíte, že mezi vámi znovu zajiskří jako na prvním rande. Celý článek»
Dárek z lásky

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak slušně odmítnout nevhodný dárek? »

Nevhodné dárky neřešíme jen o Vánocích. Co když nás nešikovně obdaruje náš nejmilejší? Celý článek»
První rande

Máte první rande? Všimni si, jak sedí! Neuvěříš, co to o něm vypovídá »

Neverbální komunikace někdy řekne více než slova. Proto si nezapomeň všimnout i toho, jak si tvůj nový objev během prvního rande sedl. I to o něm mnohé vypovídá. Celý článek»
Pár v posteli

Jsi dobrá v posteli? Těchto PATNÁCT VĚCÍ to prozradí! »

Sexuální poradkyně Tracey Cox přišla po několika letech výzkumu na to, jak se pozná dokonalá milenka. Možná tě překvapí, že kluci vůbec nekoukají na to, jak při sexu vypadáš, naopak je zajímají ... Celý článek»
Nevěra po telefonu

Přebírání kluků povoleno? »

Máš pocit, že všichni fajn kluci už jsou rozebraní a před tebou je stihla urvat nějaká jiná? Máš se spokojit s tím, co zbylo, nebo zkusit některého z těch dobrý, ale zadaných, jednoduše přebrat? Co ... Celý článek»
Pár v posteli

NEDOTÝKAT! Milostné hry pro roztoužené páry »

Chcete si s tvým drahým oživit vaše intimní chvilky. Je jedno, jestli se spolu zatím jen mazlíte, nebo už jste vyzkoušeli všechny známé polohy. Tahle hra vás zaručeně dostane. Celý článek»
Fiasko v posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč jsou mladí dobrovolně bez sexu? »

Stále se někde píše, že dnešní mladí lidé jsou dobrovolně bez sexu. Složitost navazování partnerských vztahů, nejistota, únava z životního stylu, jaký vedeme, zároveň velmi snadná dostupnost porna, ... Celý článek»
Pár v posteli

Nespěchejte na sex, vychutnejte si petting »

Máš kluka, je vám spolu dobře, ale líbání už vám nestačí - ale na první sex je zase příliš brzy? Vyzkoušejte petting! Pokud jsi o pettingu nikdy neslyšela, nezoufej a pozorně si přečti následující ... Celý článek»
Polibek - 1

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY »

Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale i to se musíš někdy naučit. Nabízíme ti skvělé triky a tipy, jak to pro tebe nebude katastrofa, ale vzrušující zážitek. Celý článek»