Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Trpíš kvůli JEDNOSTRANNÉ LÁSCE? Víme, jak si získáš jeho srdce

Deprese
zdroj: Thinkstockphotos Deprese
aktualizováno 19.03.2018, 00:29 | Krásná.cz
Známe to všechny. Zakoukáme se do pěkného, sympatického kluka, který nemá ani jednu chybičku, ale po čase zjistíme, že naše city neopětuje. Co v takový moment dělat? Stáhnout se do ústraní a věřit v zázrak, nebo se nevzdat a o svou lásku zabojovat? ... Celý článek»

Hádka

Je váš vztah ZRALÝ NA ROZCHOD? »

Kdy je lepší vztah přece jen ukončit? Celý článek»
Nešťastná láska

Poslední rozchod dost bolel? Co udělat, aby tě v novém vztahu nečekalo totéž »

Jak úspěšně vstoupit do nového vztahu po náročném rozchodu? Celý článek»
Láska - 1

Opravdu tě miluje? Známe signály, které odhalí ZAMILOVANÉHO KLUKA »

Randíš s klukem, ale nevíš, co k tobě cítí? Občas se na tebe dívá zamilovanými kukadly, jindy se zachová spíše jako kamarád? Neboj se, konečně víme, jak odhalit zamilovaného kluka. Stačí, když se ... Celý článek»
Láska

Tajemství vztahu, který vydrží NAVŽDY! »

Vše, co stojí, musí stát na pevném základě. A ve vztazích tomu není jinak. Celý článek»
Čekání na telefon

Co dělat, když je online, ale tobě nepíše a neodpovídá? »

Vypadalo to, že randíš se skvělým klukem, ale teď ti neodepisuje? Hypnotizuješ zelený puntík u jeho jména, ale stále neslyšíš oznámení nové zprávy? Napsala jsi mu už tři zprávy, u kterých ses místo ... Celý článek»
Romance - 2

Jak si udělat s partnerem hezký večer? 6 tipů, které NIC NESTOJÍ »

Vzácné chvíle doma s partnerem utužují náš vztah. Celý článek»
Rozchod

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Které holčičí nedostatky štvou nejvíc i nás? »

Holky se děsí, že jsou moc tlusté, mají moc velký zadek, blbé vlasy, nosí brýle, hyzdí je akné nebo celulitida. A že si kvůli tomu kluka nikdy nenajdou. Jsou jejich obavy oprávněné nebo zbytečné? Celý článek»
Milování

Tři nejděsivější polohy: Hrozí při nich zranění i pořádný trapas, nic pro začátečníky »

Zkoušení nových sexuálních poloh je účinným způsobem, jak si páry mohou vylepšit svůj sexuální prožitek. Některé pozice však mohou v partnerech vyvolávat nervozitu či přímo strach. Celý článek»
Milování

Největší mýty o sexu, kterým nikdy nevěř »

Existuje hned několik sexuálních mýtů, kterým bys v žádném případě neměla věřit. Je normální, když středoškoláci ještě neměli sex? Zvládneš první sex lépe s kapkou alkoholu v krvi? A dokáže kvalitní ... Celý článek»
Poslouchání hudby

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nepíše? Za jak dlouho je vlastně slušné odpovědět? »

Je jedno, zda na sociálních sítích, na messengeru, na zmeškaný hovor nebo sms. Prostě co když s někým flirtujete, začínáte si psát… Je něco „moc brzy“? A jak mám brát, když mi dva dny neodepsal? Jsou ... Celý článek»
Láska

Inspiruj se: 12 nejromantičtějších valentýnských tradic z celého světa »

Svátek zamilovaných se na den Svatého Valentýna slaví v mnoha zemích světa – téměř každá má svou vlastní tradici. Seznamte se s historií a současností nejromantičtějšího dne roku! Celý článek»
Valentýn

10 nejkrásnějších valentýnských vyznání plných lásky »

Jak mu říct, že ho máš plnou hlavu i srdce? Přinášíme ti inspiraci. Celý článek»
Bezpečný sex

Kde koupit KONDOM? Bez trapasu a zrudnutí »

V dobách minulých bylo zvykem, že o ochranu se staral kluk. V poslední době ale mnoho kluků zapomíná na to, že by u sebe měli nosit kondom. Možná spoléhají na to, že bereme antikoncepci. Ta nás sice ... Celý článek»
Láska

Je to láska na celý život? Otestuj si ho »

Volbu partnera na celý život není radno podceňovat. První lásky na střední škole se sice řadí mezi nejintenzivnější prožitky života, často však souvisí s těmi nejbolestivějšími. Celý článek»
Láska

Jak zjistíš, že tě kluk opravdu MILUJE? »

Randíte spolu, záleží vám na sobě, ale stále máš pocit, že z jeho strany to není upřímné? Miluje tě, nebo jsi holkou, která se mu jenom líbí? Chce s tebou být do konce života, nebo se jedná o ... Celý článek»
Majetnický kluk

Co dělat, když tě tvůj kluk bere jako svůj majetek »

Konečně sis našla kluka. O tom jsi snila, ale realita není stejná, jako ve tvých nejrůžovějších představách. Co dělat, když ses dostala do rukou majetnického tyrana? Celý článek»
rozchod

Jak zapomenout na svého ex? »

Jsi závislá na svém EX? Pusť ho ze svého života! Celý článek»
Polibek

Kluk na tři měsíce? Záhada krátkodobých vztahů »

Bylo to fajn, ale zhruba za tři měsíce (někdy i dřív) ti dal kopačky a ty nevíš proč? Jestli hledáš důvod a nemůžeš ho najít, uklidni se. Bylo to v něm, někteří kluci prostě delší vztahy neumí. Celý článek»
Dárek z lásky

Valentýn je za rohem! Už máš pro svého kluka dárek? DIY »

Možná budeš namítat, že s přítelem slavíte pouze První máj. My si ale myslíte, že oslav není nikdy dost. Zkus letos udělat výjimku, a připrav pro svého miláčka nezapomenutelný svátek zamilovaných. ... Celý článek»
Strach z žen

I kluci mají komplexy! »

Myslíš si, že zamindrákované jsme jen my holky? A obzvlášť, když jste o komplexy, které se týkají sexu a sexuálních dovedností? Omyl! Budeš překvapena, kolik komplexů se skrývá v klučičích hlavách – ... Celý článek»
Trojka - 2

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co když miluji dva lidi naráz? Jak si mezi nimi vybrat? »

Co je opravdu důležité kritérium, podle kterého se řídit, když hledám partnera pro vztah? Když mám dva „nápadníky“ současně, co zohlednit, abych se nevzdala nevědomky toho lepšího? Celý článek»
Špatné rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se slušně zbavit neodbytného ctitele? »

Zájem kluků je nám holkám samozřejmě milý. Jenže co když tě uhání někdo tak, až je ti to nepříjemné? Nebo jsi zadaná a o flirtování a potíže nemáš zájem? Celý článek»
Švédská trojka

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Je bisexualita jen výmluva pro nevěru? »

Je bisexualita nevěra? Vadilo by klukům, kdyby jejich přítelkyně měla bokem ještě partnerku? Celý článek»