Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Stěhujete se k sobě? Jak zvládnout první měsíc ve společné domácnosti

Společná domácnost
zdroj: oficiální zdroj Společná domácnost
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | Krásná.cz
Chtěli byste udělat další krok ve vztahu a zvažujete společné bydlení? Na to, kdy se nastěhovat do společné domácnosti, asi neexistuje žádné univerzální pravidlo zaručující doživotní štěstí. Ale pár rad, které vám to usnadní, pro vás přeci jen máme. ... Celý článek»

Trojka

2 nápadníci najednou? Jak vybrat toho pravého? »

Říká se, že pokud žena miluje, může milovat pouze jednoho muže. Otázkou tedy je, jak se vlastně může stát, že najednou máte v srdci hned dva? Celý článek»
Letní láska

Hledáte lásku? Tohle MUSÍTE STIHNOUT do konce července »

Neřadíte-li se právě mezi šťastně zadané, máme pro vás tip, kde se velmi pravděpodobně snadno seznámíte. Právě v červenci se to tu lidmi, toužícími po nalezení ideálního protějšku, jen hemží. Celý článek»
Flirtování - 3

Líbí se ti, ale nevíš, jak mu to dát najevo? Tímhle ho zaručeně rozhoupeš k akci! »

My dívky jsme už tak nějak naučené, že na začátku vztahu by měl první krok dělat kluk. Co ale v případě, kdy jste narazily na typického stydlínka nebo na člověka, kterému zkrátka nedochází, že byl ... Celý článek»
láska

4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně »

Už nějakou dobu se sházíte s klukem, ze kterého jste jednoduše paf, ale vrtá vám hlavou, co pro něj vlastně znamenáte vy? Nejraději byste v tom měla jasno, ale signály, které se snažíte zachytit, ... Celý článek»
Sama

Jak přežít prázdniny bez svého milého? Nezoufej! »

Každá z nás to zná. Začínají letní prázdniny a všichni se rozutíkají na dovolené, tábory, k babičce nebo ke vzdáleným příbuzným. Všichni včetně tvého kluka, se kterým jsi během školního roku ... Celý článek»
Setkání s rodiči

Rodičům se nezamlouvá tvůj nový kluk? 6 rad a zamilují si ho stejně jako ty! »

Pokud máš rodiče, kteří mají silně ochranitelské sklony, určitě jsi tohle už zažila. Zamilovala ses, cítíš, že je to vzájemné a silné a chceš váš vztah posunout na vyšší stupeň. Tím vyšším stupněm ... Celý článek»
sex

Tipy od zkušených milenek, jak oživit váš sexuální život »

Jsi v dlouhodobém vztahu a v posteli to začíná být trochu nuda? Nezoufej a vyzkoušej těchto 5 tipů. Celý článek»
V posteli

Láska prochází žaludkem? Omyl, vládne jí úplně jiný orgán »

A ne, neskrývá se ani pod spodním prádlem. Překvapivě ho máme přímo na obličeji! Celý článek»
Rande

Co musíš změnit, abys TOHLE LÉTO NAŠLA LÁSKU? »

Ráda byste se toto léto vášnivě zamilovala? Pak musíte překročit osm bloků, které vám v cestě k milostnému vzplanutí stojí. Celý článek»
Těhotenství

Nejsi v tom? Víme, jak to zjistit i bez klasického TĚHOTENSKÉHO TESTU »

Všichni víme, že nechráněný sex může vést k těhotenství. Občas se ale stane, že na kondom zapomeneme, nebo jednoduše nesplní svou funkci. V takový moment přichází na řadu těhotenský test! Pokud ho ... Celý článek»
Problémy v posteli

Sex? Víme, co kluci dělají po večerech mnohem radši! »

V posteli se už skoro nemilujeme. Jaká činnost vládne ložnicím místo toho? Celý článek»
Svatba

Než řekneš ano: Co si ujasnit ještě před svatbou? »

Pokud chcete, aby vám manželství fungovalo, měli byste vědět, na čem jste. Proto je třeba prodiskutovat minimálně tato 3 témata. Celý článek»
Letní láska

Kde najít LETNÍ LÁSKU? Vyraz na tato místa! »

Léto začíná a ty jsi stále singl? Během roku ti to moc nevadí, ale teď bys ráda s někým milým trávila volné dny? Přinášíme ti pár tipů na místa, kde se zaručeně seznámíš. A kdo ví, třeba to nebude ... Celý článek»
Romantika

Kam na líbánky snů? Vybírejte z těchto top 5 destinací! »

Nenechte výběr svatební dovolené snů na poslední chvíli a dejte si na něm doopravdy záležet. Líbanky by totiž měly být pro vás jedny z nejkrásněji strávených společných dní. Celý článek»
Sexuální hrátky

Vyhýbáš se ORÁLNÍMU SEXU? Víme, jak si ho zamilovat »

Kluci ho milují, mnoho dívek se mu vyhýbá. Řeč je o orálním sexu, který pánské pokolení doslova zbožňuje. Pravdou zůstává, že většina holek k němu přistupuje skepticky, což se potom projeví i na ... Celý článek»
Flirt

VZTAH S EX: Kdy to může vyjít a co MUSÍTE udělat hned na začátku »

Není to nutně šlápnutí vedle. Vše si ale musíte dobře promyslet a naplánovat. Celý článek»
První sex

Peprné otázky o PRVNÍM SEXU, na které se stydíš zeptat! Odpovědi tě šokují »

Snad každá dívka má z prvního sexu respekt. Je to logické, protože nikdo z nás neví, jak vlastně první styk bude probíhat. Zároveň se ale nemůžeme dočkat a jsme plné očekávání. Okolo ztráty panenství ... Celý článek»
Spokojený pár

Největší chyby, které dělají zamilovaní lidé na INSTAGRAMU! Vyvaruj se jich a zachraň váš vztah »

Také trávíš nejvíce času na Instagramu? A jak je na tom tvůj kluk? Pokud jste oba dva velcí závisláci, pak pravděpodobně děláte některou z těchto chyb, které mohou zásadně ovlivnit váš vztah. ... Celý článek»
Meghan Markleová přichází na svatbu - 4

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle »

Určitě moc dobře víš, že princ nemusí mít modrou krev. Vždyť královským šarmem a kouzlem může oplývat třeba i Jarda z nejzapadlejší české vesnice. Důležité ale je, abys takového prince dostatečně ... Celý článek»
Pár v posteli

Vrhni se na něj hned ráno! Ranní milování má hned 4 úžasné výhody »

Většina párů se miluje večer nebo v noci. Odborníci však poukazují na to, že bychom měli dát šanci sexu i během jiných částí dne. Co třeba hned ráno? Celý článek»
Pár v posteli

Jsi připravená na PRVNÍ SEX? Tohle ti napoví »

Na první sex bychom rozhodně neměly spěchat. Vždyť jde o velkou věc, která nás změní, a to nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Máme pro tebe několik indicií, díky kterým zjistíš, jestli bys ... Celý článek»
Sexy boubelka

Šance pro boubelky! Víme, jak typ kluků tě doslova potřebuje »

Nadělila ti příroda pěkných pár kilo navíc a máš strach, že se klukům nebudeš líbit? Neztrácej hlavu. Celý článek»
Fiasko v posteli

NEHODA PŘI SEXU, která se může stát každému! Jak ji bez stresu vyřešit? »

Snažíš se předejít nechtěnému těhotenství, a tak se svým přítelem používáte kondom? Dobrou zprávou je, že kondom tě opravdu dokáže před těhotenstvím ochránit, špatnou, že občas dokáže pěkně pozlobit. ... Celý článek»