Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Co ti brání v orgasmu? Pět nejčastějších překážek

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 17.01.2017, 00:07 | Krásná.cz/MyŽeny.sk
Nedosáhneš při milování orgasmu? Možná za to může těchto pět důvodů. Někdy za neschopností dosáhnout orgasmu může být docela obyčejná a jednoduchá příčina. Poznej největší nepřátele ... Celý článek»

Vášnivé milování

Afrodiziaka rozpálí vaši touhu »

Chtěla bys svého přítele ještě víc rozdráždit? Sáhni po potravinách, které máš doma v kuchyni. Povíme ti, co funguje a co ne. Celý článek»
První rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nás doopravdy zaskočilo na rande s novou holkou? »

Prvního rande se spousta holek obává. Proto jsme se kluků zeptaly na věci, které je první rande s novou dívkou doopravdy zaskočily. Celý článek»
Zamilovaný pár

Jak správně zalichotit svému miláčkovi »

Jak mu dát najevo, že je pro tebe ten nej, když nechceš pořád dokola omílat větu "miluji tě"? Existují i další komplimenty, které polechtají jeho ego. Celý článek»
Trojka - 2

Chtějí tě dva kluci? Jak si vybrat! »

Chtějí tě hned dva kluci a ty nevíš, který z nich bude lepší? Poradíme ti, podle čeho bys měla vybírat. Celý článek»
Snowboarding

Víme, kde ulovit skvělého kluka »

Stále hledáš přítele, ale zdá se, že nemůžeš narazit na nikoho volného? Poradíme ti, kde lovit. Celý článek»
Milování

Zapoj do milování všechny smysly a zažijete extázi »

Nauč se při milování využívat všech smyslů a uvidíš, jaký požitek z toho budeš mít ty i tvůj přítel. Celý článek»
Selfie

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Na čem nejvíc ujíždíme na facebooku, instagramu nebo snapchatu? »

Hodně se mluví o socální síti snapchat, na které prý jsou hlavně mladí lidé. Jsou tam i naši zpovědníci? Celý článek»
Rande

5 nejlepších a nejhorších témat na první rande »

Nepříjemné ticho, trapné pauzy. Všechny to známe, tohle se na prvním rande prostě občas stane. Horší než ticho jsou však špatná témata konverzace. O čem je tedy dobré se bavit a co by naopak zaznít ... Celý článek»
Pronásledovat

Kluci se holek bojí, věříš? »

Myslíš si, že hezcí kluci balí holky bez problémů? Omyl! Divila by ses, kolik kluků má z holek strach. Proč? Povíme ti. Celý článek»
Hádka

Tohle by ses měla naučit z minulých vztahů! 2. díl »

Pamatuješ ještě na náš první díl? Povídali jsme si o tom, jak skvěle se dá žít i bez kluků, že pláč je někdy tak trochu zbytečný a že je nutné, aby ses naučila mít nějakou hrdost. Nyní pokračujeme, ... Celý článek»
Rozchod

Tohle by ses měla naučit z minulých vztahů! 1. díl »

Vztahy jsou složité a mnohdy nás přivádějí opravdu k šílenství. Existuje však celá řada věcí, které by ses ze svých předchozích vztahů měla naučit a v tom dalším být tak silnější a lepší přítelkyně. Celý článek»
Souboj pohlaví

Souboj pohlaví: V čem jsou holky lepší než kluci »

Jasně, polechtáme ega a řekneme, že ve všem :-) Ale objektivně řečeno to tak není. Přesto jsou okamžiky a situace, kdy ženy jasně vyhrávají. Celý článek»
Rande v zimě

Kam na rande, když počasí nepřeje »

Venku věčně prší, hustě sněží, nebo je lezavá zima. A v tom se nedá venku vydržet věčně. Kam vyrazit na rande, když doma pořád někdo je a kapesné se také vždy rychle rozkutálí? Celý článek»
Podvazky - 2

Dostaň ho na kolena. Navlékni podvazky »

Podvazkový pás měl ve "své době" jediné využití, a to udržet punčochy, které neobsahovaly elasten, na místě. Dnes už není potřeba, byla by ale škoda na něj zapomínat. Zvlášť kvůli tomu, co dělá s ... Celý článek»
Litovat sexu

Milování má být krásné! Kdy se na sex radši vykašlat? »

Milování má být krásné, a proto bys to neměla dělat za každou cenu. V jakých okamžicích by sis raději měla nechat zajít chuť? Celý článek»
Zamilovaná - 3

Moc tlačíš na pilu, zlato. Takhle si kluka určitě neudržíš »

Jsi zamilovaná až po uši! Už od prvního pohledu, kdy, alespoň z tvé strany prosvištěla ta pověstná jiskra, jsi přesvědčená, že tohle je ten jediný a pravý, láska tvého života a bez něj tvůj život už ... Celý článek»
Flirt

Prsa versus oči: Čeho si kluci všimnou dřív? »

Když se s někým setkáme poprvé, vždy mu díváme na jedno místo v obličeji. Do očí. Platí to ale i pro kluky? Celý článek»
Seznámení

Oslovila jsi ho? A co dál? »

Oslovit kluka, to je velký úkol, který stojí spoustu energie a odvahy. Když už se k tomu odhodláš, měla bys vědět i to, o čem se s ním budeš bavit dál. Celý článek»
Láska - 3

13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce »

Pubertální láska je komplikovaná, ale krásná věc. Není řečeno, že žádný jiný druh romantické lásky není, ale lásky v období puberty jsou kapitola sama pro sebe. Celý článek»
Zlatokopka

Vztah se starším mužem: Je každá mladá milenka zlatokopka? »

Proč si mladá děvčata začínají se staršími muži? Je to fenomén, který se v poslední době dost rozmohl a týká se především mužů, kteří mají vysoké postavení nebo horentní sumy na bankovním účtu. Jde ... Celý článek»
Rande

Co si kluci myslí, když je oslovíme jako první? »

Už dávno je pryč ta doba, kdy kluci byli ti, kteří lovili a dobývali naše srdce. Teď je tomu spíše naopak. Co si o tom vlastně kluci myslí, když jsme to my, které uděláme onen první krok? Zjistili ... Celý článek»
Velká láska

Omotej si kluka kolem prstu »

Také by sis přála, aby tě tvůj kluk nosil na rukou? Ono to není jen tak, velmi záleží na tobě a tvé taktice. Pokud budeš vědět, jak na to, vsaď se, že to půjde. Celý článek»
Nuda v posteli

Čeho litujeme v sexu? Otevřené odpovědi kluků i holek! »

Muži a ženy v sexu litují rozdílných věcí. U mužů jsou to nejčastěji tři věci. Jaké to jsou? Celý článek»
Milování

Tři rady pro zatraceně dobrý sex »

Recept pro lepší sex je někdy velmi jednoduchý. Celý článek»