Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

MOJE POPRVÉ: Trvalo to jen pár vteřin!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 29.06.2016, 16:32 | Krásná.cz / čtenářka
O své poprvé se s námi tentokrát podělila čtenářka Jana ze Sezimova Ústí. Ve dvaceti stále čekala na toho pravého, se kterým o to přijít. Kde a jak ho našla? Moje poprvé, to je nostalgie vzpomínek už skoro jedno desetiletí ... Celý článek»

Muži a knihy - 1

MUŽI A KNIHY: Spojení dvou nejvíc sexy věcí v jediné galerii »

Je krásné, když potkáš krásného, svalnatého kluka, který tě zaručeně oslní na první pohled. Ale jak se říká: „Z hezkého talíře se nenajíš“. Ano, to je pravda. Krása je jedna stránka, ale taky je ... Celý článek»
Školní láska

Kde potkáš kluka svých snů? »

Už tě nebaví být sama? Chceš mít kluka svých snů? Poradíme ti, kde takového kluka můžeš potkat. Stačí se kolem sebe porozhlédnout. Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Push-upky, stahovací kalhotky a další podvody s oblečením »

Co si kluci myslí o „podvádění s oblečením“. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Se starším klukem je vše hezčí »

Čtenářka Silva o to přišla s přítelem, který byl téměř o deset let starší. Jak probíhalo jejich první milování a v čem jsou starší kluci lepší? Celý článek»
Dokonalá milenka

8 důvodů, proč jsou sebevědomé dívky lepší milenky! »

Neboj se být sebevědomou dívkou. Neboj, nikdo ti nebude říkat, že jsi sebestředná a sobecká. Naopak tvého přítele to určitě potěší, protože sebevědomá dívka je hned v několika ohledech lepší, než ... Celý článek»
Plačící dívka

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co si doopravdy myslí, když říká "Jsi skvělá, ale neklapalo by nám to" »

Dnes už jsou skoro trendem rozchody přes SMS nebo vzkaz po facebooku. Jenže jak si přeložit klišé jako „Jsi úžasná holka, ale myslím, že s tebou bude šťastnější někdo jiný.“ „Mám tě rád, ale na ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Můj přítel mi před prvním sexem lhal! »

Stalo se to těsně před mými šestnáctými narozeninami. Já byla v prváku a on ve čtvrťáku. Se svým tehdejším prvním přítelem jsem chodila od dubna a ono POPRVÉ proběhlo v červnu... Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když holka nedělá drahoty, dělá to z ní hned lacinou kořist? »

Jak moc si můžeš kluky pouštět k tělu a proč si myslí, že ti jde jen o sex? Kluci se rozpovídali na jedno palčivé sexuální téma. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Přišla jsem o TO bez lásky s klukem, který byl hrubý a pil »

Bylo mi šestnáct a zažívala jsem své první středoškolské prázdniny. Vždycky jsem toužila po vztahu, záviděla jsem kamarádkám, které ho měly a hodně se trápila. Já sama jsem chodila s pár kluky na ... Celý článek»
Milovaní - 2

Bodem G to nekončí. Najdi další zóny rozkoše! »

Seznámila ses už se svým bodem G? Nepoznanou rozkoš můžeš zažít i díky dráždění dalších "písmenek" sexuální abecedy. Celý článek»
Vášnivé milování

7 stupňů do sexuálního nebe »

Skočit s klukem do postele dokáže každá, když bude chtít. Aby to za něco stálo, měla bys dodržovat těchto 7 pravidel. Celý článek»
Romance - 2

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kamarádství s výhodami - šli bychom do toho? »

"Co si kluci myslí o tzv. přátelství s výhodami, kamarádce s výhodami? Přijde mi, že v poslední době je to asi dost oblíbený trend, kdy se dva lidi znají, kamarádí spolu a sem tam si dopřejí sex i ... Celý článek»
Dlouhé vlasy - 4

Jaká jsi v posteli? Barva vlasů prozradí! »

Jaké jsou v posteli brunetky, blondýny či zrzky? Blíže se na to podívali vědci z Research Institute v Hamburku. Celý článek»
Flirt

Flirtuje, balí tě, nebo si jen povídá? Zjisti to! »

Někdy je opravdu těžké vyznat se v tom, zda si s námi kluk jenom příjemně povídá nebo flirtuje. Pokud se i tobě stalo, že jsi z toho byla na větvi a nevěděla, co si máš myslet, tak nemusíš smutnit. ... Celý článek»
Kondom

Vyznej se v kondomech »

V posledních letech je v České republice zaznamenán výrazný nárůst výskytu viru HIV. Zdá se, že naše pomyslná „bezpečná bublina“ pomalu praská. Kromě celibátu jsou jediným účinným opatřením kondomy. Celý článek»
Dívka s brýlemi

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám obrýlené holky? »

Překvapivě jsme ještě s klukama neřešili téma, které se nám v otázkách objevuje často, a to jsou brýle! Hodně dívek, hlavně mladších, se za ně stydí – mají důvod? Celý článek»
Rande - ilustrační foto

Jak si užít rande bez zbytečných trapasů? 5 triků, které neopomenout »

Jak si užít rande všemi smysli a odhalit, s kým máš tu čest. Celý článek»
Flirt

S touhle ZBRANÍ získáš kluka snů! Nauč se kouzlo NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE »

Určitě víš, jak důležitý je první dojem. Pokud si však myslíš, že záleží jenom na tvé řeči a verbálním vystupovaní, pak jsi na omylu. Měj neverbální komunikaci v malíku a určitě brzy poznáš, že kluky ... Celý článek»
12 důvodů, proč ji miluji - 1

Tohle na nás kluci MILUJÍ! GALERIE »

Láska je všude kolem nás. To tvrdí nejen text slavné písničky, ale také umělci z webu Lingvistov. Ilustrátoři vytvořili patnáct obrázků, na kterých nám ukazují důvody, proč nás kluci tak milují. ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Využil toho, že jsem byla opilá! »

Příběh, který nám poslala čtenářka Karol, je otřesný. Naštěstí má krásný konec. Celý článek»
Tetování pro páry - 1

Tetování pro páry. Ano nebo ne? »

Společné tetování se stalo hitem. Holky a kluci po celém světě hledají ten nejlepší obrázek, kterým by zpečetili svou lásku. Je to dobrý nápad? Nebo se vyplatí společné tetování neuspěchat? Celý článek»
Bezpečný sex

Nechce kondom? Jednoduchý trik, jak ho přesvědčit a ještě u toho být sexy! »

Nedostatek sebedůvěry a „kultura nepřemožitelnosti“ mezi mladými lidmi drží bezpečný sex mimo debatu. Nové video nahlíží do soukromí mladých a odhaluje, co si chlapci OPRAVDU myslí o sexu, když se ... Celý článek»
Ústa

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co s moc ukecanou holkou? »

Nová otázka směřuje k holčičí ukecanosti. Celý článek»
Milování

Je váš sex monotónní? Vyzkoušejte Kámasútru! »

Občas se stane, že ze sexu vyprchá vášeň a nadšení. Pak přichází na scénu tichý nepřítel, který si říká monotónnost. A co teď? Můžete se dál v posteli trápit, nebo se svým miláčkem vyzkoušet ... Celý článek»