Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč nemáme zájem o druhé rande?

První rande
První rande
aktualizováno 17.02.2017, 17:50 | Krásná.cz
Vytáhnout kluka na rande nás někdy stojí dost úsilí. O to větší je zklamání, když on se nám líbí, ale pozvání na druhé rande se od něj už nedočkáme… Čtenářka Petra nám napsala: "Randím už nějakou dobu přes jednu ... Celý článek»

Odloučení

Nejčastější důvody, proč kluci podvádějí »

Když zjistíš, že tě tvůj kluk podvádí, většinou ti zbudou jen oči pro pláč a hlava plná myšlenek, jaký měl k záletům důvod. Co kluky nejčastěji vede do náruče jiné? Známe jejich nejčastější důvody! Celý článek»
Neslyšící pár Hana a Martin Weisnerovi - 13

Jak na lásku beze slov? 5 pravidel správného vztahu - od neslyšícího páru »

Hana a Martin jsou neslyšící. Kromě znakového jazyka mezi sebou komunikují samozřejmě písemně. Teď už jde spíše o praktické vzkazy, ale oba si dobře vzpomínají, jaké to bylo, když dostali dopis od ... Celý článek»
Romantika - 8

Překvap partnera dokonalým Valentýnem ve tvé režii! »

Lásku bychom si měli vyznávat každý den, to je samozřejmost. V dnešní době, kdy trávíme hodně času prací, ale na své drahé polovičky často zapomínáme. Svátky jako Valentýn tedy doslova táhnou k tomu, ... Celý článek»
Youtuber Pedro - 1

Youtuber Pedro: Dopis ukazuje, jak moc si toho druhého vážíme ROZHOVOR NEJEN O LÁSCE »

Youtuber Pedro sice patří už ke generaci, která dává přednost elektronické komunikaci, ale na ručně psané vzkazy a dopisy nedá dopustit. Celý článek»
Svádění

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Oblékli bychom si na sebe tanga nebo podvazky? »

Dnes tu mám dotaz od čtenářky Anežky: Zkoušeli jsme někdy holčičí věci - punčocháče, podprsenku, líčit se? Pokud ano, proč? Byl to hec od kámošů, hrátky s přítelkyní, nebo prostě zvědavost? Jak jste ... Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Holky můžou mít sex, kdy se jim zamane »

Sehnat známost jen na sex prý není nic těžkého. Alespoň pro holky - říkají kluci. Celý článek»
Erotické hrátky

Slečna drsňák - když tě nebaví mazlivý sex »

Krásný a romantický sex je nádherný, ale občas prostě potřebuje trochu okořenit. Nač spadnout do stereotypu, když se můžeš trochu odvázat? Celý článek»
Vztah

Je tvůj objev dost starý na vztah? »

Snaží se tě získat nějaký kluk, ale bojíš se, že je na vztah ještě příliš mladý? Jak poznáš, kdy je připravený? Celý článek»
Svádění

Kde lovit, když hledáš lásku - a kde, když sex »

Jsi zrovna sama? Než začneš hledat, ujasni si, co je vlastně tvým cílem. Hledáš lásku, nebo jen sexuální rozptýlení? Celý článek»
Slepovaný vztah

Čemu v posteli zaručeně neodolá »

Chceš ho potěšit a dopřát mu milostný zážitek, na který jen tak nezapomene? Ozkoušej sexy triky, které na něj stoprocentně zaberou. Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co se nám honí hlavou, když se nám nějaká holka fakt líbí? »

Tentokrát nám napsala pro kluky otázku čtenářka Karolina. "Když se vám nějaká dívka líbí, na co myslíte? Jaké jsou vaše představy o ní? Představujete si jen, že máte skvělý vztah plný smíchu, nebo ... Celý článek»
Velikost penisu

Má malý penis? V těchto polohách to nevadí »

Každý kluk nemá v kalhotách schováno dvacet čísel a s tím se holt musíme smířit. Kolikrát však bývají daleko šikovnější, když ví, jak si pomoci. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: V mém srdci byli dva. Ale který z nich mě o panenství připravil?! »

"Ráda bych se s čtenářkami podělila o svůj zajímavý příběh o ztrátě panenství," napsala nám čtenářka Olga. Její příběh je plný alkoholu, drog a sexu z nerozumu - rozhodně si ho neber za inspiraci. ... Celý článek»
Rande

Chceš klukům připadat sexy? »

Říká se, že je nejlepší přirozenost, ale můžeš se i trochu snažit. Tady máš pár rad, jak toho docíliš! Celý článek»
Školní láska

Co se holkám nejvíc líbí na klucích? »

Čemu my holky na klucích prostě nedokážeme odolat? Celý článek»
V posteli

Milá a nemilá překvapení v posteli »

Možná do ní spolu padnete poprvé, možná už máte pár postelových dýchánků za sebou. I tak ale můžeš být příjemně překvapena... Nebo naopak zaskočena překvapením, které ti tvůj drahý přichystá. Celý článek»
Milování

Masturbaci si můžete užít i spolu! »

Proč se schovávat, když máš chuť si zahrát? Spojte to s přítelem v rámci předehry! Celý článek»
Žena v automobilu

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Považujeme holky za mizerné řidičky? »

Co si kluci myslí o tom, když si chce jejich přítelkyně udělat řidičák? Za jaké považují holky - řidičky? Celý článek»
Dívka píše sms, ilustrační foto

Máš mu dát svý číslo? »

Neznámej kluk z tebe mámí tvoje telefonní číslo a ty nevíš, jestli mu ho dát. Jenže máš sotva pár minut na to, se rozhodnout. Co ti v tom rozhodování pomůže? Celý článek»
Počty

Kolik kluků je tak akorát? »

První byl Lukáš, pak Michal, s Pavlem to sice bylo jen jednou, ale i to se počítá... Jaké skóre máš ty? A kolik je podle tebe optimum? Celý článek»
Milování

Co ti brání v orgasmu? Pět nejčastějších překážek »

Nedosáhneš při milování orgasmu? Možná za to může těchto pět důvodů. Celý článek»
Vášnivé milování

Afrodiziaka rozpálí vaši touhu »

Chtěla bys svého přítele ještě víc rozdráždit? Sáhni po potravinách, které máš doma v kuchyni. Povíme ti, co funguje a co ne. Celý článek»
První rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nás doopravdy zaskočilo na rande s novou holkou? »

Prvního rande se spousta holek obává. Proto jsme se kluků zeptaly na věci, které je první rande s novou dívkou doopravdy zaskočily. Celý článek»
Zamilovaný pár

Jak správně zalichotit svému miláčkovi »

Jak mu dát najevo, že je pro tebe ten nej, když nechceš pořád dokola omílat větu "miluji tě"? Existují i další komplimenty, které polechtají jeho ego. Celý článek»