Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Když si z tebe udělá svou loutku

Loutka
zdroj: Thinkstockphotos Loutka
aktualizováno 28.03.2015, 00:19 | Krasna.cz/lk
Každý z nás se trošku změní, když vstoupí do nového vztahu. Pokud ale ztratíš sama sebe a změníš se, aby ses svému příteli víc líbila, děláš velkou chybu. To, že na sobě začneš v novém vztahu pracovat, je normální. ... Celý článek»

Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak jsou na tom holky s líbáním? »

Strašně moc holek v našich poradnách řeší líbání. Bojíte se, že to nebudete umět, že se ztrapníte, ptáte se, jak vlastně na to, aby to neskončilo katastrofou. Rad na tohle téma už jsme vám v různých ... Celý článek»
sex_masturbace - 11

Sexuální abeceda: Odhal slast BODU A »

Objevovat na vlastním těle slastná místečka je velká zábava. Pusť se do toho sama, nebo si k objevným hrátkám přizvi svého přítele. Úspěch zaručen. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Zůstala jsem stát jako omámená »

"Chtěla bych se s vámi podělit o mojí nezapomenutelnou životní vzpomínku," napsala nám ke svému příběhu čtenářka Alison. Celý článek»
Láska a sex

10 tipů, jak úspěšně sbalit kluka snů »

Slečny jste stále samy a nevíte, kde hledat vysněného muže? Nebo spíš máte problém ho sbalit? Poradíme vám několik tipů, jak získat vysněného prince. Důležité je sebevědomí! Celý článek»
Polibek - 1

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY »

Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale i to se musíš někdy naučit. Nabízíme ti skvělé triky a tipy, jak to pro tebe nebude katastrofa, ale vzrušující zážitek. Celý článek»
Flirt

Řeč těla napoví mnohé! Otestuj ji při seznamování! »

Slyšela jsi už o řeči těla? Mimika, gesta a tvůj postoj odhalí mnohem víc, než co vyřkneš slovy. A stejně tak můžeš číst řeč těla tvého protějšku. Celý článek»
Rande

Abeceda prvního rande »

Máš obavy z prvního rande? Tak teď už nemusíš - máme pro tebe několik bodů, které tě první schůzkou bezpečně provedou od A až po Z. Celý článek»
V posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jaké bradavky se nám líbí a které nás naopak vyděsí? »

Tohle téma se mezi holkama probírá opakovaně. Do zpovědi nám přišlo několikrát, v poradnách je to jedno z hojně opakovaných témat, každý článek na téma prsa a bradavky čtete jako divé. My holky tohle ... Celý článek»
Zamilovaná

Sedm chyb, kvůli kterým jsi stále bez kluka! »

Zpočátku je to jako pohádka, později ale zjišťujete, že jste sama i na rozhodnutí, při kterých by se vám hodila podpora někoho dalšího, komu na vás záleží a komu důvěřujete. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Že je ten pravý, jsem věděla hned! »

Své poprvé jako vystřižené z dívčího románku prožila čtenářka Lucie. Celý článek»
Problémy ve vztahu

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč se holky vždycky svoje kluky snaží předělávat? »

Tentokrát tu máme dotaz od kluka. Napsal nám čtenář Kája a ptá se: Proč se holky vždycky svoje kluky snaží předělávat? Celý článek»
Šťourání v nose

Prosím tě, proč to děláš?!? Zlozvyky našich miláčků »

Ani holky nedělají všechno dobře, ale dneska bude řeč o tom, čím nás vytáčí kluci a jak je jejich zlozvyků zbavit, abychom se nezbláznily. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Začalo to na Snapchatu, nejdřív téměř nevinně »

Moje jméno je Julie. Je mi 16, holka z malé vesnice a kamarádovi říkejme třeba Romeo, 17tiletý Pražák. Celý článek»
Péče o pleť

Mýtus nebo pravda? Orální sex prospívá tvé pleti »

Je to mýtus, kterým kluci přemlouvají holky k činnosti, která se ne každé líbí? Nebo je na tom něco pravdy? Díky orálnímu sexu budeš mít skutečně hezčí pleť! Pravda je ale trochu jiná. Celý článek»
Pravá láska - 2

5 pravidel PRAVÉ lásky »

Pravá láska existuje, ale není snadné ji poznat, protože býváme zaslepené přívalem citů, které námi zmítají. Celý článek»
Milování

Na TOHLE milování nezapomene »

Možná jsi už slyšela, že pro kluka je každý sex dobrý. To je pravda, ale jen částečně. Na některá milování totiž hned zapomenou, jiná mají v paměti ještě dlouho... Celý článek»
Krize ve vztahu - 1

Poznej, že to, co on cítí, není láska »

Jak víš, že kluk, se kterým jsi, tě skutečně miluje? Láska by měla být vzájemná a snadno rozpoznatelná. Celý článek»
Svádění

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde je penis nejcitlivější »

Tentokrát opět došlo na téma sex. Celý článek»
Mazlení

Nejpalčivější otázky o sexu, na které se stydíš zeptat! »

Odpovědi možná nenajdeš v učebnicích, ani se na tak palčivé otázky nezeptáš rodičů. A kámošky nejspíš tápou stejně jako ty. Vybrali jsme nejožehavější dotazy z našich poraden a tady máte odpovědi – ... Celý článek»
Bezpečný sex

Nákup kondomu: Čí je to zodpovědnost? »

Myslí na kondomy více muži, nebo ženy? V Česku je to fifty fifty. Celý článek»
Milování

Svůdná sedmička míst, které na našem těle kluci milují »

Jsou to detaily, které by vám ani ve snu nepřišly na mysl. Celý článek»
Kamarádi

Pomoc! Nesnáším jeho kamarády! »

Pěníš pokaždé, když se máš setkat s jeho kamarády a nejradši bys je vyslala někam na Mars? Tak pozor, je důležité se naučit jeho kamarády minimálně respektovat a vycházet s nimi alespoň neutrálně. ... Celý článek»
Milování

Sexuální slovník: Aby tě pomiloval přesně tak, jak chceš »

Chtěla bys, aby tě tvůj přítel pomiloval tak, jak to máš ráda, ale nevíš, jak mu to říct? S tímhle slovníkem si porozumíte. Celý článek»
Hádka

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč holky vše překrucují a vyvolávají jen hádky? »

Překrucují holky to, co říkáte? Domýšlí si a jsou zbytečně vztahovačné a konfliktní? To je otázka, kterou jsme dnes položili našim zpovědníkům. Celý článek»