Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Jak poznáš, že se blíží rozchod?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 26.11.2015, 00:03 | tej
Rozchod je špatná věc a spoustu holek se na ní nemůže připravit. Nechceš aby tě tento fakt zasáhl z čistého nebe? Pozoruj ho a všimni si toho dřív, než bude pozdě. Je sice jasné, že je každý úplně jiný a házet ... Celý článek»

Sexy

Překvapivá fakta o klucích a sexu »

Zřejmě tě to překvapí, ale sex nemusí být vždy to první a jediné na co kluci myslí. Z ankety, kterou udělali v Americe v rámci kampaně na prevenci nechtěného těhotenství náctiletých totiž vylezlo ... Celý článek»
Láska ve škole

Kluci radí aneb 7 způsobů, jak upoutat jeho pozornost »

Můžeš se třeba stavět na hlavu, ale občas prostě nefunguje vůbec nic. Máme pro tebe pár tipů jak na sebe přitáhnout pozornost kluků. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Tak trochu trapné poprvé »

Poprvé čtenářky Lenky, která při tom pobavila svého přítele. Celý článek»
Rozchod

Proč si vybíráš pořád špatné kluky? »

Ty máš v lásce pořád smůlu! Každý kluk tě podvede, lže ti, ublíží ti, nebo se změní a je z něj úplně někdo jiný, než na začátku. Proč máš právě ty takový pech? Zřejmě proto, že si svůj protějšek ... Celý článek»
Vyznání - 6

Chystáš se mu vyznat lásku? Co promyslet PŘEDEM »

Láska je nádherná věc a pokud ji v životě najdeš, je to ještě větší paráda. S hlavou v oblacích se loudáš ulicemi, na rtech připitomělý úsměv, který prostě nejde odepnout a každou volnou chvilku bys ... Celý článek»
Trapas v posteli

Nechceš dusno v posteli? Tak o TOMHLE pomlč! »

Jsi spíš typ, který nechce vědět nic ze sexuální minulosti svého partnera, nebo tě naopak zajímá každý detail? Partneři by o sobě měli vědět leccos, ale některé informace by vás mohli nečekaně ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Vůbec nic jsem necítila »

Čtenářka Anna se s námi podělila o své poprvé, které bohužel neproběhlo tak, jak by si většina dívek přála... Celý článek»
První polibek

PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem! »

Nečekaný zážitek z prvního líbání si odnesla naše čtenářka Markéta. Co přesně se stalo po oslavě narozenin se dozvíš v jejím autentickém vyprávění. Celý článek»
Orgasmus

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejlepší poloha pro anální sex »

Spousta holek se jej bojí, protože si myslí, že bude nepříjemný a bolestivý. O čem je řeč? Přece o análním sexu! Vyzpovídali jsme kluky, jestli po něm opravdu tak touží, jak se říká, a pokud ano, jak ... Celý článek»
Stalkování bývalých partnerů na Facebooku

Nikdy na Facebooku nesleduj své bývalé! Tady je důvod »

Pokud mezi vaše zvyky patří i bedlivé sledování bývalých partnerů na sociálních sítích, hlavně na Facebooku, měli byste přestat. Podle nové studie si podobným chováním jen škodíte. A pořádně. Celý článek»
Poloha ve spánku - 1

Jak spíte se svým partnerem? Poloha o vás prozradí vše! »

Pozice ve spánku vypovídá nejen o tom, jaké jste povahy, ale i o tom, jak harmonický máte vztah. Alespoň to tvrdí expertka na jazyk těla, Patti Wood. Najděte se. Celý článek»
Vyznání lásky

Miluju ho! Ale nevím, zda mu to mám říct »

Láska je věc složitá a někdy je opravdu lepší přemýšlet, než na někoho vybalíš své city. Celý článek»
Láska

Jak poznat skutečnou lásku? »

Když ho vidíš, srdce se ti rozbuší, a co teprve, když se tě dotkne. Je tohle skutečná láska? Nebo jen okouzlení či touha? Zjisti, co doopravdy cítíš. Celý článek»
Podzimní láska

Zamilované mýty aneb jaká je vlastně pravda? »

O lásce toho slyšíme každý den hodně, jak tedy máme rozlišit, které tipy a rady nebo zkušenosti jsou dobré a které špatné? Proč neexistuje nějaký návod na lásku? A jaký máme my názor na to, co se ... Celý článek»
Bezpečný sex

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nutili bychom tě brát hormonální antikoncepci? »

S hormonální antikoncepcí je sex pohodlný. Nemusíš řešit kondom, jsi vždy chráněna a připravena k sexu. Zároveň se ale v poslední době dost mluví o případných rizicích, které užívání HA s sebou může ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Kvůli uraženému egu jsem o TO přišla tím nejhorším možným způsobem! »

Příběh, který nám poslala čtenářka Patricie, je smutný a jistě na své poprvé nevzpomíná v dobrém. Může být ale potřebnou inspirací pro ostatní dívky. Celý článek»
žárlivost

Osm hlavních příčin nevěry. Odhal je! »

Proč se lidem do vztahu vloudí nevěra? Bojíš se, že ohrozí i vaši lásku? Odhalili jsme nejčastější příčiny nevěry. Celý článek»
Láska

9 vlastností, pro které tě bude milovat navždy »

Které vlastnosti na holkách kluci zbožňují? Odhalili jsme devět těch nejžádanějších. Když je budeš mít, málokterý kluk odolá síle tvé osobnosti. Celý článek»
My a rodiče

Ideální kluk: Musí být jako táta! Nebo radši ne? »

Nakolik rodiče (podvědomě) ovlivňují, jak si vybíráme svého partnera? Rodiče se na nás podepisují, ať chceme nebo ne! Celý článek»
Sexuální hrátky

Proč se kluci kámoší se svým penisem a my se tam dole nenávidíme? »

Většina kluků se bez uzardění přizná, že jejich penis je pro ně něco jako nejlepší kámoš. Čím to je a proč to my holky máme v podstatě obráceně a za své ženství se mnohdy až stydíme? Celý článek»
Orgasmus

Masturbace, jsi jejím otrokem aneb jak často je akorát »

Masturbace rozhodně není nic špatného, naopak. Je to dobrý způsob jak přijít na to, jak reaguje tvoje tělo na intimní doteky. Ne nadarmo se říká, že si dívka sama dokáže nejlépe a mnohem rychleji ... Celý článek»
Koketa

Zanedbává tě? S našimi tipy ti bude zobat z ruky! »

Je si tebou až příliš jistý? Změň to! Celý článek»
Milování

Jak poznáš, že ještě nejsi připravená na sex »

Kolikrát se asi ptáš sama sebe, jak poznáš, že jsi připravená udělat ten zásadní krok v životě a začít se sexem. Nikdo si totiž nechce zkazit to své poprvé jen proto, že se do toho hnal moc narychlo. Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: První polibek »

Na webu nám startuje nový čtenářský seriál, ve kterém se budou s vyprávěním o svém prvním polibku svěřovat čtenářky. Ale rádi bychom si vyslechli i klučičí příběhy. Proto se toto téma stalo předmětem ... Celý článek»