Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

MOJE POPRVÉ: Mamce jsem nevěřila, teď jsem černá ovce rodiny

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 29.07.2015, 14:41 | Krásná.cz / čtenářka
Vždycky mi mamka říkala, že moje poprvé bude výjimečné. Ať si počkám, co nejdéle to půjde. Ale já jsem taková černá ovce rodiny, bohužel...." napsala nám ke svému příběhu čtenářka Dana. Pořád jsem si říkala, co na tom je tak ... Celý článek»

Vztah

Láska není buď anebo »

Láska. Ta romantika písniček... "Lásko, já tě musím mít, můj život bez tebe nemá smysl… jsem navěky tvůj." Háček je v tom, že tohle není láska, tohle je jenom závislost. A když takový vztah skončí, ... Celý článek»
Žárlivost

5 dobrých důvodů, proč se kluci nechtějí vázat »

Určitě už jsi ho potkala. Byl hezký, sympatický, přitažlivý, vtipný, v pohodě... Usmál se na tebe a tobě změkla kolena. A co víc, byl sám. Celý článek»
léčivé BDSM

10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříš, co lidi může vzrušit »

Tak to je teda síla! Každý to má rád v posteli trošku jinak, ale někteří se sexuálním praktikám oddávají opravdu extrémně! Podívejte se na 10 nejbizarnějších sexuálních úchylek, které vás opravdu ... Celý článek»
Láska a falešné naděje

Balí tě, nebo si to jen namlouváš? »

Kdyby tak šlo vidět klukům do hlavy. Bavíš se s fajn sympaťákem, ale jak poznat, jestli jde jen o fajn pokec, nebo se tě pokouší sbalit? Rozlušti jeho signály. Celý článek»
V posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když máme nějaké to kilo navíc? »

Postavu neřešíme jen my holky, ale i kluci. Jak jdou do boje s nechtěnými kily? Celý článek»
Trapas v posteli

40 věcí, které při sexu raději neříkej »

On možná také není romantik a občas v posteli vypustí věty, za které bys ho nejradši na místě uškrtila. Ruku na srdce, ani my holky nejsme svaté a občas nešikovnou volbou slov tneme do míst ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Exotika, písčitá pláž a kluk s těma nejmodřejšíma očima »

"Exotika, písčitá pláž a kluk s těma nejmodřejšíma očima..." tak shrnuje příbeh svého prvního milování čtenářka Maki. Celý článek»
Odmítání sexu

Spíte spolu dost? »

Jestli má váš vztah zrovna bouřkové období, možná je to tím, že spolu málo spíte. Celý článek»
žárlivost

BACHA NA NĚ! 5 typů holek, které mohou zničit tvůj vztah »

Našla jsi skvělého kluka a nerada bys o něj přišla? Nemusíš si ho majetnicky střežit a vyvolávat žárlivé scény kvůli každé krásce, co kolem něj projde. Jsou ale holky, kvůli kterým není od věci mít ... Celý článek»
Problémy ve vztahu

Čím ho odradíš už na začátku vztahu? »

Vymámili jsme z kluků pět největších chyb, kterým bychom se měly na začátku vztahu určitě vyhnout. Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme slyšet o tvém úletu? »

Prázdninové dobrodružství a uvolněná atmosféra tě mohou dohnat do náruče jiného kluka, než je zrovna tvůj přítel. Máš se mu ke svému úletu přiznat? Zeptali jsme se kluků, zda stojí o krutou pravdu. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Risk je zisk »

"Bude tomu rok, co jsem odevzdala své panenství. I když to nebyl úchvatný zážitek, nikdy na něj nezapomenu," napsala nám čtenářka Jana. Celý článek»
Hádka

Kdy je načase ukončit vztah? »

Jsou věci, které bys ve vztahu neměla odpouštět, ani když máš na očích růžové brýle zamilovanosti. Co už si nenechat od partnera líbit? Celý článek»
Problémy ve vztahu

Kolik partnerů je tak akorát? »

Kolik známostí bys za sebou měla mít ve 13, 15, 17, 20 nebo 25 letech? Odpovědět není tak snadné. Celý článek»
Polibek

Proč toužíme po klucích, kteří nás nechtějí? »

Právě tě odmítl kluk, kterého jsi balila, nebo jsi dostala kopačky a marně přemýšlíš, proč se vždycky zamiluješ do kluka, který tě nechce, nemiluje a neváží si tě. Jak ze začarovaného kruhu ven? Celý článek»
Trapné rande

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak odmítnou, ale neurazit »

Léto je pro mnohé časem flirtování a seznamování. Jenže někdy i nemilého. Co dělat, když tě bude balit někdo, o koho jednoduše nestojíš? Jak se s takovou situací vypořádají naši zpovědníci? Celý článek»
Lhář - 1

Jak poznáš, že ti lže »

Jak odhalit, kdy k tobě tvůj drahý není upřímný? Známe klučičí nejčastější lži! Konečně zjistíš, co je zaručeně prozradí. Celý článek»
Láska přes internet

Je nevěra na internetu skutečnou nevěrou? »

Zjistila jsi, že tvůj kluk má profil na seznamce, flirtuje s holkama na chatu a i jeho profil na facebooku se hemží vzkazy od kamarádek, které nepůsobí jenom kamarádsky. Tebe tohle on-line flirtování ... Celý článek»
rozchod

Jak říct ostatním, že jste se rozešli »

Je konec, váš vztah skončil. Jenže to zatím víš jen ty a on. Kdo by se to měl dozvědět a jak tvé blízké o vašem rozchodu nejlíp informovat? Celý článek»
V posteli

Sex: Co dělat, když tě TO bolí? »

Milování by mělo být příjemné pro vás oba. Není to tak? Je ti sex nepříjemný, nebo tě dokonce bolí? Tak to není v pořádku a je potřeba to změnit. Hned. Celý článek»
Romantická večeře

Pozor! Kterým jídlem zabiješ první rande? »

Jasně, že nevyrazíš na rande s kručícím žaludkem. Kterým dobrotám se ale vyhnout, aby první rande nebylo rovnou i poslední? Celý článek»
Mazlení

Co dělat v posteli, když ještě nechceš sex »

Na vztah už možná připravená jsi, nemusí to ale znamenat, že jsi připravena i na sex. Jak to ale tvému klukovi nejlépe dát najevo? A co dělat místo toho v posteli? Nech si poradit od našich čtenářek ... Celý článek»
Milovaní - 2

Proč předstíráme orgasmus? »

Téměř polovina dívek a žen prý předstírá orgasmus! Proč? Co je k tomu nutí? A na jaké problémy si tím zadělávají? Než se přidáš mezi „herečky“, zjisti, jak ti to dokáže zamotat se sexuálním životem. Celý článek»
Láska

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Na tuhle holku nikdy nezapomenu! »

Ne nadarmo se říká, že "stará láska nerezaví". Nosí si kluci skutečně v srdci dávno opuštěné lásky? Celý článek»