Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Pět fází randění + Největší úskalí každé z nich

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 04.05.2016, 14:04 | Krasna.cz/nahoda.com
Jak postupovat na začátku vztahu a vyzrát na největší překážky dalších fází randění? Jak to, že když jsme se seznámili, říkal mi, že mě miluje, byli jsme spolu každý den, a najednou mi ani nezavolá? Proč ... Celý článek»

Polibek

Pomoc, neumím líbat! Naprav to na prvního máje »

První máj, polibků čas... Pokud jsi v oboru líbání zatím spíš amatérka, nebo jsi dokonce dosud nepolíbená, potěší tě náš líbací manuál. Celý článek»
Polibek pod rozkvetlou třešní

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle byl důkaz lásky… »

Když se řekne Tohle byl důkaz lásky…, co se klukům vybaví? Dárek, gesto, slova, vyznání lásky, příběh... Dnešní klučičí zpověď tě naladí na pravou májovou romantiku. Celý článek»
Pandí výmluvy proč nemít sex - 12

VTIPNÁ GALERIE: 11 výmluv, díky kterým se vyhneš sexu! »

Nemáš dneska náladu na sex, ale přítel jo? Nezoufej, a podívej se, jak se z toho umí "vykecat" taková panda. Celý článek»
Odloučení

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč podvádíme a proč jsme kdy podvedli svou holku? »

Když se to stane, hlavou nám zní jediná otázka: PROČ?!? A tak jsme ji klukům položily. Máš odvahu na jejich upřímné odpovědi? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Až půl roku po mém poprvé mi přiznal, co u mě našel! »

Bylo mi sedmnáct, když jsem si našla trvalý vztah, který byl se vším všudy. S přítelem jsem se poznala na střední škole a zprvu jsem ho dosti odmítala, bylo mi trapné chodit s klukem ve řídě a ještě ... Celý článek»
Žárlivá žena

„Zabouchla“ ses do kamaráda? Řekneme ti, jak to zaručeně poznáš! »

Máš dlouholetého kamaráda, se kterým se znáte už od dětství, od základní školy, zkrátka dost dlouho na to, abyste se dobře znali, a měli hromadu společných zážitků. Najednou máš ale pocit, že je něco ... Celý článek»
Hádka

Jak nedovolit okolí, aby ničilo váš vztah? »

V životě jsme se setkali již s mnoha způsoby, kterými se dá zničit vztah. Nejčastěji jde o křivé obvinění z nevěry. Celý článek»
Svádění - 4

Kluci odhalili své nejcitlivější erotogenní zóny. Holky, budete překvapené! »

Možná právě díky nejnovějšímu průzkumu bude mnoho mužů a žen najednou spokojenější. Britský deník DailyMail zveřejnil výsledky průzkumu, který odhalil, která místa jsou na mužském těle nejcitlivější. ... Celý článek»
Studie o lásce a sexu

Jaké vlastnosti musíš mít, aby se ti vydařil vztah? »

Vztahy jsou něco, co nás provází od kolébky až do hrobu. Nelze se jim vyhnout a konec konců, proč taky. Ne nadarmo je homo sapiens označován jako tvor společenský, tudíž uvyklý na život ve skupině či ... Celý článek»
Líčení očí

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám, když o sebe holka přehnaně pečuje? »

Gelové nehty, pečlivě vyžehlené vlasy, bezchybné linky, nános make-upu, dokonalá rtěnka. Hotové mistrovské dílo. Jenže co s takovou slečnou, která je jako obrázek, na který se ovšem nesmí ani ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Letní románek jako ze sna »

„Vždycky jsem byla náročná na vybírání kluků a to mi zůstalo doteď,“ píše čtenářka Adéla, které je 16 let. Nejradši má modrooké a blonďaté kluky nebo se světle hnědými vlasy. Byl takový i její první? Celý článek»
Omyly v posteli

Kluci přiznávají, co touží vědět o svých přítelkyních, ale bojí se zeptat! Budete se divit! »

Skupina zvídavých chlapců odpovídala DailyMailu na otázku, co by rádi věděli o svých přítelkyních, ale bojí se zeptat. Některé odpovědi vás překvapí. Celý článek»
Nohy

To je objev! Chůze ženy odhalí, zda snadno dosáhne orgasmu »

Nejnovější průzkum ukazuje, že chůze ženy hodně neřekne o jejím sexuálním životě. Celý článek»
Slepovaný vztah

Líbíš se mu nebo ne? Řeč těla ho prozradí »

Zjistěte, zda řeč jeho těla hraje ve váš prospěch. Celý článek»
Doktor - 1

Ženy považují za nejvíce sexy povolání doktora. A tento je důkazem k nakousnutí »

Díky průzkumu, který se týká randění, se zjistilo, že nejvíce sexy povolání je právě doktor. Alespoň v Austrálii tomu tak je. Svoje o tom ví i známý doktor Mike. Celý článek»
Pár mobil selfie

Seznamování ve 21. století: Kde na tebe může čekat ten pravý? »

Tvoje kamarádky mají dlouhodobé vztahy, skvělé kluky a ty jsi pořád sama? Hledáš toho pravého, ale on se ne a ne objevit? Neseď s rukama v klíně, změň to! Poradíme ti jak – pomocí moderních ... Celý článek»
Malá prsa

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám malá prsa? »

Když má holka skutečně hodně malá prsa, může to být opravdu důvodem, že s ní kluk nebude chtít chodit? Celý článek»
Problémy v posteli

Nechuť k sexu? Vylečí ji indiánská metoda Quodousha »

Jak prohloubit milování i váš vztah? Celý článek»
Flirt

Po čem doopravdy touží? 10 rad, jak být pro muže atraktivnější »

Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Kdo si počká, ten se dočká »

Čtenářka Vendula nám poslala příběh své první lásky. Do jejího života vstoupil nečekaně někdo další, dokázala mu odolat, nebo ne? Celý článek»
Flirt

Jsi single? Víme, na jakou tajnou zbraň ulovíš každého kluka »

K jaru neodmyslitelně patří láska, a proto jsme s jeho příchodem zjišťovali, jak být pro kluky co nejatraktivnější. Našli jsme odpověď, co je zaručeně odzbrojí a zaujme. Celý článek»
Gelové nehty

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co říkáme na gelové nehty? »

Jsou nehty pro kluky v podstatě neviditelnou součástí našeho těla, nebo jim věnují patřičnou pozornost? A co říkají na gelové nehty a různé zdobné aplikace i šílen módní trendy v úpravě nehtů? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Počkat na toho pravého se vyplatí »

Milada začala o své zkušenosti s prvním sexem takto: "Moji rodiče byli (a stále jsou) striktní křesťané. Jako miminko jsem byla pokřtěná a každou neděli jsem chodila do kostela. Mimoto jsem až do ... Celý článek»
Postelové hrátky

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám, když má holka v posteli hlavní slovo? »

Může holka v posteli převzít iniciativu, nebo by se kluci v takové situaci cítili nesví? Celý článek»