Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Kdo by měl platit na prvních společných schůzkách?

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 15.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková
Věčné dilema. Mám vytáhnout peněženku nebo ho nechat zaplatit za oba? Nechcete ho urazit, ale zároveň ani využívat. Všeobecně se říká, že by měl na první schůzce platit muž. Není to náhodou v dnešní době už jinak? Poradíme vám, jak z této prekérní ... Celý článek»

Pár v posteli

3 druhy sexu, po kterých touží každý muž »

I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás strhávat šaty, a jindy na to jdou pomalu, ale jistě. Z jakého je to důvodu? I když muži působí jako ... Celý článek»
Partnerské neshody

Jestli mě miluješ, tohle nesmíš: Přijdou vám podmínky této dívky v pohodě? »

Vztah dvou lidí je vždy o kompromisech. A zatímco některé děláme tak nějak přirozeně, k dalším se už přemáháme a některé si protějšek doslova vynutí - citovým vydíráním, slzami, výhrůžkami. Nebo dost ... Celý článek»
žárlivost

Žárlivý partner? 5 tipů, jak ho zchladit »

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Něco na tom bude, nicméně vše má své hranice. Partnerství je především o vzájemné důvěře a o porozumění tomu druhému. Celý článek»
Stěhování

7 věcí, na které se musíte připravit, když se chystáte do společného bydlení se svým klukem »

Přišel čas na společné stěhování? Určitě se těšíte na večery u filmu, romantické večeře a každodenní usínání v objetí. Čekají vás ale i další nové situace, které si pravděpodobně neuvědomujete, pokud ... Celý článek»
Vztah

Bad boys: Co nás na nich tolik láká a proč kvůli nim odmítáme hodné kluky? »

Usiloval o vás někdy hodný kluk od vedle a klepete si na čelo, že takové typy stále odmítáte? Jsou spolehliví, věrní, slušní a mají vás opravdu rádi. Co vlastně ještě chceme? Proč dáme raději ... Celý článek»
Donald Trump a Sex ve městě - 2

5 pravd o lásce, které jsme se naučily z legendárního seriálu Sex ve městě »

Seriál Sex ve městě odstartoval v roce 1998 a stále nás ještě neomrzel. Čím to, že nás romantická Carrie, spořádaná Charlotte, racionální Miranda a divoká Samantha nikdy nezačnou nudit? Jejich ... Celý článek»
Randící aplikace

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu »

Které typy kluků berou známou randící aplikaci útokem? Pokud jste také neodolaly pokušení a máte ji v telefonu, určitě jste na některé z nich narazily. Kdo od vás dostal srdíčko a kdo nemilosrdný ... Celý článek»
Nezájem

7 nejčastějších důvodů mužské nevěry »

Nevěra umí pořádně zabolet. Ze zkušenosti víme, že může potkat i ženy a dívky, které se snaží svému vztahu dávat úplně všechno. V momentě odhalení nevěry často začínají pochybovat o své atraktivitě ... Celý článek»
Tajemství

Nechal vás? Tyhle rady kamarádek berte radši s rezervou »

Míní to určitě dobře, ale rady, které na vás kamarádky valí po bolestivém rozchodu, berte raději s rezervou. Nejdůležitější je i v takovém okamžiku zůstat sama sebou a nedělat nic proti vlastní ... Celý článek»
Trapas v posteli

Jak včas poznat, že mu jde jen o to jedno? Sledujte tyto signály! »

Možná se vám už stalo, že jste potkaly okouzlujícího kluka, se kterým jste se pravidelně stýkaly, ale něco se vám na jeho přístupu k vám nezdálo. Přečtěte si, jaké je typické chování mužů, kterým jde ... Celý článek»
rozchod

Jak na něj KONEČNĚ zapomenout? »

Řeč je samozřejmě o vaší bývalé lásce. Celý článek»
Rande v Paříži

Jaké to je chodit s cizincem? Takto vyjadřují lásku Italové, Francouzi nebo Němci »

Zvažovaly jste někdy vztah s cizincem? Nevíte, co od toho očekávat? Přečtěte si, jaké překvapení vás může potkat na schůzce nebo při soužití s Italem, Francouzem a Němcem. Celý článek»
Fiasko v posteli

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky »

Každý z nás to zná nebo zažil. Jste v dlouhodobém vztahu s jedním partnerem, kterého nade vše milujete a dali byste za něj ruku do ohně. Ve vztahu vám všechno klape, všechno vychází, rozumíte si ve ... Celý článek»
V posteli

Bizarní SEXUÁLNÍ NEJ, která vás dostanou »

Nad některými věcmi lidem zůstává rozum stát. Celý článek»
Muž flirtuje se ženou

7 seznamovacích tipů: Váš flirt skončí zaručeným úspěchem! »

Při seznamování záleží na celé řadě maličkostí. Vypátrali jsme sedm věcí, na které se vyplatí myslet. Když je dobře zvládnete, svůj protějšek získáte mnohem snáz. Celý článek»
vztah na dálku - 2

4 tipy, jak udržet vztah na dálku »

Spolu s blížícím se koncem léta, přichází stále častěji řeč na letní lásky. Celý článek»
líbání - 2

Škola líbání! Jak se stát líbací královnou? »

Poznaly jste skvělého kluka a on se zatím nerozhoupal k tomu vás políbit, ale ve vzduchu už visí to staré známé napětí? Netřeba se ničeho bát. Celý článek»
Rande

7 chyb, kvůli kterým vám po prvním rande rozhodně nezavolá »

Jak rozhodně nezabodovat na prvním rande? Celý článek»
Postelové hrátky

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli »

Zatímco muži si pod pojmem sex představují soulož a myslí si, že žena ke svému vyvrcholení potřebuje penis v pochvě, ženy jsou jiného názoru. Sex pro ně představuje milování plné doteků, mazlení, ... Celý článek»
láska

Potkala jsi letní lásku a děsíš se konce prázdnin? 4 tipy, jak vztah udržet i po létě »

Prázdniny už se nám pomalu ale jistě přehouply do své druhé poloviny, a pokud jste i vy přes léto poznaly letní lásku, nejspíš už řešíte, co bude s vaším vztahem dál. Celý článek»
randící aplikace

Randící aplikace, které bys měla znát! Na jakém principu fungují? »

Co si budeme povídat, v době sociálních sítí existuje už jen málo párů, které se přes ně buď přímo nedali dohromady nebo minimálně "nespojili" po prvním setkání. Celý článek»
randění - 2

Ghosting, benching nebo lemming? Co jsou novodobé trendy v randění? »

Taky si občas říkáte, že to naše babičky, ale i maminky měly v randění jednodušší? No v něčem pravděpodobně ano. Moderní doba s sebou totiž do randění tak nějak přirozeně začlenila i sociální sítě, ... Celý článek»
Rozchod

Nečekaný ROZCHOD? Co dělat a čeho se rozhodně vyvarovat »

Rozchod zasáhne bolestně do života žen i můžu. Každý se s tím ale vyrovná jinak. Ženy jsou častěji citlivější a trvá jim delší dobu, než se z rozchodu vzpamatují. Poradíme vám, co dělat a jak se s ... Celý článek»
Odhalená nevěra

Nevěra? Mužům a ženám na ní překvapivě vadí úplně něco jiného »

Zatímco muže víc raní sexuální nevěra partnerky, ženy jsou více zasaženy tou emocionální. Dámy též hůře snáší, pokud zjistí, že jejich partner dostává zprávy od potenciální sokyně, pánové naopak hůře ... Celý článek»