Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Friends with benefits: Může z toho vzniknout něco víc?

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 03.10.2015, 00:49 | TN.cz / iva
Svazek, který je mezi dvěma založen pouze na fyzické přitažlivosti a nikoliv na vzájemné lásce, se stává čím dál populárnějším trendem. Přátelé s výhodami, anglicky friends with benefits (FWB) je velice oblíbený ... Celý článek»

Milostné hrátky

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle si nechej rozhodně pro sebe »

Mají zůstat i v tom nejdůvěrnějších vztahu nějaká tajemství? Které pravdy svému milému radši nepřiznávej? Odpovídají přímo kluci! Celý článek»
Milování

Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní »

Tento článek hovoří otevřeně o sexu a sexuálních praktikách. Pokud jsi mladší patnácti let, nebo hodně konzervativní, doporučíme ti, přečíst si na našem webu jiný článek, a tento ponechat na později, ... Celý článek»
Polibek

Staň se přebornicí v líbání »

Je úplně jedno, jestli ses ještě nelíbala, nebo zda jsi své umění natrénovala už na několika klucích. Pořád je co zlepšovat. Vypiluj svoje líbací schopnosti do dokonalosti. Celý článek»
Loučení

8 triků, jak si udržet vztah na dálku »

Máš skvělého přítele, který má jen jedinou chybu – je od tebe hrozně daleko. Má taková láska šanci přetrvat? Celý článek»
Sokyně - 1

Nenech si ukrást kluka »

Pokouší se o tvého přítele jiná holka? Poradíme, jak můžeš podobné potvory porazit, aby tě už neohrožovaly. Celý článek»
Svádění

Okořeň váš sexuální život a rozpal ho do běla »

Přijde ti váš sex už trošku stereotypní? Změň to. Poradíme ti, jak svého přítele příjemně překvapíš. Celý článek»
Nevěra

Čtenářky radí: Co tě čeká, když si začneš se zadaným klukem? »

Jít do vztahu se zadaným, nebo dokonce ženatým mužem? Co tě čeká? Nechej si poradit od čtenářek, které takovou "láskou" prošly. Celý článek»
Zamilovaná dvojice

Co na nás kluci doopravdy zbožňují? »

Tentokrát nepůjde jen o krásu ženského těla. Kluci na nás milují věci, které by tě možná ani nenapadly. Víme, které to jsou! Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Démon alkohol - za jaké zlo může v našem životě? »

Kdo z nás neudělal nějakou koninu, když měl v krvi trošku jiskřivého alkoholu. Mají za sebou podobné úlety i naši zpovědníci? A jak moc vážné následky to v jejich životě mělo? Celý článek»
Milování

Poloha 69: Cesta k ještě lepšímu orgasmu »

Máš ráda orální sex? Ještě víc si ho užijete, když si budete laskání dopřávat navzájem. Celý článek»
Singl

Proč jsi pořád sama? »

Pokud tě už status single začíná obtěžovat, poradíme ti, na co se zaměřit, abys to změnila. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Byl to ten, koho bych nejméně čekala »

"Chtěla bych vám vyprávět můj příběh a chci, abyste se z něj poučily, že nesmíte dát na nátlak kluka..." napsala nám čtenářka Jana. Celý článek»
Rande

Tvé i jeho balící finty. Co funguje a co ne »

Máš pocit, že už jsi vyzkoušela všechno, co se dá, ale přitom tvůj vyvolený stále nezabral? A všiml si vůbec, že ho balíš?!? Celý článek»
Love

Jak snadno vrátit do tvého života ztracenou lásku? »

Renesance ženství aneb jak lehce získat nového partnera nebo oživit skomírající vztah s tím starým. Celý článek»
Mazlení

Ejakulační etiketa aneb Kam s tím? »

Co byste si měli dohodnout dřív, než začnete v posteli řádit? Jaké bude finále! Celý článek»
Orgasmus

Mýty o ženském orgasmu: kazí nám prožívání sexu »

Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je skrytější a je ho obtížnější dosáhnout. Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu! »

Vadí klukům malá prsa? Kudrnaté vlasy? Odstáté uši? Přesně na to se našich zpovědníků ptáte. A většinou odpovídají, že takové maličkosti v lásce nikdo doopravdy neřeší. Existuje přesto něco, co je na ... Celý článek»
Moje poprvé

Sex ve světě: Jak to nejradši dělají naši sousedé? »

Nejnovější studie ukázala, že existují značné rozdíly v sexuálním chování jednotlivých národů. V Evropě jsou například nejpromiskuitnější severské země, konkrétně Island. Český národ je zase otázkám ... Celý článek»
Konec vztahu

Kopačky! A co dál? »

Dostat od kluka kopačky je strašné. Nejspíš ti teď je na umření a nevíš, co se sebou dělat dál. Na takové pocity máš nějakou dobu nárok, my ale víme, jak ji co nejvíc zkrátit. Celý článek»
Sex

Jak si zpestřit misionářskou polohu? »

Zná ji každý a většina si u ní vzpomene na své sexuální začátky. Postupem času však zevšední a ne každý si ji užije. Poradíme ti, jak si tuto klasickou polohu zpestřit. Celý článek»
Majetnický kluk

Co dělat, když tě tvůj kluk bere jako svůj majetek »

Konečně sis našla kluka. O tom jsi snila, ale realita není stejná, jako ve tvých nejrůžovějších představách. Co dělat, když ses dostala do rukou majetnického tyrana? Celý článek»
Šok

Bože, jsem zamilovaná do kamaráda! Krok za krokem, co dělat »

Někdy je to opravdový oříšek přejít z kamarádského vztahu do partnerského, specielně, pokud si nejsi úplně stoprocentně jistá, že to kamarád cítí stejně jako ty. Co o to, vztah by to mohl být krásný ... Celý článek»
Zlomené srdce

Rozešli jste se? Svět nekončí, začni znovu »

I když to, co ti udělal, opravdu bolí, nemůžeš se stáhnout do své ulity a nadobro zanevřít na kluky. Musíš se poučit a jít dál. Celý článek»
Dívka

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám na holkách odstáté uši? »

Problém, který řeší v dětství či dospívání leckdo z nás a jedna z nejčastějších plastických operací, kterou lze provádět ještě v dětství. Mohou být odstáté uši i problémem v lásce? Celý článek»