Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

MOJE POPRVÉ: Hrála jsem, jak jsem zkušená

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 21.04.2015, 00:44 | Krásná.cz / čtenářka
Čtenářka Zuzka se podělí o příběh svého prvního sexu i o rady a zkušenosti, které získala. Vždycky jsem měla hodně kamarádů mezi kluky, protože holky, se kterými jsem jako puberták kamarádila, byly do jedné ... Celý článek»

Nepovedené rande

Ty nejhorší rady o randění a lásce, jaké slyšíme pořád »

Dostáváme je od maminek, babiček, ale i kamarádek. Zatímco některé fungují, jiné směřují ke katastrofě. Zapomeň tedy na zbytečné rady o lásce a randění. Já ti řeknu, které to jsou. Celý článek»
Mazlení

Pozor na doteky, prozradí tě! »

Řeč těla je více než vášnivé vyznání na papíře. Celý článek»
Milování

Tyto tři polohy jsou pro kluky nejvzrušivější! »

Chceš svého miláčka v posteli dokonale rozvášnit? Máme pro tebe tři polohy, ve kterých to jde úplně samo. Celý článek»
Smutná dívka

Proč tě ještě neoslovil? »

Potkáváš ho docela pravidelně a pořád po tobě kouká. Není pochyb, že se mu líbíš. Tak proč tě sakra neosloví a neřekne si o číslo? Celý článek»
Panna

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Poznáme na holce, že je panna? »

Pozná kluk na holce, že je panna? A co pro ně takové odhalení znamená? Celý článek»
tvář

Tohle jsou nejnovější ideály krásy: Blonckám odzvonilo! »

Zatím bylo dlouhou dobu otázkou, co je ideál ženské a mužské krásy. Teď ho ale vědci našli. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: S novým rokem přišel i první sex »

Tentokrát se nám se svou zkušeností svěřila čtenářka Karla: „I přesto, že mi je už 28 let, mám svou rodinu a milujícího partnera, na svůj první sex si stále pamatuji. Dodnes se usmívám nad tím, jak ... Celý článek»
Milování

Zpomal ho v posteli a užij si i ty »

Proč by se mělo v posteli spěchat? Užij si milování naplno a donuť partnera tentokrát trochu počkat, dokud si neprožiješ vyvrcholení i ty. Celý článek»
Problémy v posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Baví nás i rande bez sexu »

Očekávají kluci na rande vždycky sex, nebo se dokážou těšit i z jiných aktivit? Celý článek»
Polibek

Jak to udělat, aby se do tebe zamiloval? »

Také marně dumáš nad tím, jak přilákat kluka, který se ti líbí? Možná to zní jednoduše, ale najít tu správnou cestu a nesejít z ní je v reálném životě nesnadné. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Za letní noci pod břízou s kondomem od otce »

O své poprvé dnes vypráví čtenářka Péťa. Celý článek»
V šatně

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Máme být upřímní ohledně holčičího vzhledu? »

Sluší mi to? Nejsem v tom tlustá? Není to už moc? Který z kluků takovou otázku od své přítelkyně, sestry nebo kamarádky už někdy neslyšel. Ale jak na ni nejlépe odpovědět? Celý článek»
Flirt

TOP 5 typů flirtování! Který přinese pevný vztah a který jen zklamání? »

Věděla jsi, že existuje víc než jeden způsob flirtování? Podle metody, jakou si flirtující zvolí, se dá odhadnout, zda bude mít případné randění pevné základy nebo krátký konec. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Bolestí jsem se rozbrečela »

"I já bych se s vámi chtěla podělit o své poprvé," napsala čtenářka Zuzka. "Přišla jsem o to v sedmnácti letech a musím vám říct, že se vyplatilo počkat si na toho pravého. Já vím, zní to jako klišé, ... Celý článek»
vztah - 2

Měli by ti vaši dovolit sex s přítelem u vás doma? »

Představa toho, že se na tebe vrhá přítel před zraky tvých rodičů není moc sexy. Kolikrát se před rodiči stydíš, i když tě vezme za ruku natož pak nějaká líbačka. Ovšem doba postoupila a moderní ... Celý článek»
Loutka

Když si z tebe udělá svou loutku »

Každý z nás se trošku změní, když vstoupí do nového vztahu. Pokud ale ztratíš sama sebe a změníš se, aby ses svému příteli víc líbila, děláš velkou chybu. Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak jsou na tom holky s líbáním? »

Strašně moc holek v našich poradnách řeší líbání. Bojíte se, že to nebudete umět, že se ztrapníte, ptáte se, jak vlastně na to, aby to neskončilo katastrofou. Rad na tohle téma už jsme vám v různých ... Celý článek»
sex_masturbace - 11

Sexuální abeceda: Odhal slast BODU A »

Objevovat na vlastním těle slastná místečka je velká zábava. Pusť se do toho sama, nebo si k objevným hrátkám přizvi svého přítele. Úspěch zaručen. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Zůstala jsem stát jako omámená »

"Chtěla bych se s vámi podělit o mojí nezapomenutelnou životní vzpomínku," napsala nám ke svému příběhu čtenářka Alison. Celý článek»
Láska a sex

10 tipů, jak úspěšně sbalit kluka snů »

Slečny jste stále samy a nevíte, kde hledat vysněného muže? Nebo spíš máte problém ho sbalit? Poradíme vám několik tipů, jak získat vysněného prince. Důležité je sebevědomí! Celý článek»
Polibek - 1

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY »

Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale i to se musíš někdy naučit. Nabízíme ti skvělé triky a tipy, jak to pro tebe nebude katastrofa, ale vzrušující zážitek. Celý článek»
Flirt

Řeč těla napoví mnohé! Otestuj ji při seznamování! »

Slyšela jsi už o řeči těla? Mimika, gesta a tvůj postoj odhalí mnohem víc, než co vyřkneš slovy. A stejně tak můžeš číst řeč těla tvého protějšku. Celý článek»
Rande

Abeceda prvního rande »

Máš obavy z prvního rande? Tak teď už nemusíš - máme pro tebe několik bodů, které tě první schůzkou bezpečně provedou od A až po Z. Celý článek»
V posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jaké bradavky se nám líbí a které nás naopak vyděsí? »

Tohle téma se mezi holkama probírá opakovaně. Do zpovědi nám přišlo několikrát, v poradnách je to jedno z hojně opakovaných témat, každý článek na téma prsa a bradavky čtete jako divé. My holky tohle ... Celý článek»