Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

KLUČÍČÍ ZPOVĚĎ: Jak stylově reagovat na sexuální návrhy?

Rande - ilustrační foto
zdroj: Profimedia Rande - ilustrační foto
aktualizováno 30.09.2016, 13:43 | Krásná.cz
Co dělat, když kluk, se kterým randíš, má již od první schůzky sexuální narážky? Jak na ně správně reagovat, abys nebyla za moc dostupnou, nebo naopak za moc nepřístupnou netýkavku? Zeptali jsme se kluků a tady jsou jejich odpovědi! Čtenářka ... Celý článek»

Party

Kde se na podzim nejlépe seznámíš? »

Podzim se svým sychravým počasím rozhodně neláká na dlouhé procházky, i když občas, když vysvitne sluníčko, je nádherný. Kde tedy můžeš na podzim narazit na svého pana Božského? Celý článek»
zpověď čtenářek

MOJE POPRVÉ: Od ponižování a násilí k opečovávané princezně »

O svoje panenství jsem přišla před rokem, když mi bylo 14 let. Nebylo to nic příjemného. Celý článek»
zpověď čtenářek

MOJE POPRVÉ: Můj první byl o čtyři roky starší »

Čtenářka Anička nám poslala příběh o tom, jak probíhalo její první milování. Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pusa jako přivítání na prvním rande. Jak to vidí kluci? »

Stačí jen říct ahoj? Je podání ruky jako z filmu pro pamětníky? A co pusa, není to moc? A kam – jen na tvář, nebo na pusu, nebo na obě tváře... Celý článek»
zpověď čtenářek

MOJE POPRVÉ: Romantické milování na pláži »

Čtenářka Kristýna nám poslala příběh o tom, jak krásné bylo její první milování. Celý článek»
Rande - ilustrační foto

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: V kolika letech můžeme začít doopravdy randit? »

Hodně holek se ptá na problematiku věku a randění. V kolika letech jsou holky (a vlastně i kluci) už dost staré na randění? Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: O čem (ne)mluvit na prvním rande »

Problematiku prvního rande už jsme párkrát řešili, tentokrát nám jde hlavně o to, jaká témata kluky na prvním rande zaskočí. Celý článek»
Flirt

Osvoj si TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI! »

Snažíš se, co to jde, ale ten PRAVÝ ještě nepřišel? Možná to bude tím, že neznáš tajemství přitažlivosti! Pouč se z těchto devíti rad a brzy pochopíš, v čem jsi dělala chyby. Celý článek»
Problémy ve vztahu

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejhorší holčičí vlastnosti, které kluky děsí »

Co na holkách vadí našim zpovědníkům? Upřímně a bez servítek hovoří o tom, co nechceme slyšet. Celý článek»
Postelové hrátky

Nejlepší triky jak ho přivést do sexuálního nebe »

Víme, jak na kluky! Zkus naše triky a uvidíš, že se nebude stačit divit, co s ním dokážou... Celý článek»
Výsměch

Můj kluk mě před kamarády ponižuje »

Když jste sami, je to rozený princ, ale jakmile jste ještě s přáteli, tak ti začne poroučet a zesměšňovat tě? Pak máte problém. Celý článek»
Sex

Není to v posteli ono? Tři tajemství dokonalého sexu »

Někdy to prostě v posteli neklapne. Jenže jak přijít na to, kde je chyba? Možná se i vaší spokojené ložnice týká jeden ze tří palčivých problémů. Celý článek»
Petting

Vše, co by tě mohlo zajímat o pettingu »

Chtěla bys pokročit dál než jen k polibkům, ale víš, že na sex s ním ještě nemáš? V tom případě vyzkušejte petting. Celý článek»
Sexy dívka

S ELLOU V POSTELI: Co chlapi při sexu nesnáší? »

Přeji pěkný den, ženy moje, nedávno jsem měla s mým přítelem vážný rozhovor na téma: sex (překvapivě). Vyžaduji v posteli maximální upřímnost, aby se náhodou nestalo, že by jeden z nás byl snad do ... Celý článek»
Sex - 2

Nejsměšnější sexuální mýty všech dob »

Sex je téma, které hýbe světem, všude se můžeš dočíst spousty různých informací, které jsou zaručeně pravdivé. Ne všechno je ale tak, jak se píše. Vybrali jsme pro tebe několik mýtů, které rozhodně ... Celý článek»
Utěšování

Podvedl tě? Jak si zachovat tvář po odhalení nevěry »

Všichni chceme, aby nám naše drahá polovička zůstala věrná až do konce života. Realita je bohužel často jiná a čím dál větší počet párů se potýká s nevěrou. Co dělat, když i vašemu vztahu zasadí ránu ... Celý článek»
Láska

Na velikosti nezáleží! »

Když se zamiluje malá holka do vysokého a udělaného kluka, mohou nastat problémy, které by nikdo nečekal. Třeba v posteli. Celý článek»
Rozchod

Opustil tě? Víme, co (ne)dělat »

Rozpad vztahu je zkouška, která znamená pro každou z nás dlouhodobý emoční stres. Když tě opustí partner, je vůbec možné získat ho zpět a poučit se z problémů ve vztahu? Jak se chovat, pokud chceš ... Celý článek»
Polibek

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Čím se dá pokazit nebo vylepšit líbání? »

Spousta vašich dotazů nám chodí na tohle téma... Neumím to, jak na to, jak to nepokazit, co by byl trapas, jak to naopak vylepšit, co kluka uhrane... Celý článek»
Sexy dívka

S ELLOU V POSTELI: Kde bys určitě měla zkusit sex! »

Stereotyp je nuda. Nevím jak ty, ale já rozhodně ráda experimentuji, objevuji a zkouším nové věci. Obzvlášť v sexu je to pak zábava. Celý článek»
Problémy ve vztahu

Jaké přešlapy dělají kluci nejčastěji? Chyby, které nesnášíme »

Dělají kluci přešlapy ve své image? Dělají kluci vůbec někdy nějakou chybu? Takové pochybnosti má každá slečna. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Sexuální pomsta s hořkou příchutí »

Nikola nám poslala příběh o tom, jak si chtěla vyléčit zlomené srdce. Celý článek»
Polibek

Update vaší lásky: Čtyři tipy, díky kterým bude jen tvůj »

Jste spolu už nějakou dobu a bojíš se, aby ses svému drahému neomrzela? Vyzkoušej každý den udělat jednu z následujících čtyř rad. A budete více než jen pár, budete tým. Celý článek»
Neshody v posteli

10 věcí, kterými ho v posteli zaručeně naštveš »

Většina návodů nám dává tipy, co máme dělat, abychom svého drahého nenaštvali a rozmazlovali ho. Podívejme se na to dnes opačně, čím ho spolehlivě vytočíš? Celý článek»