Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

MOJE POPRVÉ: Utajovaná láska

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 27.01.2015, 00:56 | Lukáš Vrtílek pro SLAVICA s.r.o.
Autorkou dnešního příběhu je čtenářka Ester. Všechno se to stalo o mých 16-tých narozeninách. Protože moje mamka v ten den pracovala a neměla možnost to se mnou oslavit, řekla mi, že si další den zajdeme do ... Celý článek»

Předehra

Co když se ti hnusí orální sex? »

Ne vše, co dělají v posteli ostatní, se musí líbit i tobě. Jsou praktiky, které tě nelákají, nebo na ně jednoduše ještě nepřišel ten správný čas. Co když ale chceš svého kluka potěšit ústy, jenže ... Celý článek»
Otázky ve vztahu

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tajemství ve vztahu – ano nebo ne? »

Mají být před sebou partneři naprosto otevření, nebo jsou drobná tajemství přirozená? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Dneska toho lituji »

"Chtěla bych se s vámi podělit o mém poprvé, i když na to nejsou moc hezké vzpomínky, aspoň pro mě," napsala nám ke svému příběhu čtenářka Lucka. Celý článek»
Na pivo

Udělej si z kámošky dohazovačku »

Pořád naříkáš, že jsi bez kluka, a ve tvém okolí se žádný kloudný nevyskytuje? Zapoj do hledání toho pravého své kamarády. Celý článek»
Milování

Slovníček nových postelových pojmů »

Co je orgasmus, petting a masturbace, to už určitě dávno víš. Možná ti ale unikají slovíčka, kterými oslníš nejen v pikantní konverzaci s přáteli, ale i svého drahého, když něco z toho budeš chtít ... Celý článek»
Problémy ve vztahu

Netrpíš alergií na sex? »

Alergická můžeš bít na leccos. Na oříšky, sluníčko, prach nebo zvířecí srst. Co když ti ale alergickou reakci vyvolává sex? Je to vůbec možné? Celý článek»
Hádka

Co neříkat při hádce: 5 vět, které ti zabíjí vztah »

Čas od času se s partnerem pohádá snad každá z nás. Ale i umět se hádat je umění a vždy je třeba si při hádce zachovat chladnou hlavu a ženskou důstojnost. Celý článek»
Problémy v posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!? »

Věříme, že ti na Krasna.cz neunikl náš seriál příběhů čtenářek Moje poprvé. Je neuvěřitelné, jak moc dívek zažilo (nejen) první milování pod nátlakem, téměř nedobrovolně. Skutečně jsou kluci v ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Byla jsem naivní pipinka »

"Jako každá jiná dívka i já jsem snila o krásné ztrátě panenství. Vždy jsem si myslela, že o to příjdu s tím pravým při svíčkách a s kvítky růží rozházených po posteli. Jenže ne všem se to podaří ... Celý článek»
Líbání

Fakta, která jsi o líbání ještě nevěděla »

Asi se vášnivě nelíbáš každý den, ale možná s tím začneš, až si přečteš náš článek. Líbání má totiž samé výhody. Celý článek»
Svádění

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pravda o našich i vašich úchylkách »

Hodně se mluví o tom, co je v sexu ještě normální a co už je za hranicemi a dá se o tom mluvit jako o určité sexuální úchylce. Jak mají tyhle hranice nastaveny kluci? Celý článek»
Láska

Najdeš si v roce 2015 novou lásku? OTESTUJ SE »

Jste nezadaná a konečně připravena na nového partnera? Celý článek»
Rozchod

Kdy je lepší se rozejít? »

Vztah je krásná věc, ale musí být šťastní oba dva. Pokud se zamilovaně necítíš, nemá to cenu. Kdy je však ten moment říct dost? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Už jsem o to chtěla přijít, ale osud to chtěl jinak »

Tentokrát mu máme příběh čtenářky Elišky. Napsala nám: "Mám jednu vážně špatnou vlastnost: Nejdřív jednám a pak myslím. A tak to bylo i s mým prvním sexem..." Celý článek»
Milování

Tvůj první anální sex? Jak na to? »

Neustále otravuje přítel s tím, že vyzkoušíte něco nového? Anální sex nemusí být tak hrozný, jak to na první pohled vypadá. Celý článek»
Seznamování na internetu

Největší chyby seznamování na internetu: Odstraň je a uspěj »

Nenašla jsi zatím velkou lásku a lovit ses rozhodla i na internetu? Prozradíme ti, jaké chyby mohou za to, proč jsi dosud toho pravého nenašla. Celý článek»
Sexy žena

Tři zlatá pravidla, jak být dívkou jeho snů »

Máš pocit, že kluky okouzlí jen dlouhá blond hříva, objemné poprsí a útlé boky? Nekoukají jen na zevnějšek, ale i svým chováním ho můžeš okouzlit. Celý článek»
Flirt

Konec trapasům při seznamování »

Jsi na vánoční party nebo silvestrovském mejdanu a novými lidmi se to tu jen hemží. Jenže už pár vteřin po té, co se ti někdo představí, si nedokážeš vzpomenout na jeho jméno. Jak si ho zapamatovat a ... Celý článek»
Gay láska

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o homosexualitě »

Co si myslí kluci o homosexualitě? Přemýšlí o ní vůbec? A měli sami někdy pochybnosti o své orientaci? Celý článek»
špatné holky

Osvědčené triky, jak okouzlit každého kluka »

Chceš být pro opačné pohlaví okouzlující? Poradíme ti pár jednoduchých triků. Celý článek»
Fiasko v posteli

Chce sex víc než ty? Co dělat? »

Už zase to chce? Jenže ty zrovna nemáš chuť. Jak to změnit? Celý článek»
Rande - 2

Co bys o randění měla vědět, ale nikdo ti to ještě neřekl »

Kolem schůzek s kluky je spousta neznámých. Pojď se podívat na ty nejdůležitější, abys byla jistější a všechno dobře dopadlo. Celý článek»
Muž v posteli

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o masturbaci »

Sexualita nás všechny zajímá, zejména v období dospívání. Proto je i téma dnešní zpovědi na toto téma. Celý článek»
sexy dívka

Sedm svůdných míst na tvém těle, které kluci zbožňují! »

Prsa, zadek, štíhlý pas? Kluci se nezaměřují pouze na to. Odhal další místa, ze kterých doslova šílí. Celý článek»