Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Problém s kondomem! Kdo ho má mít vlastně u sebe?

kondom cerveny
zdroj: Thinkstockphotos kondom cerveny
aktualizováno 26.07.2014, 00:00 | krasna.cz/roh
Prázdniny běží naplno. Znamená to, že vyrazíš na tábor, dovolenou k moři s rodiči nebo sama k babičce. Všude a za každým rohem je tu možnost, že narazíš na kluka svých snů a zamiluješ se až po uši. Letní lásky jsou krásné, ale pozor! Ztratit hlavu ... Celý článek»

Piknik

Milování venku? Jak si ho užít naplno? »

Jaro se pomalu ale jistě začíná hlásit, a tak můžeš s miláčkem vyrazit do přírody. Na některá místa si však dej pozor. Celý článek»
Rocker

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Je složité zůstat věrný? »

Lákadla se mohou objevit kdykoli, ale léto je přeci jen trochu nakloněnější flirtům a nezávazným známostem. Je pro kluky obtížné udržet své pudy na uzdě? Celý článek»
Problémy ve vztahu

25 nejhorších otázek, které vám ničí vztah »

Občas vám to ve vztahu pěkně zaskřípe? Zjisti, jestli za to nemůžeš ty sama. Máme pro tebe nejčastější otázky, kterými dokážeme kluky – mnohdy nevědomky – rozpálit doběla. Celý článek»
Letní flirt - 3

Letní lásky – vzrušující, ale i nebezpečné »

Dlouhé a teplé letní noci a uvolněná atmosféra přímo svádí k letnímu románku. Ale je to tak dobrý nápad? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Trpěla jsem se zaťatými zuby »

Čtenářka Denisa se dnes podělí o příběh svého poprvé, který bohužel není nijak příjemný. Může být ale varováním alespoň pro jiné dívky. Celý článek»
Svádění

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zajímá nás, jak si to dělá naše holka? »

Mazlíte se spolu, milujete, o sexu spolu mluvíte. Ale chce tvůj kluk vidět, jak se uspokojuješ ty sama? Chce okoukat triky, kterými se spolehlivě dovedeš k orgasmu, nebo mu to připadá trochu ujeté? O ... Celý článek»
Flirt

8 důvodů, proč (ne)chodit s kamarádem »

Jste skvělí kamarádi, ale tvé srdíčko najednou začalo vysílat úplně jiné signály. Mohla bys změnit to, co je mezi vámi, a začít s tvým kámošem chodit? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Starou lásku jsem potkala na diskotéce a změnila mi celý život »

"I když nejsem příliš velká příznivkyně diskoték a téměř na ně nehodím, tak jsem jednou kvůli svojí kamarádce udělala výjimku. A ten večer se to stalo. Jedna listopadová noc mi změnila celý život," ... Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když se to stane pod vlivem, tak to (ne)platí! »

K létu flirtování a láska prostě patří. Jenže kdy brát klučičí vyznání lásky vážně, a kdy radši nepropadat euforii a uvědomit, si, že za jeho milostnými vyznáními může stát jen chtíč posílený ... Celý článek»
Balič

Odhal notorického svůdce »

Blondýna? Brunetka? Černovláska? Nebo snad zrzka? Někteří kluci mají potřebu je vyzkoušet úplně všechny. Na své trofeje mají dokonce speciální notes, kam si zapisují všechny podrobnosti! Celý článek»
Nejhezčí vězni

Zlouni s pěknýma očima! Toto jsou nejhezčí vězni světa SEXY GALERIE »

Jsou mladí a sexy, někteří by se mohli živit i modelingem. Jediný problém je, že tito kluci udělali něco špatně a dostali se tak do kriminálu. Celý článek»
Nejčastější otázky o hormální antikoncepci

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit antikoncepci? »

Přispívají kluci své přítelkyni na prášky? Kdo vlastně většinou nakupuje kondomy? Řeší pánové vůbec, jak se jejich holka chrání? Celý článek»
Letní flirt

Zpestři si léto flirtem. Jak na to? »

Období léta přímo vybízí k poznávání nových lidí. Navazování vztahů však pro někoho může znamenat nepřekonatelný problém. Zpočátku to může být ostych, který cítí, nebo v něm brání nedostatečná ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Chtěla jsem jen jeho a čekat se vyplatilo! »

"Už od první chvíle kdy jsem ho poznala, jsem věděla, že on je ten pravý. On to ale bohužel cítil jinak," začíná své vyprávění čtenářka Nikola. Celý článek»
Romantika

Věrný, nebo záletník? Vyčti mu to z obličeje »

Poznala jsi nového kluka, jenže po zkušenostech s těmi minulými máš trochu strach, co od něj čekat. Nechceš nalítnout a snažíš se zjistit, co je zač, dřív, než do toho spadneš až po uši. Známe trik, ... Celý článek»
Sex na pláži

Je to láska, nebo jen letní flirt? »

Léto a především letní prázdniny jsou skvělým obdobím pro žhavé flirty a prázdninové lásky. Většinou to bývají vášnivé nezávazné románky, které s koncem léta končí taky. Pamatuj ale, že nikdy nevíš, ... Celý článek»
Smích

Co na tebe prozradí tvůj úsměv? »

Když se usměješ na kluka, ne vždy musí jít o sympatie. Můžeš mu tím například naznačit, aby si dal pohov. Nebo i to, že se s ním bavíš ze slušnosti. Celý článek»
Vášnivé milování

Pomilujte se podle jeho chutí »

Chceš, aby se to tvému příteli opravdu líbilo? Zapomeň jednou na sebe a udělej to přesně podle jeho představ. Celý článek»
Flirt na pláži

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdy nás flirtování baví a kdy už je otravné? »

Dávno jsou pryč doby, kdy holky seděly v koutku a vyčkávaly, až si jich kluk všimne. Dneska se nebojí oslovit samy kluka jako první a flirtovat s ním. Kdy ale kluky flirtování baví a je příjemným ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Byl to ohňostroj emocí a vášně »

Tehdy mi bylo 19 a stále jsem byla panna. Nelitovala jsem toho, že jsem ještě s nikým nespala, ale na druhou stranu jsem toužila okusit své poprvé a užít si ho. Nakonec mé poprvé přišlo jako blesk z ... Celý článek»
Sama

Proč ještě nemáš kluka? »

Zatímco tvoje kámošky randí jako divé, ty jsi zrovna singl a moc tě to nebaví. Zjisti, proč to tak je a hlavně – jak to změnit. Celý článek»
Problémy v posteli

Co dělat, když na TO nemáš chuť »

Občas se může stát, že nemáš na sex se svým miláčkem chuť. Pokud se to ale stává pravidelně, značí to nějaký problém. Celý článek»
Šetřit

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kolik peněz k životu potřebujeme a kde je bereme? »

Většina kluků z naší zpovědi ještě studuje a bydlí u rodičů, stejně jako většina našich čtenářek. Ale jak to mají s penězi? Celý článek»
Problémy v posteli

Když sex bolí: 5 nejčastějších zranění při milostných hrách »

O tom, že sex nemusí přinášet jen rozkoš, ale také bolest, aniž by se přitom člověk dopouštěl akrobatických a netradičních praktik, svědčí lékařské statistiky. Celý článek»