Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jde nám v sexu hlavně o styk samotný?

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 28.11.2014, 00:48 | Krásná.cz
Holky jsou hodně emotivní, takže si užívají dost intenzivně i to kolem – mazlení, hlazení, objímání... Řada z nich ani zatím nemá orgasmus, samotný styk jim tedy nepřináší takovou slast. Jak to ale prožívají kluci? UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO TEXT ... Celý článek»

Selfie

Čeští singles radí: Žádné hanbaté fotky v online profilech! »

Mé auto, můj dům, moje jachta – byť se na online seznamce snažíme ukázat v tom nejlepším světle, ne vždy se nám to podaří tím nejvhodnějším způsobem. Jaké jsou největší nedostatky online profilů? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Kamarádka mě poslala k expertovi na odpaňování! »

Autorkou dnešního příběhu je čtenářka Magdaléna. Celý článek»
Láska přes internet

Rande přes internet? 14 signálů, kdy to s ním raději hned skonči »

Z jeho profilu můžeš vyčíst množství jasných signálů, které prozradí, že na tohohle typa bys měla raději rovnou zapomenout. Celý článek»
Svádět

Na co kluci OPRAVDU zabírají »

Myslíš si, že blondýny mají u kluků větší šanci než brunety? Nebo že kluci mají radši hloupé holky, protože jim víc dovolí? Pojď se podívat na tyto předsudky, zjistíš, kolik je na nich pravdy. Celý článek»
Zamilovaný pár

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen »

Další rande, další společně strávené chvíle, ale ty nějak pořád nevíš, na čem u něj jsi? Nemusí ti nic říkat, abys poznala, co k tobě cítí. Existuje totiž hned několik jasných znamení, které ti ... Celý článek»
Špatné rande

Tři nejhorší randící zlozvyky holek a jak s nimi skoncovat »

Každá z nás má občas kamarádku, která dělá pořád ty stejné chyby v randění. A pokud toto čteš, možná právě ty jsi ta kamarádka. Mít nějaké randící zlozvyky není nic neobvyklého, ale jak se jich ... Celý článek»
Parta

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak rychle vezmeme holku mezi své kámoše? »

Parta kamarádů versus nová přítelkyně. Kdy je na čase tyhle dvě strany společně seznámit? Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Počkala jsem si, ale pak to bylo dokonalé »

Dnes by se s vámi ráda podělila o své poprvé čtenářka Lucka, protože bylo naprosto dokonalé a chtěla by všem holkám ukázat, že se opravdu vyplatí počkat. Celý článek»
Rande

První rande už nemusí být katastrofa! »

Rande - schůzka, na kterou se každá holka těší a které se zároveň bojí. Zejména proto, že není jisté, jak to dopadne a zda bude vše bez problémů. Holky ale někdy netuší, že ty problémy si samy ... Celý článek»
Deprese

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Mysleli jsme někdy na sebevraždu? »

Období dospívání je složité a některé věci prožíváme vyhroceně a mnohem dramatičtěji, než dospělí. Příběhy čtenářek, dotazy v poradnách i vaše emaily a otázky pro kluky - to vše je toho důkazem. S až ... Celý článek»
Dívka s telefonem

Proč ti už nezavolal? »

Máte za sebou první rande, které zakončil klasickým klišé "zavolám ti". Ale telefon stále mlčí. Zjisti, proč nevolá. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: V lese na jehličí »

První milování čtenářky Katky mělo trochu dramatický nástup. Jak to bylo dál? Celý článek»
Milování - 1

ODHAL, jaký bude v posteli! »

Už na prvním rande můžeš zjistit, jaký bude milenec. Stačí se jen správně dívat. Celý článek»
Sexy - 4

10 nejlepších míst na SEX: Expertka sestavila jejich žebříček! »

Sexuální koučka sestavila žebříček míst, kde byste se rozhodně měli vyzkoušet milovat. A tvrdí, že jestli jste to alespoň na třech z nich už nedělali, je to neomluvitelné. Celý článek»
Flirt

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme slyšet, že o nás máš zájem? »

Můžeš klukovi vyznat lásku? Pozvat ho sama na rande? Vyznat s emu ze svých citů, i když si nejsi jista tím, co cítí on? Dnes dostaneš odpověď - bez ohledu na to, jak bude krutá či přímá, hlavní je, ... Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Radši s kamarádem, než s někým, kdo mi zlomí srdce »

Na své poprvé dnes zavzpomíná šestnáctiletá čtenářka Hanka. Celý článek»
Problémy v posteli

Je špatný sex důvodem k rozchodu? »

Vztah by neměl být jen o sexu. Jenže co když to v posteli neklape. A to hodně?! Dá se takový vztah vydržet? Celý článek»
Rozchod

Porozchodový manuál: Sedm způsobů, jak se vyléčit! »

Začni nový život co nejdříve. Poradíme, jak se dostat z nejhoršího. Celý článek»
Flirt

Jak ho donutit, aby se do tebe znovu zamiloval »

Přestalo vám to ve vztahu jiskřit jako na začátku? Máme pro tebe deset triků, po kterých se do sebe znovu naplno zamilujete. Celý článek»
Láska

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak poznáš, že jsme do tebe opravdu zamilovaní? »

Čtenářka Lucie nám poslala otázku, která vrtá hlavou nejedné z vás: Co kluci dělají a jak dávají najevo, že jsou opravdu zamilovaní? Celý článek»
Orgasmus

Proč vůbec máme orgasmus? Tajemství slasti prozrazeno! »

Odborníci nikdy neměli problém s vysvětlením mužského orgasmu. Ten je spojen s ejakulací, a tedy s reprodukcí. U žen je to ale jinak. Celý článek»
Moje poprvé

MOJE POPRVÉ: Všude byly svíčky a růže »

Vysněné první milování jako z dívčích románků? Přesně takové prožila čtenářka Kamila. Celý článek»
Sexy - 4

7 kroků k perfektnímu polibku »

Budeš ho umět políbit tak, aby na to nikdy nezapomněl? To straší každou dívku, která má svou líbací premiérů teprve před sebou. Jak ji zvládnout na jedničku s hvězdičkou? Celý článek»
Sladkosti nebo sex?

Sex nebo sladké?! Co mají holky skutečně radši? »

Čeho všeho jste ochotní se vzdát kvůli svému oblíbenému pamlsku? Tuhle otázku si v duchu už položil asi každý. A zajímá i výzkumníky. Celý článek»