Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

7 typů chování, kterému se na prvním rande musíte vyhnout

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 10.12.2018, 00:20 | Krásná.cz
Chystáte se na rande s okouzlujícím klukem a chtěly byste udělat dobrý dojem? Sepsaly jsme pro vás sedm věcí, kterým byste se na první schůzce měly vyvarovat. Chcete, aby vaše první rande nebylo zároveň to poslední? Pak ... Celý článek»

Rozchod

Pozor! Těchto 5 signálů vám napoví, že to není ten pravý »

Než najdete toho pravého, je to pořádná řehole. Mnohé ženy musí projít několika vztahy, ve kterých se učí, co je pro ně v lásce opravdu důležité, a jaké vlastnosti by měl mít jejich vyvolený. Když to ... Celý článek»
V posteli

Jsi dlouho bez sexu? Víme, co to dělá s tvým tělem! »

Sex nám dělá dobře nejen fyzicky, ale i psychicky. Jde o zdraví prospěšnou činnost a stejně se na našem zdraví odrazí, když ho dlouho nemáme. Celý článek»
Sexy

Překvapivá fakta o klucích a sexu: Stojí vůbec o vztah a v čem nám nejvíc lžou? »

Zřejmě tě to překvapí, ale sex nemusí být vždy to první a jediné na co kluci myslí. Z ankety, kterou udělali v Americe v rámci kampaně na prevenci nechtěného těhotenství náctiletých totiž vylezlo ... Celý článek»
Flirtování - 1

7 signálů, podle kterých poznáte, že se mu opravdu líbíte »

Jak poznat, že má o vás zájem, i když se ještě nevyslovil? Kluci občas potřebují nakopnout k akci. Pokud jeho chování odpovídá těmto sedmi bodům, můžete jít na věc! Celý článek»
Milenci

Vyspat se s bývalým? Víme, kdy jedině je to povolené »

Sex s expartnerem? V jedné důležité věci může překvapivě pomoci. Celý článek»
Pár v posteli

5 věcí, po kterých v posteli touží všichni kluci »

Čím svého kluka v posteli úplně dostanete? Celý článek»
Rande

Konečně vás pozval na rande? Připravte se na to! »

Váš vysněný idol se konečně rozhoupal a pozval vás na schůzku? Gratulujeme, to je skvělý první krok. Je úplně normální, že jste z toho nervózní, zejména jestli se jedná o vaše první rande. Zahoďte ... Celý článek»
Čekání na telefon

5 signálů, podle kterých poznáte, že jste na svém klukovi emocionálně závislé + návod, jak to řešit »

Láska je hnací motor lidstva a je úplně normální, že pro mnohé z nás stojí na vrcholu žebříčku našich hodnot. Problém nastane, když kvůli ní úplně zapomeneme na sebe. Podle čeho to poznáme a jak se ... Celý článek»
Erotické sny - 3

Máte erotické sny? Víme, jaký mají význam jejich jednotlivé scénáře! »

Máte spokojený vztah, ale pořád se vám zdá o sexu se sousedem a nechápete, co to může znamenat? Nebo se vám ve snu zjevuje bývalý partner, i když s ním už dávno nejste? Přečtěte si, co se vám vaše ... Celý článek»
Flirt

8 tipů, jak se stát nejlepší přítelkyní, kterou kdy měl »

Každá dívka chce být pro svého vyvoleného tou nejlepší a jedinou na celý život. Někdy se ale z lásky stane stereotyp. Není to moc ideální situace, ale dá se z ní vybruslit. Víme jak! Máme pro tebe 8 ... Celý článek»
láska

Je to TEN PRAVÝ? Podle těchto signálů to poznáte »

To, že s někým chodíte už několik let, nemusí vždy znamenat, že je to ten pravý. Co vlastně tato tajemná formulace znamená a podle čeho spolehlivě poznáte, že jste už potkaly svého vyvoleného? Celý článek»
Dívka v posteli

Jak vypadá vaše postel? Napoví hodně o milostných schopnostech! »

Stelete si postel? Pak si prý užíváte více sexu. Co dalšího o vás vaše lože dokáže prozradit? Celý článek»
Rande

Stále single? 8 míst, kde je velká pravděpodobnost ho konečně potkat »

Jste už dlouho samy a nedaří se vám potkat toho pravého? Nevíte, kde byste na něj mohly natrefit? Kde se páry nejčastěji seznamují? Přečtěte si seznam míst, na kterých máte největší šanci! Celý článek»
Rande

Kdo by měl platit na prvních společných schůzkách? »

Věčné dilema. Mám vytáhnout peněženku nebo ho nechat zaplatit za oba? Nechcete ho urazit, ale zároveň ani využívat. Všeobecně se říká, že by měl na první schůzce platit muž. Není to náhodou v dnešní ... Celý článek»
Pár v posteli

3 druhy sexu, po kterých touží každý muž »

I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás strhávat šaty, a jindy na to jdou pomalu, ale jistě. Z jakého je to důvodu? I když muži působí jako ... Celý článek»
Partnerské neshody

Jestli mě miluješ, tohle nesmíš: Přijdou vám podmínky této dívky v pohodě? »

Vztah dvou lidí je vždy o kompromisech. A zatímco některé děláme tak nějak přirozeně, k dalším se už přemáháme a některé si protějšek doslova vynutí - citovým vydíráním, slzami, výhrůžkami. Nebo dost ... Celý článek»
žárlivost

Žárlivý partner? 5 tipů, jak ho zchladit »

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Něco na tom bude, nicméně vše má své hranice. Partnerství je především o vzájemné důvěře a o porozumění tomu druhému. Celý článek»
Stěhování

7 věcí, na které se musíte připravit, když se chystáte do společného bydlení se svým klukem »

Přišel čas na společné stěhování? Určitě se těšíte na večery u filmu, romantické večeře a každodenní usínání v objetí. Čekají vás ale i další nové situace, které si pravděpodobně neuvědomujete, pokud ... Celý článek»
Vztah

Bad boys: Co nás na nich tolik láká a proč kvůli nim odmítáme hodné kluky? »

Usiloval o vás někdy hodný kluk od vedle a klepete si na čelo, že takové typy stále odmítáte? Jsou spolehliví, věrní, slušní a mají vás opravdu rádi. Co vlastně ještě chceme? Proč dáme raději ... Celý článek»
Donald Trump a Sex ve městě - 2

5 pravd o lásce, které jsme se naučily z legendárního seriálu Sex ve městě »

Seriál Sex ve městě odstartoval v roce 1998 a stále nás ještě neomrzel. Čím to, že nás romantická Carrie, spořádaná Charlotte, racionální Miranda a divoká Samantha nikdy nezačnou nudit? Jejich ... Celý článek»
Randící aplikace

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu »

Které typy kluků berou známou randící aplikaci útokem? Pokud jste také neodolaly pokušení a máte ji v telefonu, určitě jste na některé z nich narazily. Kdo od vás dostal srdíčko a kdo nemilosrdný ... Celý článek»
Nezájem

7 nejčastějších důvodů mužské nevěry »

Nevěra umí pořádně zabolet. Ze zkušenosti víme, že může potkat i ženy a dívky, které se snaží svému vztahu dávat úplně všechno. V momentě odhalení nevěry často začínají pochybovat o své atraktivitě ... Celý článek»
Tajemství

Nechal vás? Tyhle rady kamarádek berte radši s rezervou »

Míní to určitě dobře, ale rady, které na vás kamarádky valí po bolestivém rozchodu, berte raději s rezervou. Nejdůležitější je i v takovém okamžiku zůstat sama sebou a nedělat nic proti vlastní ... Celý článek»
Trapas v posteli

Jak včas poznat, že mu jde jen o to jedno? Sledujte tyto signály! »

Možná se vám už stalo, že jste potkaly okouzlujícího kluka, se kterým jste se pravidelně stýkaly, ale něco se vám na jeho přístupu k vám nezdálo. Přečtěte si, jaké je typické chování mužů, kterým jde ... Celý článek»