Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

praha

Poprvý v tý velký Praze sama »

Do Prahy jsme poslední dobou jezdili s rodiči poměrně často. Jakožto obyvatelé úplného divokého západu Čech ale navštěvujeme většinou jen tu část Prahy, která je vyloženě pro turisty. Staromák, ... Celý článek»
Studentka

Jak vypadá týden studentky se třemi brigádami? »

Neustále něco dělám. Tady to spíš ale vypadá, že jsem se tu už dlouhou dobu neukázala, protože na to z vysoka kašlu. No, v jistém slova smyslu je to pravda, ale není to kvůli nějakému lenošení, nýbrž ... Celý článek»
podzimní deprse

Jaká je barva letošního podzimu? »

Ačkoliv nepřidávám tolik článků z oblasti fashion (což potřebuji urgentně změnit!), vždy se snažím dodržet alespoň informace o tom, co se v aktuálním ročním období nosí. Celý článek»
2059555

Proč nemám kluka? SKETCH »

Proč nemám kluka? To se dozvíte v tomto videu. Celý článek»
Servírka

Děsivé postřehy ze života baristky »

Už to je devět měsíců, co jsem poprvé přišla do kavárny s tím, že bych zde chtěla brigádničit. Měla jsem za sebou pár zkušeností s krátkodobými brigádami, ale jako šestnáctiletý prcek jsem neměla ani ... Celý článek»
2028706

Rande podle holek! SKETCH »

Po dlouhé době jsem se konečně odhodlala k dalšímu sketchi! Tak co na to říkáte, holky, máte to stejně? To je prostě zákon schválnosti! Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •