Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Péče o tělo

Jak to dopadlo, když jsem chtěla opálené nohy bez solárka? »

17. února jsem měla svůj maturitní ples, na který jsem se dlouho připravovala. Přála jsem si, aby vše bylo dokonalé. Šaty jsem měla doma přes půl roku a pak už jen kupovala takové maličkosti, aby vše ... Celý článek»
Čistění pleti - 3

RECENZE: Lirene Moisture & Nourishment čisticí tonikum 2v1 »

Krásnou a čistou pleť chce mít snad každá znáš. Nejdůležitější je pleť nezatěžovat zbytečnými látkami a také je velmi důležité pleť dobře a důsledně čistit a pečovat o ni. Celý článek»
glanc box

Můj první Glanc box 2017 »

Ve čtvrtek mě překvapil balíček, můj první GLANC BOX! Moc jsem se na něj těšila a byla na něj zvědavá, protože jsem s ním ještě tu čest neměla. Celý článek»
Krásný úsměv

Chceš bělejší a zdravější zuby? »

Snad každý člověk sní o krásně bílých zářivých a zdravých zubech! Většina z nás určitě vyzkoušela i nejrůznější domácí tipy na vybělení zubů, avšak ne vždy jde o úplně šetrnou metodu, která by nám ... Celý článek»
Parfém

RECENZE: Parfém Avon dreams »

Přináším vám další recenzi na parfém. Tentokrát to bude parfém značky Avon s názvem Dreams. Je to svěží, opravdu výrazná vůně, pokožku nechá krásně provoněnou. Celý článek»
Zkoušení šatů

Jaké budou mé maturitní šaty? »

Plesová sezóna a sezóna maturitních šatů je tady! Já jsem nejen dost aktivně přemýšlela o svých maturitních šatech, ale dokonce jsem si je už dávno koupila! Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •