Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

sex

Anketa: Jaké polohy mají kluci nejvíc rádi? »

Určitě každou holku někdy napadlo, jakou mají kluci asi nejraději sexuální polohu. Je jich přece tolik. Ale jaká je oblibená u kluků nebo dokonce ta nejoblíbenější ? Mají radši, když je holka něžná ... Celý článek»
brandnooz

Máte výročí nebo má přítel či tatínek narozeniny? Mám tip na dárek! »

Určitě každá z nás se ocitla v situaci, kdy náš milý tatínek má narozeniny nebo s přítelem slavíme výročí a zkrátka nevíme, čím jim udělat radost. Přítel pak už dostával takové ty věci, které se ... Celý článek»
essence

Jaká je nová highlighter paletka od Essence? »

V soutěži s bezvadnou drogérií Tetou jsem vyhrála novou paletku highlighterů Glow to go od značky Essence. Celý článek»
brandnooz

Je libo tajemný balíček plný kosmetiky? »

Určitě každý zná Brandnooz box - krabici plnou výborných mňamek, která tě překvapí každý měsíc něčím novým a výjimečným. Ale znáš už také Glanc box? Celý článek»
qilib

Konečně věc, která ti zaručeně pomůže proti vypádávání vlasů! »

Již delší dobu mě trápí vypadávání vlasů. Vlasy mám kvuli tomu slabé, krátké a řídké. Kdykoliv jsem byla u přítele, vadilo mi, že i u něj po celém pokoji jsou vlasy a začal si toho všímat samozřejmě ... Celý článek»
Péče o vlasy

Podzimní péče o vlasy »

Podzim je tady, blíží se zima a s tím i období, kdy celkově naše tělo se musí vypořádávat s různými faktory. Jedním z nich je chlad, mráz a vítr. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •