Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 • TEST: Jaká brigáda se k tobě hodí?

  S létem přichází i jedna starost, a tou je hledání brigády. Pokud také patříš mezi studenty, kteří si rádi přivydělají, pak asi víš, že najít „dream job“ je velmi obtížná záležitost. V našem testu se dozvíš, jaký typ brigády se k tobě hodí.

  Udělej si test
 • TEST: Zažiješ perfektní prázdniny?

  Školní rok se pomalu chýlí ke konci a to znamená jediné. Prázdniny jsou na dosah! Vyzkoušej si náš test, ze kterého zjistíš, jak skvělé prázdniny letos zažiješ. Třeba tě čeká opravdové dobrodružství.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi ráda středem pozornosti?

  Máš mnoho přátel, před kterými jsi hvězdou večera? Zároveň ale nesnášíš prezentování projektu před celou třídou? Zjisti, jestli jsi opravdový extrovert, který je rád středem pozornosti!

  Udělej si test
 • TEST: Znáš zásady zdravého stravování?

  Všichni víme, že zázračné diety sice na chvilku zafungují, ale jojo efekt se dostaví vzápětí. Takže nejen, že ve výsledku nic nezhubneme, ale ještě nějaké to kilčo nabereme. Místo diety si naordinuj zdravé stravování, díky kterému dosáhneš vysněné váhy.

  Udělej si test
 • TEST: Máš problém s PROKRASTINACÍ?

  Známe to všichni. Milion úkolů do školy, písemka na krku a do toho všeho je nejvyšší čas odevzdat dvě seminárky. V těchto chvílích se o své slovo přihlásí prokrastinace. Právě ta nás od učení odrazuje a naopak nám nalhává, že bychom měli udělat důležitější věc. Například si protřídit šatník. Tak schválně, máš i ty problém s prokrastinací?

  Udělej si test
 • TEST: Jaký máš vztah se svou mamkou?

  Často přemýšlíš nad tím, zda máš se svou maminkou ideální vztah? Zda jste opravdové parťačky na celý život? A jste tu jedna pro druhou? Vyzkoušej si náš test, ve kterém se dozvíš odpovědi na tvé otázky.

  Udělej si test
 • TEST: Co všechno víš o KONDOMECH?

  Pánská ochrana je opředena hned několika mýty. Vyznáš se v nich? Víš co je pravda, a co naopak lež? Vyzkoušej si náš test, ve kterém se dozvíš, jak na tom jsou tvé znalosti.

  Udělej si test
 • TEST: Znáš dobře svoji vagínu?

  Možná tě překvapí, co všechno o své vagíně ještě nevíš. Vyzkoušej si náš test, ze kterého můžeš načerpat nové vědomosti.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi pozornou divačkou Tváře?

  Sleduješ každou neděli televizní show Tvoje tvář má známý hlas opravdu poctivě? Vyzkoušej si náš test, který odhalí, zda jsi opravdovým fanouškem tohoto pořadu.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký sport je pro tebe nejvhodnější?

  Stále máš pocit, že jsi nenašla tu správnou aktivitu pro tvé tělo? Udělej si náš test, ve kterém zjistíš, jaký sport se k tobě doopravdy hodí.

  Udělej si test
 • TEST: Co si o tobě myslí spolužáci?

  Také si někdy pokládáš otázku, co si asi o tobě myslí tví spolužáci? Vnímají tě jako skvělého parťáka, nebo jim spíše připadáš jako plachá dívka? Vyzkoušej si náš test a uvidíš!

  Udělej si test
 • TEST: Nejsi závislá na sociální sítích?

  Sociální sítě jsou v dnešní době opravdu návykové. Vyzkoušej si náš test a zjisti, jak závislá jsi na těchto sítích.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi správná knihomolka?

  Někdo nedá bez knížky ani ránu, jiný ji do ruky vezme sotva párkrát za rok. Otestuj si, jak jsi na tom se čtením ty.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký typ kluka se k tobě hodí?

  Trápíš se tím, že jsi zatím neměla na kluky štěstí? Možná si podvědomě vybíráš špatné typy, které se k tobě nehodí. Vyzkoušej si náš test, ve kterém zjistíš, jak by měla vypadat tvoje ideální polovička.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký domácí mazlíček jsi byla v minulém životě?

  Vyzkoušej si tento tajemný kvíz, který ti poodhalí tajemství tvého minulého života. Možná tě překvapí, co všechno máš se svým zvířecím předkem společného.

  Udělej si test
 • Jsi stejně upřímná jako Tereza z Ulice?

  Říct pravdu mnohdy bolí, obzvláště pokud ji musíme sdělit dobré kamarádce nebo kamarádovi. Své o tom ví i Tereza z Ulice, která konečně řekla Davidovi svůj názor na Alenu. Bohužel se nesetkala s pochopením, a tak je jejich přátelství postaveno před velkou zkoušku. Otestuj si, zda jsi stejně upřímná a otevřená jako Tereza.

  Udělej si test
 • TEST: Má tvůj vztah budoucnost?

  Má váš vztah nějakou cenu nebo se jen oba trápíte? Čeká vás společná budoucnost? Udělej si náš test a zjistíš, jak na tom s tvým klukem jste.

  Udělej si test
 • TEST: Jaký typ kluka se k tobě hodí?

  Který typ kluka tě přitahuje? V kom najdeš přízněnou duši a kdo tě učiní opravdu šťastnou? Udělej si náš test a zjistíš, k jaké „skupince“ kluků tě to prostě táhne.

  Udělej si test
 • TEST: Máš šestý smysl?

  Někdy se pod šestým smyslem rozumí nejen intuice, ale i jakési nadpřirozené, mimosmyslové vnímání nebo vědecky nepopsaný přenos myšlenek či informací. Udělejte si test a uvidíte, jak je vaše mimosmyslové vnímání silné a jak vám pomáhá v každodenním životě.

  Udělej si test
 • TEST: Umíš se vyrovnat se vztekem?

  Vztek nás stimuluje k soutěžení, máte ho ale pod kontrolou? Vztek je komplexní emoce, která se projevuje různými způsoby. Následující test pomůže určit, jak umíte zlost ventilovat, a nabídne speciální techniku, díky níž zkrotíte to výbušné monstrum, jež se skrývá ve vašem nitru. Takže se nadechněte... a pusťte se do toho.

  Udělej si test
 • TEST: Jak dobře znáte Adama Kábrta?

  Mladý učitel ze seriálu Gympl s ručením omezeným si získal sympatie diváků. Sleduješ ho ale dost pozorně a víš o něm vše?

  Udělej si test
 • TEST: Dokážeš se prosadit?

  Atraktivní přítel, skvělá brigáda... Proč některé dívky mají všechno? Záleží to na přístupu. Z našeho testu se dozvíš, zda jsi silná osobnost, nebo bezradné stvoření, které neví, co se sebou.

  Udělej si test
 • TEST: Máš sex-appeal?

  Některé holky přitahují kluky jako magnet, zatímco jiné jako by byly pro opačné pohlaví neviditelné. Ano, všechno je otázka sex-appealu. V našem testu zjistíš, jestli ho máš dostatek.

  Udělej si test
 • TEST: Umíš se rozhodnout?

  Když tě čeká důležité rozhodnutí, uděláš ho okamžitě, nebo se ti rozklepou kolena a ty se celá zpocená v noci budíš, protože máš strach z toho, co tě čeká? Udělej si test.

  Udělej si test
 • TEST: Letíš na mozek, nebo na svaly?

  Je vzhled jedinou věcí, která tě na klukovi zaujme, nebo máš raději kluky, kterým to také myslí a se kterými se můžeš zasmát? To zjistíš v našem testu.

  Udělej si test
 • TEST: Nechala by ses živit od svého kluka?

  Některým děvčatů není ani trochu proti srsti, když je kluci zahrnují dárky, všude za ně platí a vydržují si je jako své konkubíny. Jsou ale i takové dívky, kterým tohle chování leze krkem. Ke které skupině patříš ty?

  Udělej si test