Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 • TEST: Co na tobě kluci zbožňují?

  Ptáš se sebe sama, proč jsi mezi kluky tak oblíbená? Už nemusíš! Vyzkoušej si náš test, který tuhle záhadu rozuzlí.

  Udělej si test
 • TEST: Opravdu tě bere JENOM JAKO KAMARÁDKU?

  Máš perfektního kamaráda, za kterého bys dala ruku do ohně? Pak se zamysli nad tím, zda tě i on bere jenom jako fajn kamarádku. Je klidně možné, že k tobě chová mnohem vážnější city.

  Udělej si test
 • TEST: Na kolik let se chováš?

  Některé holky se ve třinácti letech chovají dospěle, jiné ještě ve dvaceti vyvádějí jako puberťačky. Vyzkoušej si náš test, který ti prozradí, na kolik let se chováš ty.

  Udělej si test
 • TEST: Umíš dobře LÍBAT?

  Chtěla bys vědět, jestli jsi líbací královna? Pak si vyzkoušej náš test, který ti prozradí, zda se s tebou kluci rádi líbají. Možná zjistíš, že bys na své líbací technice měla ještě trošku zapracovat.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi lhostejná k tomu, co se děje kolem tebe?

  Patříš mezi lidi, kteří se neustále zajímají o své okolí, nebo se naopak zaměřuješ jenom sama na sebe? Vyzkoušej si náš test, který ti mnohé prozradí.

  Udělej si test
 • TEST: Jaká KABELKA se k tobě hodí?

  Každá žena je miluje a nedokáže bez nich žít! Řeč je o kabelkách, ve kterých nosíme své životy a dokážeme v nich najít hotové poklady. Vyzkoušej si náš test, který poodhalí, jaký typ kabelky se k tobě hodí.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi závislá na DRBECH?

  Také občas přemýšlíš nad tím, zda to s klepy nepřeháníš? Pravdou je, že trocha drbání ještě nikdy nikoho nezabila, ale je důležité, aby se to s pomlouváním nepřehánělo. Schválně si vyzkoušej náš test, který ti napoví, jak moc drby miluješ.

  Udělej si test
 • TEST: Jste nervák, nebo kliďas?

  Dokážete v krizové situaci zachovat chladnou hlavu, nebo patříte mezi lidi, kteří ihned zpanikaří? Vyzkoušejte si náš test, který vám prozradí, jak na tom jste.

  Udělej si test
 • TEST: Jak by měla vypadat tvá ideální školní svačina?

  Stále tápáš nad tím, jaká svačina je pro tvé tělo ideální? Stačí ti klasický rohlík se salámem, nebo by ses měla zaměřit na zdravější variantu svačinky? To a mnohem více ti prozradí náš kvíz.

  Udělej si test
 • TEST: Měla by sis nechat udělat TETOVÁNÍ?

  Už nějaký ten pátek přemýšlíš o tom, že by tvé tělo mohlo zdobit tetování? Stále si ale nejsi jistá, zda je kérka to pravé ořechové? Pak si vyzkoušej náš test, který ti v otázce tetování mnohé prozradí.

  Udělej si test
 • TEST: Proč jsi stále SINGLE?

  Lámeš si hlavu nad tím, proč jsi stále nenašla toho pravého? Teď už nemusíš! Náš test ti prozradí, proč jsi stále bez kluka.

  Udělej si test
 • TEST: Líbíš se mu?

  Máš ve svém okolí někoho, kdo je ti víc než sympatický? Tedy někoho, koho bys brala všemi deseti? Vyzkoušej si náš test, který ti prozradí, zda se i ty líbíš jemu.

  Udělej si test
 • TEST: Umíš se správně ochránit před slunečními paprsky?

  K létu neodmyslitelně patří i pronikavé sluníčko, které mnohdy může napáchat více škody než užitku. Vyzkoušej si náš test, který ti prozradí, zda se před sluncem chráníš na 100 %.

  Udělej si test
 • TEST: Trpíš CESTOVNÍ HOREČKOU?

  Možná jsi to také zažila. Celé měsíce se nemůžeš dočkat vysněné dovolené, jenže pár dní před odjezdem máš pocit, že zešílíš. „Máš všechno? Nezapomněla jsi něco důležitého? Stihneš všechny přestupy?“ Tyhle věty ti dokola zní v hlavě, a ty bys nejraději ze samého stresu zůstala doma. Vyzkoušej si náš test, který ti prozradí, zda trpíš cestovní horečkou.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi dobrá kamarádka?

  Máš pocit, že kolem sebe nemáš dostatek kamarádek? Možná je chyba na tvé straně. Zkus si vyzkoušet náš test, ze kterého se dozvíš, zda jsi dobrá kámoška.

  Udělej si test
 • TEST: Existuje něco, co ti může zkazit fesťák?

  Většina z nás se celý rok nemůže dočkat prázdnin. Nejen, že konečně máme klid od školy, ale také se můžeme vydat na různé výlety a hudební festivaly. Zjisti, co všechno ti může festival překazit.

  Udělej si test
 • TEST: Kam bys měla vyrazit o prázdninách?

  Lámeš si hlavu s tím, kam bys letos měla vyrazit na dovolenou? Jeden den přemýšlíš o last minutu k moři, druhý zase uvažuješ o kempování? Vyzkoušej si náš test, ze kterého se dozvíš, jaká dovolená je pro tebe nejideálnější.

  Udělej si test
 • TEST: Jaká brigáda se k tobě hodí?

  S létem přichází i jedna starost, a tou je hledání brigády. Pokud také patříš mezi studenty, kteří si rádi přivydělají, pak asi víš, že najít „dream job“ je velmi obtížná záležitost. V našem testu se dozvíš, jaký typ brigády se k tobě hodí.

  Udělej si test
 • TEST: Zažiješ perfektní prázdniny?

  Školní rok se pomalu chýlí ke konci a to znamená jediné. Prázdniny jsou na dosah! Vyzkoušej si náš test, ze kterého zjistíš, jak skvělé prázdniny letos zažiješ. Třeba tě čeká opravdové dobrodružství.

  Udělej si test
 • TEST: Jsi ráda středem pozornosti?

  Máš mnoho přátel, před kterými jsi hvězdou večera? Zároveň ale nesnášíš prezentování projektu před celou třídou? Zjisti, jestli jsi opravdový extrovert, který je rád středem pozornosti!

  Udělej si test
 • TEST: Znáš zásady zdravého stravování?

  Všichni víme, že zázračné diety sice na chvilku zafungují, ale jojo efekt se dostaví vzápětí. Takže nejen, že ve výsledku nic nezhubneme, ale ještě nějaké to kilčo nabereme. Místo diety si naordinuj zdravé stravování, díky kterému dosáhneš vysněné váhy.

  Udělej si test
 • TEST: Máš problém s PROKRASTINACÍ?

  Známe to všichni. Milion úkolů do školy, písemka na krku a do toho všeho je nejvyšší čas odevzdat dvě seminárky. V těchto chvílích se o své slovo přihlásí prokrastinace. Právě ta nás od učení odrazuje a naopak nám nalhává, že bychom měli udělat důležitější věc. Například si protřídit šatník. Tak schválně, máš i ty problém s prokrastinací?

  Udělej si test
 • TEST: Jaký máš vztah se svou mamkou?

  Často přemýšlíš nad tím, zda máš se svou maminkou ideální vztah? Zda jste opravdové parťačky na celý život? A jste tu jedna pro druhou? Vyzkoušej si náš test, ve kterém se dozvíš odpovědi na tvé otázky.

  Udělej si test
 • TEST: Co všechno víš o KONDOMECH?

  Pánská ochrana je opředena hned několika mýty. Vyznáš se v nich? Víš co je pravda, a co naopak lež? Vyzkoušej si náš test, ve kterém se dozvíš, jak na tom jsou tvé znalosti.

  Udělej si test