Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Těhotenství

Co když jsem těhotná? »

S dnešním článkem zabrousím opět do holčičího světa a konkrétně do sexuálního života. Mnoho z nás si totiž čas od času položí otázku: "Jsem těhotná?". Celý článek»
1

A kdy si pořídíte další? »

V životě každého člověka přichází spousta otázek. A často to nejsou otázky, které si pokládáme my, ale otázky, na které chtějí znát odpověď naši blízcí. Celý článek»
1

Návod, jak napsat knižní bestseller pro ženy »

Každá doba má svou charakteristiku. Má populární celebrity, významné události, úspěšné podnikatele a mediální kauzy. A každá doba má knihy, které se v určitém časovém období staly bestsellerem, ... Celý článek»
1

Jak donutit čtenáře komentovat? »

Občas, když mi na e-mail nebo na Facebook přijde dotaz k blogu, nejčastěji se týká problematiky nízké návštěvnosti nebo malého počtu komentářů. Celý článek»
1

Jak správně používat hashtagy »

V jednom mém článku o zvýšení návštěvnosti blogu jsem se zmínila o sociálních sítích a slíbila jsem článek o fenoménu hashtagů, které se na nich používají. Hashtag je totiž jedním z účinných způsobů, ... Celý článek»
miminko - 3

Rok s miminkem za námi! »

Tak je to tady. Nemůžu uvěřit, že tomu prckovi je rok. Prvního srpna 2015 jsem v 7:04 porodila kluka s 55 cm a 4.830g. Když se na to kouknu zpětně, nechápu, jak jsem to mohla zvládnout a trošku se i ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •