Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

2199172

Nakoukni, jak se křtila nová česká YA fantasy kniha Dračí město »

Na knižním festivalu Humbook se sešla celá řádka spisovatelů, ať již těch českých nebo zahraničních. A jednou z přizvaných českých autorek byla právě debutující Petra Machová se svojí knihou Dračí ... Celý článek»
humbook - 12

Humbook 2018, náš nejlepší festival pro všechny mladé knižní nadšence »

Moje ráno začalo spíše uprostřed noci, budík hezky na půl čtvrtou, abych z Ostravy do Prahy dorazila včas. Původní myšlenka, že ve vlaku doženu nějaký ten čtecí rest, byla nakonec zavržena a já si ... Celý článek»
festival - 1

Tak tyhle podzimní knižní akce si určitě nenechej ujít! »

Někdy se může zdát, že když je léto za námi, jako by všechny hlavní akce a festivaly prostě zmizely, ale opak je pravdou. I na podzim nebudeš vědět, kam se dříve vydat za knihami. Neváhej nahlédnout ... Celý článek»
colours - 2

Prožila jsem Colours of Ostrava bez poslechu jediné kapely! »

Colours of Ostrava je známý hudební festival, za kterým se do Ostravy sjíždí lidé z celé republiky. V Dolní oblasti Vítkovice je postaveno velké množství stagí a každý si zde může vybrat a ... Celý článek»
svet knihy - 1

Svět knihy 2018: Rozloučení se »

Neděle, poslední den veletrhu, bývá programově poloviční, končí v časných odpoledních hodinách, ale i přesto určitě nabídne nějaký ten menší program. Celý článek»
svet knihy - 3

Svět knihy 2018: Hladová smečka hledá jídlo a autory »

Sobota na Světě knihy bývá většinou takovým největším tahákem na program a také velkou příležitostí na spoustu setkání, protože si můžeš být téměř na 100% jistá, že tam tvůj kamarád knihomol nebo ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •