Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

1

Co skrývá glanc box měsíce září? »

Do rukou se mi dostala limitovaná edice glanc boxu za měsíc září. Na stránkách www.brandnooz.cz psali, že se můžeme těšit na to nejlepší z léta z drogérií. Nemohla jsem se proto dočkat, co mě v ... Celý článek»
livance

Nejlepší lívance, které jsi kdy jedla! »

Tentokrát jsem si pro tebe připravila jeden sladký recept. Máš chuť na něco dobrého? Lívance snadno a rychle vytvoříš ze surovin, které máš běžně doma. Nemusíš se toho bát, skutečně to zvládne každý ... Celý článek»
Láska

Co muži chtějí slyšet od své partnerky? »

Na úvod bych ráda řekla, že každý muž je jiný a každý žádá od své přítelkyně něco jiného, ovšem existuje pár frází, které by rádo slyšelo mnoho mužů napříč celým světem. Zkus se nad tím zamyslet, ... Celý článek»
úsměv

7 způsobů jak být (až nechutně) pozitivní! »

S úsměvem jde život lépe. Chceš se snad zpětně podívat na svou cestu životem a vidět sebe kráčející znuděně a otráveně, kdy děláš jen to, co tě nebaví a ubližuje ti? To určitě není ten nejlepší styl ... Celý článek»
Rozhádané kamarádky

7 vět, které neříkat kamarádce, která je po rozchodu! »

Tvá nejlepší kamarádka se rozešla se svým přítelem a teď ti brečí na rameni? Existují ony věty, které momentálně od tebe rozhodně nepotřebuje a nechce slyšet. Na co by si tvůj jazyk měl dávat pozor? ... Celý článek»
dívka a peníze

Potřebuješ peníze, aby sis mohla koupit to nejdražší, co by sis přála? »

Již dávno sis vysnila opravdu drahý šperk, hodinky, tablet nebo třeba telefon. Jenže nikdo ti peníze jen tak nedá a ty si musíš poradit sama. Na účtu máš sice nějakou tu stovku, ale utratit vše ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 71 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •