Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

freeman - 2

Otestovala jsem limitovanou edici Freeman boxu! Bylo to zklamání, nebo nadšení? »

Brandnooz nyní přišel s limitovanou edicí ve spolupráci se značkou Freeman. Freeman je přírodní kosmetika z USA, která se specializuje na péči o pokožku. Já s touto kosmetikou již nějaké zkušenosti ... Celý článek»
brandnooz - 2

Adventní testování s Brandnooz boxem! Tak tohle jsem nečekala! »

Ani měsíc prosinec se neobejde bez testování nového Brandnooz boxu. Já osobně mám tyto krabičky s překvapením velmi ráda. Je to sice sázka do loterie, zda se ti jednotlivé výrobky trefí do vkusu, na ... Celý článek»
červená rtěnka

Jak docílit maximální výdrže rtěnky? »

Také miluješ rtěnky? Připravila jsem si pro tebe několik tipů, jak prodloužit jejich výdrž. Celý článek»
Stres

Jak se přestat bát prezentovat před lidmi? »

Studenti si připravují prezentace do školy, někteří pracující musí čelit výzvě mluveného projevu dennodenně v rámci své kariéry… Ovšem pro mnoho lidí znamená mluvený projev především stres. Celý článek»
jak se učit

Co by se mělo učit ve škole? »

Uvažovala jsi někdy nad tím, jaké předměty by měly být na všech školách? Dle mého názoru jich hodně těch edukativních chybí. Celý článek»
Maminka s dítětem

Jak jsem zjistila, že jsem dospělá? »

V České republice jsme dle zákona dospělí úderem osmnáctých narozenin. V tomto článku bych však ráda mluvila o jiném pojetí dospělosti, a to sice z hlediska psychologického či sociologického. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 85 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •