Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

viden - 5

Navštiv se mnou Vídeňské přírodovědné muzeum! »

Chtěla bych ti dneska popovídat o naší třídní exkurzi do Vídeňského přírodovědného musea. Celý článek»
Uvař si oběd

RECEPT: Lívanečky z červené řepy s tvarohem »

Jelikož si občas projíždím různé nápady a recepty na "Paleo, raw, healthy" jídla, mám nějaké v záložkách a jen čekám na příležitost si je uvařit. Měla jsem tam založené i tyhle Paleo lívanečky, ke ... Celý článek»
Zdravé vaření

RECEPT: Špenátová pizza bez mouky »

Poslední dobou... dobře, řekněme za celé prázdniny, jsem se odnaučila jíst pečivo a celkově veškeré přílohy. Celý článek»
Dívka

DIY: Držák fotek »

Po dlouhé době jsem se dostala aspoň na chvilku k vystavování fotek po pokoji a lepení mých náčrtků na zdi,a tak jsem nabrala nějaké ty fotky a obrázky a pustila se do práce. Celý článek»
Čmáranice v sešitě - 1

Chceš nápis na zdi, ale nedovolí ti popsat si stěnu? »

Chtěla jsi vždycky mít nápis na stěně ve svém pokoji, ale rodiče ti ne a ne dovolit popsat/pomalovat si stěnu? Nevadí, napadlo mě jiné řešení! Celý článek»
DIY

DIY: Vyzdob si patrovou postel »

Znáš to, ležíš v posteli, převaluješ se a nemůžeš ani zaboha usnout. Hledíš do stropu nebo na spodek druhého lůžka a přemýšlíš. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •