Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Cvičení

Zhubni snadno, zdravě a napořád! »

Vykašli se na nepříjemné diety, protivný jojo efekt a peníze za posilovnu, či dietologického poradce. Celý článek»
krása

Jsi krásná přesně taková, jaká jsi. »

Následkem dnešní moderní doby, kdy na plakátech jsou pouze dokonale vyretušované herečky a modelky, kdy dnešním symbolem krásy je pouze dokonalá a symterická tvář, tělo bez pupínků, nadbytečných ... Celý článek»
stres

Jak se z toho všechno nezbláznit? »

Jsi ten typ člověka, který se snadno dostane do stresu, když má za úkol spousty věcí? Nedělá ti to dobře a nevíš jak se s tím vypořádat? V tom případě čti dál. Celý článek»
Vaření

RECENZE: Kuchařka pro (úplné) začátečníky »

Rozhodla ses začít vařit, ať už z nátlaku rodičů nebo jen tak sama sobě pro radost a z dobrého pocitu? Celý článek»
dermacol

Mám pro tebe tip na zmatňující pudr »

Nanést si dobře make-up je jedna věc, ale zafixovat ho tak, aby zůstal celý den dokonalý, je věc druhá. Proto ti přináším svůj tip na jeden pudr, který si mě naprosto získal. Celý článek»
čtení

RECENZE: Švédské pohádky »

Už máš všechny naše tradiční české pohádky přečtené a znáš je již nazpaměť? Hledáš nové pohádky, které bys mohla předčítat mrňousům před spaním nebo si jich pár přečíst sama pro sebe pro oddech a ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •