Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

nehty - 1

Jak pečuji o své nehty? »

Není to tak dávno, co jsem se rozhodla upustit od pravidelné návštěvy nehtového studia a hlavním důvodem bylo jak zvýšení ceny akrylových nehtů, tak i přesvědčení, že bude lepší nechat mé přírodní ... Celý článek»
Studentka

Co mi dala vysoká škola? »

Jak už jsi asi pochopila z názvu, ráda bych vyjádřila své pocity a dojmy z toho, co mi dala vysoká škola. Bakalářské studium, které mám za sebou, sice trvá "jenom" 3 roky a může se zdát, že člověk se ... Celý článek»
Sledování filmů

Jak moc ti může seriál změnit život? Odpověď zde. »

Předtím, než si díky názvu článku poklepeš na čelo a řekneš si, že ve svých 24 letech působím jako o deset let mladší poblázněná puberťačka do amerického seriálu, poprosím tě, aby sis celý obsah ... Celý článek»
Podzimní atmosféra

Jak se vyhnout podzimním depresím: TIPY na zlepšení nálady »

V dnešním článku bych pro tebe měla pár tipů, jak se vyhnout negativním náladám, které nás všechny během podzimu ne jednou postihnou. Letos jsme si teplé počasí sice měli možnost užívat nezvykle ... Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •