Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Ve škole

Překonej trému ze školní prezentace – 3 tipy pro tebe! »

Drtivou většinu lidí, které znám, vždy trápila tréma a nervy z veřejného vystupování před třídou. Já sama nejsem výjimkou a celou střední školu mě doprovázela obava z prezentací a vždy jsem měla ... Celý článek»
studium

Tipy, jak napsat bakalářku a nezbláznit se z toho »

Vítám tě u dalšího tématického článku a nebude o ničem jiném, než o bakalářské práci. Konkrétně o tipech, které ti pomohou ji napsat včas a s přehledem bez větších problémů. Celý článek»
uceni

Jak jsem byla na praxi ve věznici »

Jelikož velmi často ráda čtu články blogerek ze života, rozhodla jsem se s tebou o jeden takový zážitek také podělit. Celý článek»
studium

Chystáš se na vysokou? Vše o oboru Sociální patologie a prevence »

Jelikož mi po celou dobu mého studia a hlavně i poslední dobou chodí dotazy týkající se mé školy a oboru, který studuji, rozhodla jsem se ti to přiblížit v následujícím článku. Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •