Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

dynova polevka

Recept na skvělou dýňovou polévku »

S příchodem podzimu jsem si letos oblíbila různé druhy dýňových polévek. Existuje mnoho receptů, a jelikož se jedná o oblíbený pokrm, který zahřeje a je jednoduchý na přípravu, rozhodla jsem se s ... Celý článek»
obleceni - 1

PODZIM 2018 aneb jaké kousky momentálně najdeš v oblíbených fashion obchodech? »

Jelikož tu máme podzim, rozhodla jsem se ti ukázat moje menší nákupy. Můžeš to brát i jako inspiraci a přehled toho, jaké kousky momentálně najdeš u oblíbených fashion značek. Celý článek»
Maturita

Jak probíhají státnice na VŠ a na co se připravit? »

Chtěla bych se s tebou podělit o mé osobní zkušenosti se státní závěrečnou zkouškou. Nejen proto, že mi plno lidí píše, jak státnice vlastně probíhají a jaká je náročnost, ale i proto, že bych chtěla ... Celý článek»
kniha

Motýlek: Recenze knihy, kterou přečteš jedním dechem »

Dnes tu pro tebe mám recenzi. Recenzi knihy, která ti může zpříjemnit začínající deštivé podzimní dny. Mně naopak zpříjemnila celé léto a ráda bych se s tebou částečně podělila o mé dojmy. Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •