Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

vanoce - 1

Jaké vánoční dekorace, oblečení a doplňky jsem si letos pořídila? »

Přeji ti krásný vstup do Nového roku a doufám, že letošní prosinec a Vánoce sis užila na maximum! V dnešním článku ti chci ukázat, jaké doplňky jsem si pořídila, abych si navodila vánoční atmosféru. Celý článek»
trhy - 2

Návštěva vánočních trhů v Hradci Králové »

S přítelem a mými kamarády jsme navštívili adventní trhy. Protože je období Vánoc a neznám snad nikoho, kdo by si tuto každoroční klasiku neužíval, ráda bych ti představila, jak vypadají trhy u nás, ... Celý článek»
raffaelo

Recept na vánoční Raffaelo kuličky »

V dnešním článku bych ti ráda představila krátký a jednoduchý recept na vánoční Raffaelo kuličky. Já osobně všechny kokosové sladkosti zbožňuju a tenhle recept si mě získal minulý rok, kdy jsem ho ... Celý článek»
vanoce - 3

DIY: Kouzelné vánoční krabičky »

V dnešním článku bych ti ráda ukázala jeden můj tip, jak vylepšit balení vánočních dárků. Určitě všichni známe situaci, kdy máš zabalit věci, které mají nepravidelné tvary anebo jednoduše nechceš, ... Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •