Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

kosmetika - 1

Mé oblíbené produkty z dekorativní kosmetiky »

Dnešní článek jsem se rozhodla směřovat ke kosmetice. Nejen z důvodu, že se s tebou chci podělit o to, jaké kosmetické produkty používám, ale také mě zajímá, jaké naopak používáš ty. Celý článek»
Absolvent

Jak probíhají promoce na VŠ? »

Na mém Instagramu jsem tě před nedávnem nechala hlasovat, zda bys chtěla článek o tom, jak probíhají promoce na vysoké škole a co to vlastně obnáší. Vysvětlení je poměrně jednoduché, protože se jedná ... Celý článek»
Škola - 4

Být vysokoškolák neznamená být úspěšný člověk »

Jako vysokoškolská studentka mám kolem sebe spoustu lidí. Často slyším různé příběhy, různé druhy motivací ke studiu a nutí mě to přemýšlet nad tím, proč vlastně je dnešní doba tolik zaměřená na ... Celý článek»
Učení - 3

V čem se liší vysoká škola od střední? »

V dnešním článku se s tebou podělím o to, v čem spatřuji odlišnosti vysoké školy od střední. Pokud studuješ, určitě se mnou budeš souhlasit, že každému vyhovuje jiný styl přípravy a učení. Vysoká ... Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •