Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Léto

Pro letošní léto jedině veselé plavky »

Prázdniny a léto jsou tady a každou z nás jistě čeká výběr plavek. O to více mě samotnou baví hledání nějakého veselého barevného motivu, pokud vím, že zrovna poletím na dovolenou k moři. Letos to ... Celý článek»
Přejídání

Trpěla jsem záchvatovitým přejídáním »

Chtěla bych se s vámi podělit s mojí vlastní zkušenosí,, která mi nakonec přinesla více pozitivního, než negativního. Jak už napovídá název článku - porucha příjmu potravy nemusí být jen anorexie či ... Celý článek»
Kajinek

Můj dopis pro Kajínka! Má být propuštěn? »

Pan prezident Zeman vážně uvažuje o udělení milosti pro Jiřího Kajínka - o tuto kauzu se zajímám již několik let a i když bych jako obyčejný člověk, který nečetl spis celého případu neměla dělat ... Celý článek»
rasenka - 4

RECENZE: Dermacol Volume Mania řasenka »

Přestože jsem dlouhou dobu byla zastáncem značky Oriflame v oblasti řasenek, bude to tuším něco přes rok a půl, co jsem našla svoji oblíbenkyni u českého Dermacolu. Celý článek»
 

Všechny blogerky a blogeři

  •