Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Hurá na Hrady CZ: Zazáří Klus, Lenny, Jelen i Divokej Bill

Visací zámek
zdroj: oficiální zdroj Visací zámek
aktualizováno 15.06.2018, 14:43 | Krásná.cz
Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí. Putovní festival Hrady CZ nabídne v atraktivním prostředí pěti českých a tří moravských hradů, v ... Celý článek»

Tereza Mašková

Je to vůbec ona? Druhá tvář SuperStar Terezy Maškové »

Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem! Tak přesně tento Caesarův citát platí i pro Terezu Maškovou, která od prvních finálových kol patřila mezi horké favority na vítěze. Tereza v Super finále ... Celý článek»
Tereza Mašková

Jak se stát opravdovou SuperStar? Tohle možná pomohlo i Tereze Maškové »

V neděli večer jsme mohli sledovat finálový večer SuperStar 2018. Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž i Eliška Rusková podaly úžasné výkony, před kterými můžeme smeknout. Soutěž má ale nemilosrdná ... Celý článek»
SuperStar

Absolutní vítězkou letošního ročníku SuperStar se stala Tereza Mašková! »

Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž. Celý článek»
SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení

Krásné a šikovné! Vítězkou SuperStar se může stát ale jenom jedna. Kdo má největší šanci? »

Poprvé v historii hudební soutěže SuperStar se do finálového kola neprobojoval muž. Už dnes večer se tedy můžeme těšit na vystoupení třech krásných a mladých dívek! Všechny by si výhru zasloužily, ... Celý článek»
Jakub Pružinský 3. finále

Jak zvládnout kritiku? Vezmi si příklad z účastníka SuperStar »

Snad všichni víme, že kritika je nedílnou součástí života. Občas jsme zkritizováni za náš výkon, chování, náladu, ale třeba i oblečení nebo zpívání. A právě s kritikou zpěvu se musel vypořádat i ... Celý článek»
Exkluzivní rozhovor Laciho Angyala

Lacko Angyal ze SuperStar má nový song! Co na něj říkáš? »

Kdo by neznal Ladislava Angyala, účastníka letošní řady SuperStar, který diváky zaujal svým pozitivním přístupem k životu a věčným optimismem. Lacko poprvé zazářil se svou písničkou Pošta, která se ... Celý článek»
Meghan Markle

Uhodneš, kdo to je? Takhle vypadala NEJZNÁMĚJŠÍ HEREČKA současnosti v dětství »

Stát se nejznámější herečkou planety chce nejen notnou dávku talentu, ale i pořádný kus štěstí. Své o tom ví i tato celebrita, která si sice nikdy nestřihla hlavní roli v celovečerním filmu, ale ... Celý článek»
Jasmina Alagič

Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla »

Moderátorka Jasmina Alagič vnesla do hudební soutěže SuperStar šarm i půvab. Tato kráska s bosensko-maďarskými kořeny byla v roce 2009 finalistkou slovenské Miss Universe, a tak se nemůžeme divit, že ... Celý článek»
Leoš Mareš

Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou! »

Už jsme chtěli přestat věřit na pohádkové prince, ale vtom přišel Leoš Mareš a dokázal nám, že gentlemani ještě nevymřeli. Řeč je samozřejmě o Leošově lásce k půvabné Monice, kterou si vzal za svou ... Celý článek»
1. finále seznam songů

SEZNAM PÍSNÍ odhalen: Co zazpívají soutěžící v prvním finálovém kole SuperStar? »

Už tuto neděli se divákům televize Nova představí kompletní desítka soutěžících, kteří budou bojovat o postup do dalšího finálového kola SuperStar. Celý článek»
Habera a Peštová - 3

To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande »

Pavol Habera působí v hudební soutěži SuperStar jako drsný kat, který oplývá upřímností a přímočarostí. I když by se mohlo zdát, že se podobně chová i v osobním životě, nenechte se zmást. Po boku své ... Celý článek»
Leoš Mareš

Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál? »

O tom, že se porota hudební show SuperStar skládá z talentovaných muzikantů, nemůže být sporu. Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a v neposlední řadě Pavol Habera patří mezi špičky ve ... Celý článek»
Superstar

Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit »

Každý týden se u televizních obrazovek setkáváme s Matějem Ruppertem, Katarínou Knechtovou, Benem Cristovaem a Paľo Haberou, kteří hodnotní zpěv účastníků hudební show SuperStar. Někdy padají drsné ... Celý článek»
SuperStar

Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které tě dojme! Udělala bys to samé? »

Snad každá středoškolačka se nemůže dočkat okamžiku, kdy nazuje krásné střevíčky, oblékne princeznovské šaty a za doprovodu hudby vykročí pro maturitní šerpu. Přípravy na maturitní ples probíhají ... Celý článek»
Superstar

Proč jsou porotkyně oblíbenější? + VELKÁ ANKETA »

Za celou historii Česko Slovenské SuperStar zasedlo v porotě sedm talentovaných a krásných žen. Pokud bychom hledali něco, co mají všechny společného, pak je to bezesporu láska k hudbě. Můžeme si ... Celý článek»
Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 5

Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem? »

Pěvecká show SuperStar má za sebou již několik castingových kol, ve kterých nám porotci odhalili svou pravou tvář. Kdo je katem, který se nebojí říct svůj názor? A máme v porotě pohodáře, který ... Celý článek»
Coca-Cola Souboj coverů

NOVÝ SVĚT ZÁBAVY SE OTVÍRÁ: Už dnes startuje nová show Coca-Cola Souboj coverů! Co vás čeká? »

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Show bude plná zábavy, napětí a především muziky. ... Celý článek»
David Gránský v kontroverzní reklamě - 2

David Gránský: Proč kývl na kontroverzní reklamu? »

Již několik dní koluje internetem hudebně-taneční reklama na tuzemskou kosmetickou značku, která budí kontroverzi. Jedni si chytlavou melodii sami notují, druzí se jí s gustem vysmívají. Do tajů ... Celý článek»
Coca-Cola Souboj coverů - 3

Baví tě SuperStar? Sleduj i nový online pořad Coca-Cola Souboj coverů! »

Nova Plus představí na konci března nový původní online pořad! Bude plný zábavy, napětí a především muziky. Nova Plus se spojila se známým režisérem Marcusem Krugem a představí Coca-Cola Souboj ... Celý článek»
Superstar

Známe FITNU, díky které NEČEKANĚ USPĚLI zahraniční vítězové SuperStar! Neuhodneš, o co se jedná »

Díky pěvecké show SuperStar se může ve světě showbusinessu prosadit opravdu každý. Někdo tuto šanci chytí za pačesy a už se jí nevzdá, jiný se nakonec nevyrovná s tíhou popularity a raději se stáhne ... Celý článek»
SuperStar

Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak »

Uspět před zraky čtyřčlenné poroty je snem každého účastníka hudební show SuperStar. Někteří soutěží proplouvají jako po másle, jiní se musí se svým snem rozloučit hned v začátku. Jaké chování vám ... Celý článek»
Markéta Poláková - 2

Makyna016 o vztazích mezi youtubery: S Teri Blitzen se už nestýkám ROZHOVOR »

Markéta Poláková vystupuje na YouTube pod přezdívkou Makyna016. To, že je ve své tvorbě opravdu úspěšná, potvrzuje i vysoké číslo odběratelů. Co Markéta chystá pro své fanoušku? A jaké panují vztahy ... Celý článek»
Šárka Vaňková

Hudbu pověsila na hřebík! Neuhodnete, jakou profesi dělá účastnice SuperStar dnes »

Hudební soutěž SuperStar s sebou přináší mnoho pěveckých talentů, kteří sní o jediném – uspět ve velkém světě showbusinessu. Některým se jejich přání splní, jiní ochutnají slávu jenom na pár minut. ... Celý článek»
Superstar

Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády »

Vyhrát v pěvecké soutěži SuperStar je snem snad každého mladého umělce. Jenže uspět před náročnou porotou a diváky, chce nejen notnou dávku talentu, ale i štěstí. A tak se občas stane, že i sebelepší ... Celý článek»