Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Rozkošné: Jak vypadali Petr a Lukáš z kapely Slza v první třídě?

Kapela Slza, natáčení, videoklip - 7
zdroj: Universal Music Kapela Slza, natáčení, videoklip - 7
aktualizováno 16.07.2018, 08:57 | Krásná.cz
Kapela Slza s novým singlem a videoklipem v retrospektivě vyhlíží Nový obzory. Petr Lexa a Lukáš Bundil zavzpomínali na dobu dospívání a videoklip k singlu Nový obzory natočili celý v ... Celý článek»

Milan Peroutka

MILAN PEROUTKA: Jaké je jeho tajemství úspěchu? ROZHOVOR »

Milan Peroutka má vždycky při ruce své talismany pro štěstí. U režisérů si je dokonce umí prosadit jako rekvizitu. Celý článek»
Užijte si léto s Kinobusem a Nadací Nova

Užijte si léto s Kinobusem a Nadací Nova: Čeká vás 48 skvělých filmů zdarma! »

V pondělí 18. června zahájil sezónu oblíbeny Kinobus, který provozuje Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP). Během léta od 18. června do 6. září 2018 bude objíždět Prahu a nabídne divákům zdarma ve 12 ... Celý článek»
Visací zámek

Hurá na Hrady CZ: Zazáří Klus, Lenny, Jelen i Divokej Bill »

Festival Hrady CZ nabídne kromě špičky tuzemského popu a rocku i mladé hudebníky a pohodlnější zázemí. Celý článek»
Tereza Mašková

Je to vůbec ona? Druhá tvář SuperStar Terezy Maškové »

Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem! Tak přesně tento Caesarův citát platí i pro Terezu Maškovou, která od prvních finálových kol patřila mezi horké favority na vítěze. Tereza v Super finále ... Celý článek»
Tereza Mašková

Jak se stát opravdovou SuperStar? Tohle možná pomohlo i Tereze Maškové »

V neděli večer jsme mohli sledovat finálový večer SuperStar 2018. Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž i Eliška Rusková podaly úžasné výkony, před kterými můžeme smeknout. Soutěž má ale nemilosrdná ... Celý článek»
SuperStar

Absolutní vítězkou letošního ročníku SuperStar se stala Tereza Mašková! »

Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž. Celý článek»
SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení

Krásné a šikovné! Vítězkou SuperStar se může stát ale jenom jedna. Kdo má největší šanci? »

Poprvé v historii hudební soutěže SuperStar se do finálového kola neprobojoval muž. Už dnes večer se tedy můžeme těšit na vystoupení třech krásných a mladých dívek! Všechny by si výhru zasloužily, ... Celý článek»
Jakub Pružinský 3. finále

Jak zvládnout kritiku? Vezmi si příklad z účastníka SuperStar »

Snad všichni víme, že kritika je nedílnou součástí života. Občas jsme zkritizováni za náš výkon, chování, náladu, ale třeba i oblečení nebo zpívání. A právě s kritikou zpěvu se musel vypořádat i ... Celý článek»
Exkluzivní rozhovor Laciho Angyala

Lacko Angyal ze SuperStar má nový song! Co na něj říkáš? »

Kdo by neznal Ladislava Angyala, účastníka letošní řady SuperStar, který diváky zaujal svým pozitivním přístupem k životu a věčným optimismem. Lacko poprvé zazářil se svou písničkou Pošta, která se ... Celý článek»
Meghan Markle

Uhodneš, kdo to je? Takhle vypadala NEJZNÁMĚJŠÍ HEREČKA současnosti v dětství »

Stát se nejznámější herečkou planety chce nejen notnou dávku talentu, ale i pořádný kus štěstí. Své o tom ví i tato celebrita, která si sice nikdy nestřihla hlavní roli v celovečerním filmu, ale ... Celý článek»
Jasmina Alagič

Zaostřeno na módní styl moderátorky SuperStar! Tohle by nosit neměla »

Moderátorka Jasmina Alagič vnesla do hudební soutěže SuperStar šarm i půvab. Tato kráska s bosensko-maďarskými kořeny byla v roce 2009 finalistkou slovenské Miss Universe, a tak se nemůžeme divit, že ... Celý článek»
Leoš Mareš

Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou! »

Už jsme chtěli přestat věřit na pohádkové prince, ale vtom přišel Leoš Mareš a dokázal nám, že gentlemani ještě nevymřeli. Řeč je samozřejmě o Leošově lásce k půvabné Monice, kterou si vzal za svou ... Celý článek»
1. finále seznam songů

SEZNAM PÍSNÍ odhalen: Co zazpívají soutěžící v prvním finálovém kole SuperStar? »

Už tuto neděli se divákům televize Nova představí kompletní desítka soutěžících, kteří budou bojovat o postup do dalšího finálového kola SuperStar. Celý článek»
Habera a Peštová - 3

To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande »

Pavol Habera působí v hudební soutěži SuperStar jako drsný kat, který oplývá upřímností a přímočarostí. I když by se mohlo zdát, že se podobně chová i v osobním životě, nenechte se zmást. Po boku své ... Celý článek»
Leoš Mareš

Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál? »

O tom, že se porota hudební show SuperStar skládá z talentovaných muzikantů, nemůže být sporu. Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a v neposlední řadě Pavol Habera patří mezi špičky ve ... Celý článek»
Superstar

Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit »

Každý týden se u televizních obrazovek setkáváme s Matějem Ruppertem, Katarínou Knechtovou, Benem Cristovaem a Paľo Haberou, kteří hodnotní zpěv účastníků hudební show SuperStar. Někdy padají drsné ... Celý článek»
SuperStar

Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které tě dojme! Udělala bys to samé? »

Snad každá středoškolačka se nemůže dočkat okamžiku, kdy nazuje krásné střevíčky, oblékne princeznovské šaty a za doprovodu hudby vykročí pro maturitní šerpu. Přípravy na maturitní ples probíhají ... Celý článek»
Superstar

Proč jsou porotkyně oblíbenější? + VELKÁ ANKETA »

Za celou historii Česko Slovenské SuperStar zasedlo v porotě sedm talentovaných a krásných žen. Pokud bychom hledali něco, co mají všechny společného, pak je to bezesporu láska k hudbě. Můžeme si ... Celý článek»
Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 5

Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem? »

Pěvecká show SuperStar má za sebou již několik castingových kol, ve kterých nám porotci odhalili svou pravou tvář. Kdo je katem, který se nebojí říct svůj názor? A máme v porotě pohodáře, který ... Celý článek»
Coca-Cola Souboj coverů

NOVÝ SVĚT ZÁBAVY SE OTVÍRÁ: Už dnes startuje nová show Coca-Cola Souboj coverů! Co vás čeká? »

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Show bude plná zábavy, napětí a především muziky. ... Celý článek»
David Gránský v kontroverzní reklamě - 2

David Gránský: Proč kývl na kontroverzní reklamu? »

Již několik dní koluje internetem hudebně-taneční reklama na tuzemskou kosmetickou značku, která budí kontroverzi. Jedni si chytlavou melodii sami notují, druzí se jí s gustem vysmívají. Do tajů ... Celý článek»
Coca-Cola Souboj coverů - 3

Baví tě SuperStar? Sleduj i nový online pořad Coca-Cola Souboj coverů! »

Nova Plus představí na konci března nový původní online pořad! Bude plný zábavy, napětí a především muziky. Nova Plus se spojila se známým režisérem Marcusem Krugem a představí Coca-Cola Souboj ... Celý článek»
Superstar

Známe FITNU, díky které NEČEKANĚ USPĚLI zahraniční vítězové SuperStar! Neuhodneš, o co se jedná »

Díky pěvecké show SuperStar se může ve světě showbusinessu prosadit opravdu každý. Někdo tuto šanci chytí za pačesy a už se jí nevzdá, jiný se nakonec nevyrovná s tíhou popularity a raději se stáhne ... Celý článek»
SuperStar

Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak »

Uspět před zraky čtyřčlenné poroty je snem každého účastníka hudební show SuperStar. Někteří soutěží proplouvají jako po másle, jiní se musí se svým snem rozloučit hned v začátku. Jaké chování vám ... Celý článek»