Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

TVOJE TVÁŘ: Peroutka dostal facku od Sokola! Neuvěříš proč a co pak udělal!

Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka dostal ránu od Ondry Sokola - 5
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka dostal ránu od Ondry Sokola - 5
aktualizováno 29.04.2017, 00:55 | Krásná.cz
Někdy se stane, že provedete něco, co jste původně vůbec neplánovali. Přesně to se povedlo Milanovi Peroutkovi. Ondra Sokol si ale jeho chování nenechal líbit a dal mu pořádnou ránu! Co se stalo? Už v neděli se můžete těšit na ... Celý článek»

Melissa Joan Hart

Pamatuješ si na herečku ze seriálu Sabrina, mladá čarodějnice? Vyzrála jako víno! »

Je to už neuvěřitelných třiadvacet let, kdy Melissa Joan Hart zazářila v roli potrhlé mladé čarodějnice Sabriny. Sice už Melissa nemá po boku mluvícího kocoura, ale její život je stále zajímavý. ... Celý článek»
tanga

VIDEO: Soutěžící ukázal zadek v tangách! Uhodnete, čí je? »

Už dnes večer pokračuje na Nově nejdrsnější televizní reality show Robinsonův ostrov. V premiérovém díle čeká diváky kromě napínavého souboje o imunitu a jedné z nejlepších kmenových rad také pohled ... Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Ed Sheeran - 4

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka jako potetovaný Ed Sheeran! »

Už v neděli uvidí diváci devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Opět na ně čeká osm dokonalých vystoupení a proměn, na kterých poctivě všichni soutěžící celý týden pracují. S naprosto odzbrojující ... Celý článek»
Iva Pazderková - 1

TVOJE TVÁŘ: Iva Pazderková zavěšená na šálách! Neměla strach z výšek? »

Už v neděli vysíláme devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Mimo perfektních vystoupení osmičky soutěžících, kteří pilně trénují ze všech sil, budou mít diváci možnost vidět i jedno speciální ... Celý článek»
Tokio Hotel v roce 2005

Kluci z TOKIO HOTEL prošli neskutečnou proměnou! Poznala bys je? »

Hudební skupina Tokio Hotel sice už nebourá žebříčky hitparád, ale stále se urputně drží v hudební branži. Kluci letos vydali i nové album, které se jmenuje Dream Machine. Pojď se podívat, jak se ... Celý článek»
Inger Nilsson

Jak ze změnila PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA? Její vzhled tě překvapí! »

Také jsi vždycky záviděla Pipi její vilu Vilekulu, přátelství s opičákem Panem Nilssonem a kufr plný peněz? Neboj se, nebyla jsi v tom sama. Dnes je z Pipi už zralá žena, která s úsměvem a ... Celý článek»
Jiří Bartoška přišel podpořit kolegyni - 1

TVOJE TVÁŘ: Jiří Bartoška přišel podpořit kolegyni! »

Už v neděli na diváky čeká sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všichni soutěžící se díl od dílu zlepšují a své proměny dotahují do naprosté dokonalosti. V sedmé epizodě čeká velká výzva na ... Celý článek»
Ondřej Ruml jako charismatický Seal - 1

TVOJE TVÁŘ: Ondřej Ruml jako charismatický Seal! »

S Práskem jdeme odhalovat, a to hned dvojnásobně! Jen u nás uvidíte odhalení jedné z proměn sedmého kola show Tvoje tvář má známý hlas. A přidáme ještě jedno překvapení! Celý článek»
Kelly Family - 4

Jak dnes vypadají KELLY FAMILY! Neuvěříš, jak se tahle partička změnila »

Také si stále pobrukuješ mega hit I can’t help myself od legendární sourozenecké kapely Kelly Family? Pak jsi určitě zaznamenala, že tato kapela ohlásila svůj comeback. A drž se! V rámci svého turné ... Celý článek»
Milan Peroutka k nerozeznání od Iglesiase - 1

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Iglesiase! »

už v neděli uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O naprosto fenomenální ... Celý článek»
Ondřej Ruml

TVOJE TVÁŘ: Ondra Ruml změnil kvůli show vizáž! »

Ondřej Ruml se toho nebojí! Aby v neděli vypadal co nejvíce autenticky, rozhodl se dokonce pro razantní změnu vizáže! Podívejte se, co si nechal udělat! Celý článek»
Martha Issová kvůli tanci přišla o odposlech! - 1

TVOJE TVÁŘ: Šok! Co se to stalo Marthě Issové se sluchem? »

Už v neděli uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Na diváky opět čekají naprosto fantastické proměny a skvělé výkony všech osmi hvězdných soutěžících. Jedním z velkých překvapení ... Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas - show - 15

Baví tě TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Chystají se dva ŽIVÉ koncerty v pražské O2 areně »

Live Nation a TV Nova připravují v pražské O2 areně živé koncerty Celý článek»
Markéta Konvičková jako sexy dračice - 1

TVOJE TVÁŘ: Markéta Konvičková jako sexy dračice! »

Už v neděli uvidí diváci pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících pilně pracuje na svých vystoupeních. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky... Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas – Dojatá Eva Holubová - 2

TVOJE TVÁŘ: Dojatá Eva Holubová! »

Které vystoupení naprosto dostane ostřílenou Evu Holubovou? A kdo přišel do publika podpořit Marthu Issovou? Nedělní Tvář bude plná překvapení! Celý článek»
Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs - 11

Zpěvačka a tanečnice FKA twigs: Kde bere inspiraci a jak si jde za svými sny? ROZHOVOR »

Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs se stala novou tváří kampaně Nike Zonal Strength Tights. Celý článek»
Milan Peroutka - 1

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka k nerozeznání od Bruna Marse! »

Už v neděli uvidí diváci třetí díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Maskérky a kostymérky opět vyčarují z osmičky soutěžících osobnosti ze světové i české populární hudby. Celý článek»
Milan Peroutka

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka ukázal sexy tělo! »

Již v neděli se můžete těšit na druhý díl show Tvoje tvář! Kromě dalších soutěžících se se svým vystoupením předvede i mladý a talentovaný Milan Peroutka (26), který v šatně odhalil sexy tělo. ... Celý článek»
David Gránský - 2

David Gránský: Chtěl jsem být veterinářem ROZHOVOR »

Na výstavě Body The Exhibition jsme vyzpovídaly herce Davida Gránského. Prozradil nám, co ho na výstavě překvapilo a jaké má vzpomínky na školní biologii. Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl 3. série - 6

TVOJE TVÁŘ: Takové přípravy jednoho dílu show tu ještě nebyly! »

Už zítra večer startuje první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Na její přípravě se podílí desítky lidí, kteří odvádějí maximální výkon. Natáčení prvního dílu zabralo nejdelší čas, diváky ... Celý článek»
Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 2

TVOJE TVÁŘ: Martha Issová se předvede jako drsňák z AC/DC! »

Už v neděli uvidí diváci první díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na exkluzivní odhalení proměny Marthy Issové! Jak se jí podaří ztvárnit slavného rockera? Celý článek»
Ondřej Ruml

TVOJE TVÁŘ: Ondřeje Rumla čeká drsné vystoupení! V kostýmu doslova trpí »

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už v neděli! V pohotovosti jsou jak účastníci, tak celý tým maskérů a kostymérů. Proč měli velký problém s vystoupením Ondřeje Rumla? Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas: Moderátor Ondřej Sokol

VIDEO: Tenhle vtip nevyšel! Ondřej Sokol skončil v krvi a Milan Peroutka si poškodil sluch »

nedělní večer na TV Nova bude patřit velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas, která přichází s prvním dílem třetí série. Všech osm účinkujících postupně navštívil Ondřej Sokol a každému z nich předal ... Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek

TVOJE TVÁŘ: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou! »

Už v neděli diváci uvidí první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli velmi tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší ... Celý článek»