Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

maturita

Jak zvládnout maturitu? »

Sice je maturita ještě daleko a já už tady straším s tímhle "příjemným" článkem... Celý článek»
bříško

Nafouknuté bříško? Pryč s ním! »

Chceš si na sebe vzít top, který se ti tolik líbil, či snad šaty, které ti tak dlouho visí ve skříni a ty jsi je na sobě ještě neměla? Anebo se chceš pro změnu ukázat na bazénu a okouzlit okolí v ... Celý článek»
internet

Najít si přítele přes internetové seznamky? Ano - ne? A jaké jsou její rizika? »

Najít si přítele pomocí internetové seznamky? Šla bys do toho? A to nemám na mysli zrovna typický Facebook, kde si můžeš svůj profil tak zabarikádovat, že tě cizí lidé nemohou kontaktovat vůbec. Celý článek»
rtenka

RECENZE: Zaboduj s dlouhotrvající barvou na rty od Dermacolu! »

Máš slabost pro rtěnky, lesky a různé drobnůstky určené pro tvé rty? Celý článek»
hvězda

RECENZE: Hvězdička »

Možná si slyšela, nebo četla několik knih o spisovatelce, která nese jméno Jacqueline Wilsonová. Protože s touhle spisovatelkou jsem vyrůstala a její knížky byly v mé knihovničce z dosti velké části. Celý článek»
očarovaná

Pohodová knížka na víkend aneb a co když jsem blázen? »

Nemáš přes víkend co číst, nudíš se, nebo se zrovna do učení dvakrát tolik nehrneš? Potom ti s touhle knížkou do nepohody můžu zaručit, že ti zpestří víkend (a nejen ten) příjemným čtením. Celý článek»
Brandnooz Box

Brandnooz box a jeho první vydání za rok 2015! »

Je tady konečně nový Brandnooz a jeho lednové vydání za rok 2015! Jsi zvědavá, co se protentokrát uvnitř schovává? Tak čti a koukej dále! Celý článek»
čtení

Recenze: Danteho holka »

Humorná a romantická knížka o dívce, která zjistí, že nemožné věci se mohou klidně stát, i když to zrovna v danou chvíli nečekáte. Tak, až svede dva lidi z naprosto odlišeného světa dohromady. Celý článek»
čtení

Recenze: Jen si troufni! »

Jsou prázdniny a nemáš zrovna nic k plánu? Nudíš se v chladném počasí a nechce se ti zrovna nic určitého podnikat? Anebo nemáš inspiraci co se knížek týče? Čti dále, protože tahle tě jednoznačně ... Celý článek»
Vlasy v zimě

Chraň své vlasy za každou cenu! A nejen před zimou! »

Naše milé počasí není zrovna ideální. Jednou je teplo, podruhé zima, a tohle nemá zrovna pozitivní vliv na naše vlasy. Celý článek»
čtení

Venku zima, doma se nudíš? Ponoř se do čtení! »

Čtení že zabrání jakékoliv nudě? To je snad navýsost jasné. Celý článek»
alkohol

Alkohol jako nejlepší přítel? »

Někteří si akci nedovedou představit bez jediné kapičky alkoholu - jelikož nejsou schopni se natolik odvázat, bavit se a uvolnit v přítomnosti lidí, které znají, nebo však ne. Celý článek»
make-up

Vyvaruj se těchto chyb při líčení »

Která z nás by nechtěla mít dokonalý makeup a jít ven, na večírek, rande a kdekoliv jinde s vědomím, jak mi to dneska sekne? Celý článek»
Maturita

Maturita klepe na dveře! »

Je to tvůj (k-o-n-e-č-n-ě) poslední rok na střední škole, ale při zmínce "maturita" ti naskakuje husí kůže? Celý článek»
úsměv

Krásný úsměv a levně? Vyzkoušej tyhle fígle! »

Mít krásný a hlavně bílý úsměv jako filmová hvězda, by si přál kde kdo z nás, ale pokud i tebe trápí zažloutlé zoubky, nebo nejsi s nimi dostatečně spokojená a nemáš zrovna finanční prostředky na ... Celý článek»
Náramky

Jednoduché náramky z gumiček a bez stavu? Pojď do toho taky! »

Udělat si nápadité a stylové doplňky, které dodají tvému šatníku, klíčím, nebo čemukoliv, co by sis chtěla ozdobit, šmrnc? Celý článek»
Láska - 1

Jsem zamilovaná, ale má to háček - je to přítel od mé kamarádky! »

Že je láska někdy slepá, nebo si umí vybrat fakt špatně, zná moc dobře každá z nás. Ale co když si láska vybere za oběť toho, na kterého bychom správně myslet ani neměli? Náš rozum říká sice ne, ale ... Celý článek»
Zajíci

Pojď se mrknout, co ukrývají podzimní zajíci v krabici! »

Co takhle si objednat balíček, ve kterém najdeš něco.. o čem nemáš ani páru, do doby než jej otevřeš? S chutí do toho! Celý článek»
Strašidelná kniha

RECENZE: Máš pro strach uděláno? Knížka Démonolog bude pro tebe určitě to pravé! »

Ráda se bojíš a čteš knížky, které nejsou tak sladké jako romantika, ale s pořádnou příchutí strachu? Celý článek»
jak se učit

Když se řekne učení.. a jak se do toho efektivně ponořit! »

Učení, pro některé z nás je to slovíčko hrůzy, díky kterému se ti zrychlí srdeční tep a vyraší pot na tváři, či těle - a rozhodně to není díky tomu, že by si z toho měla nějaký ten příjemný pocit a ... Celý článek»
žena

RECENZE: Jak svést lorda Neda »

Někdy i nepatrná maličkost nebo nezbedný kocour může pomoci tomu, aby nenaplněná láska nakonec dobře dopadla. Celý článek»
vyhni se depresím

Vyhni se podzimní-zimní depresivní náladě! »

Máme jí, čteme a slyšíme o ní a každý si na ní ještě stěžuje, ale co s tím? Aneb jak několika ránami zabít podzimní-zimní depresi! Celý článek»
sex

Sex. Co neopomenout? »

Když už chceš, jak to jenom slušně napsat, skočit do toho, tak hlavně ne po hlavě, ale s rozumem. Jak to myslím? Čti dále! Celý článek»
gynekologická prohlídka

První návštěva gynekologa, jak to chodí? »

Přijde očekávaný (kecám, vůbec ne očekávaný) den, kdy se chystáš na svou první gynekologickou prohlídku. Bát se je přirozené, ale uvidíš, že zbytečně! Celý článek»
očarovaná

RECENZE: Očarovaná od Sylvia Day! »

Ponoř se do příběhu, kdy žena nevládne jenom ženskými přednostmi, ale i těmi kočičími. V této hře na kočku a myš Celý článek»
1 2 3 4 5 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •