Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Vybíjí se ti mobil příliš rychle? Známe triky, které to změní

Dívky s mobily
zdroj: Thinkstockphotos Dívky s mobily
aktualizováno 25.02.2017, 00:47 | Krásná.cz
Extrémní teploty bateriím nesvědčí. Může dojít k jejich poškození i výbuchu. Okolní teplota, ať už příliš vysoká, nebo naopak nízká, patří k rizikovým faktorům, které mají ... Celý článek»

Osobnost

Buď magnetem na lidi »

Nejsi oblíbená, nemáš dost přátel, není o tobě dost vědět? Změň to! Celý článek»
Hubnutí

Když tě tvůj kluk nutí: Zhubni, budeš hezčí »

Možná jsi se už setkala s klukem, který se tě snažil předělat. Takovému jednání se říká manipulace a ty by ses rozhodně měla bránit. Celý článek»
Focení

Jak na nejkrásnější valentýnské fotky? 9 rad pro každého »

Valentýn, světový den všech zamilovaných, je tu. Vyrazíte se svojí drahou polovičkou na romantickou večeři, procházku, nebo zvolíte netradičně nějakou adrenalinovou aktivitu? Ať už bude váš program ... Celý článek»
Zamilované minisendviče

Zamilované minisendviče RECEPT »

Chceš svého milého na Valentýna potěšit originálním občerstvením? Máme pro tebe recept, které zvládnou i nezkušené kuchařinky. Celý článek»
Menstruační potíže

Menstruace nemusí znamenat utrpení »

Až 75 % žen trápí PMS, tedy premenstruační syndrom. Menstruace je otravná už sama o sobě, proč se nechat trápit ještě něčím navíc? Celý článek»
Přijímačky

Přijímačky se blíží. Co zvážit při výběru vysoké školy? »

Blíží se termíny přijímacích řízení na vysoké školy. Přibývají nové a perspektivní obory, které byly ještě před pár lety neznámé. Zorientovat se v nabídce a možnostech nemusí být vždycky jednoduché. ... Celý článek»
Šikana

Proč nemáš žádné kamarády? »

Spolužačky o přestávce vesele povídají a ty sedíš sama ve své lavici. Po škole vyrazí společně nakupovat, ale ty míříš domů, protože nevíš, co bys měla sama podnikat. Zjisti, proč nemáš žádné ... Celý článek»
Hysterka

Emoce – na co nám jsou dobré a jak je ovládat? »

Hněv, smutek, strach, ale i radost a důvěra. Emoce jsou každodenní součástí našich životů. Celý článek»
Kousání nehtů - 2

Jak překonat zlozvyky? »

Za všechno od kousání nehtů přes přejídání až k zabíjení času na sociálních sítích může stres a nuda. Celý článek»
Selfie

Pravá kámoška, nebo falešná mrcha »

Kamarádství je důležitý vztah v každém věku a v jakémkoliv pohlaví. Jenže jak poznáš, že ta tvoje kámoška je ta pravá? Celý článek»
Krasobruslení

Zabavte se s kámoškou i bez peněz »

Kapesné se rozkutálelo, ani nevíš jak, a ty teď nevíš, co s kámoškou podniknout, když máte obě hluboko do kapsy? Celý článek»
Zaspat

Vylepši si a zorganizuj své ráno »

Rána jsou pro spoustu lidí špatnou částí dne, ale nemusí to tak být. Záleží hlavně na tobě, jaký den si uděláš. Celý článek»
Silná vůle

Chceš být lepší a úspěšnější? A už máš svůj plán pro rok 2017? »

Máš své sny a chceš se k nim co nejdřív přiblížit? Nebo tě prostě jen baví osobní rozvoj a ráda se učíš něco nového a pracuješ na sobě? Celý článek»
Tajemství

Jak udržet tajemství »

Kámoška ti svěřila něco děsně tajného a tys jí slíbila, že to fakt nikomu nevykecáš. Co když tě teď ale svrbí na jazyku? Celý článek»
Menstruace

Nedostala jsi menstruaci. Co teď? »

Menstruace je dost ošemetná a nemáme ji rády, ale když ji nedostaneme, je to průšvih. Kdy máš zůstat v klidu a kdy je na čase to začít řešit? Celý článek»
Dívka s počítačem

NOVINKA: Napiš si o článek na přání »

Chybí ti tu nějaké konkrétní téma, hledáš odpovědi na své otázky? Napiš si o článek! Celý článek»
Dívka, učení

Jak na zkouškové: 5 rad, se kterými to zvládneš »

Zkouškové se blíží a říkáš si, jak to všechno asi zvládnu? Mám dost času? To je asi otázka každého z nás, když se blíží zahájení zkouškového. Celý článek»
Silvestrovská oslava

To byla párty roku… Jaká byla tvá oslava Silvestra? »

Probouzení do nového roku bývá často trochu divoké. Jak je to u tebe? Stála oslava odchodu roku 2017 a příchodu toho nového za to? Celý článek»
Silvestrovská oslava

Přichystej skvělou silvestrovskou party »

Chceš pozvat pár přátel a užít si společně oslavu konce roku? Poradíme ti, na co nezapomenout a jak silvestrovskou oslavu náležitě oslavit – a klidně i s minimem peněz. Celý článek»
Kyberšikana

Neriskuješ na sociálních sítích? Největší nebezpečí + triky, jak na ně »

Útoky na sociální sítě mohou být fatální. Jak zvýšit jejich bezpečnost? Celý článek»
Dárky

Podle dárků poznáš člověka »

Každý člověk totiž do dárku promítá kus svého já. Ukáže se tak nejen jeho osobnost, ale i vnímání světa, zájmy a vztah k obdarovanému. Celý článek»
Vánoce

Co podniknout, aby Vánoce byly skutečně šťastné a veselé? »

Je to tu – jeden z nejočekávanějších dní roku je už skoro na dosah. Jak si ho užít jak se patří? Celý článek»
sněhová koule - 7

DIY: Úžasné sněhové koule, které dodají tu správnou vánoční atmosféru »

Určitě znáte sněhové koule, se kterými stačí zatřást a dostane vás okouzlující efekt padajícího sněhu. Jednu takovou si můžete vyrobit doma. Je to zcela jednoduché a zabaví se přitom i děti. Celý článek»
Rodinné vánoce

MY A RODIČE: Vánoce v kruhu rodiny - pohoda nebo děs? »

Vánoční prázdniny určitě vítáš s nadšením. Jak se ale díváš na to, že pár volných dní čeká i zbytek tvé rodiny? Vypadá to na rodinnou ponorku, nebo příjemné vánoční svátky? Celý článek»