Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroť svou paniku a jednej v klidu!

Strach
zdroj: Thinkstockphotos Strach
aktualizováno 24.05.2017, 10:53 | DyA
V pondělí večer zasáhla celý svět děsivá zpráva. Po koncertě populární americké zpěvačky Ariany Grande v anglickém Manchesteru se odpálil sebevražedný atentátník. Na celé události je nejšílenější to, že muž útočil na bezbranné děti a teenagery. ... Celý článek»

Boty

8 každodenních zlozvyků, které nám ničí zdraví »

Sezení s překříženýma nohama nebo jedení za pracovním stolem. Nejen těmito návyky riskujete své zdraví. Celý článek»
Vztah

Lže ti? Známe trik, který odhalí KAŽDÉHO LHÁŘE »

Odborníci radí, jak odhalit lháře i bez detektoru lži. Celý článek»
Hádka

Jak si udobřit kamarádky ve škole? »

Pohádala ses s kamarádkou a teď nevíš, co máš dělat? Nebo se s tebou nebaví celá partička holek, protože jsi udělala něco špatného? Ať tak či onak, sedět ve školní lavici s vědomím toho, že s tebou ... Celý článek»
Pití

DIY: Zchlaď se v parných dnech limonádou ze STYLOVÉ SKLENIČKY! »

Stačí, aby alespoň chvilku bylo teplo, a Instagram je ihned posetý stylovými skleničkami, které jsou naplněné skvěle vypadajícími limonádami nebo třeba smoothies. Vyrob si taky takovou skleničku, ... Celý článek»
Bolest

Víc než blbá nálada? 9 příznaků, že tě TRÁPÍ DEPRESE »

Každý z nás občas prohláší, že na něj "leze depka". Jenže kdy jde jen o smutek, lenost nebo nenáladu, a kdy o opravdovou nemoc, kterou není radno podceňovat? Celý článek»
Svátek matek

DIY: Rychlé dárky pro mamku ke DNI MATEK! »

Už v neděli čeká naše maminky ten největší den v roce. Den, kdy oslavujeme jejich úžasnou povahu, a především trpělivost, kterou s námi mají. Pokud jsi nestihla své mamince koupit dárek, rozhodně ... Celý článek»
Aloe vera - 2

Aloe vera: Udělej si džus, nebo sirup! »

Nemusíš si stále dokola kupovat jen samé syntetické kosmetické produkty, které ti mohou uškodit. Jedním ze skvělých způsobů, jak o své tělo pečovat a třeba i ušetřit nějakou korunu, je použít věci, ... Celý článek»
Štastní přátelé

Potřebuješ přátele? Nauč se chápat ostatní »

Máš pocit, že ti nikdo nerozumí? A není náhodou chyba na tvé straně? Celý článek»
Kamarádky

Jsi opravdu šťastná? Otestuj se »

Štěstí může být dosaženo v různých formách. Celý článek»
Banana bread - 2

RECEPT na Banana Bread lepší než ze Starbucksu »

Sdílím s vámi proto svůj oblíbený recept na banana bread, který jsem kdysi vyštrachala někde na internetu a trochu poupravila. Celý článek»
Unicorn frapučíno

Známe recept na UNICORN FRAPUČÍNO! »

Po jednorožčím frapučínu prahne celý svět. Tenhle pestrobarevný ledový nápoj se stal hitem, a my pro tebe máme unikátní recept, díky kterému si frapučíno uděláš doma a za pár korun. Celý článek»
Příšerná učitelka

7 důvodů, proč se nebát MATURITY »

Strach je přirozená lidská reakce, která nás provází celým životem. Někdy se strachujeme příliš, jindy je strach někde hluboko uvnitř nás. I největší „tvrďáci“ pocítí strach právě u maturity. U ... Celý článek»
P5áníčko ke Dni matek - 4

DIY: Láskyplné přání pro maminky »

Blíží se Den matek, což takhle udělat mamince radost a vlastnoručně jí vyrobit originální přání? Anebo chcete prostě udělat něco hezkého pro toho, koho máte rádi? Zde je návod na univerzální ... Celý článek»
Facka

Tohle si nenech líbit! Chování, které bys neměla žádnému klukovi tolerovat »

Násilné vztahy často začínají jako emocionální nebo verbální násilí (izolace, snižování, nadávky). To ale může někdy pozvolna a jindy velmi rychle a s vážnými následky eskalovat do fyzického nebo ... Celý článek»
Strach

MATURITA: Jak se efektivně NAŠPRTAT na poslední chvíli »

Známe to všichni. Nejdříve učení dokonale odkládáme, prokrastinujeme a děláme činnosti, na které za normálních okolností ani nesáhneme, a později si vyčítáme, že jsme s učením nezačali alespoň o ... Celý článek»
Čarodějka

TOP 5 knížek, které by si měla přečíst každá správná ČARODĚJKA »

Ano, Harry Potter rozhodně patří mezi klasiku, které se jen tak něco nevyrovná, ale existují i další knihy plné magie. Zaručujeme ti, že tenhle výběr knížek tě naprosto očaruje. Jen si dej pozor, ... Celý článek»
Asistentka

Nejdůležitější rady, jak přežít první dny v nové práci »

První dny v novém zaměstnání jsou pro většinu lidí stresující záležitostí. Setkávají se s novými lidmi, u kterých neznají jméno ani pozici. Někteří mohou být milí, jiní se budou chovat tak, jako by ... Celý článek»
Biologické hodiny

Chceš si ušetřit drahocenný čas? Pak vyzkoušej tyto APLIKACE »

Také ti přijde, že bys potřebovala, aby den měl nejméně osmačtyřicet hodin? Zvládnout každodenní povinnosti, koníčky, učení…to vyžaduje opravdu dostatek volného času, který však většina z nás bohužel ... Celý článek»
Tampon

Častý mýtus o TAMPÓNECH je vyvrácen! Také jsi mu věřila? »

Existuje hned několik mýtů, které souvisí s ženským tělem. Jedním z nich je například fáma, že tampón nás dokáže ochránit před kvasinkami. Celý článek»
Maturita

6 rad, jak na maturitu z cizího jazyka »

Už se blíží čas maturitních zkoušek. Před jedním ze životních milníků je třeba se řádně připravit. Celý článek»
Sebepoškozování

Sebevražda není řešení! Co dělat, když tě přemáhá touha ukončit svůj život? »

Často přemýšlíš o tom, co by se stalo, kdybys odešla z tohoto světa? Máš sklony k depresivním myšlenkám a bojíš se, že takhle už to dál nepůjde? Postav se problému čelem, protože sebevražda rozhodně ... Celý článek»
DIY rtěnka

FLEŠKA v rtěnce? Must have pro všechny stylové holky DIY »

Nosíš školní prezentace na nudné flešce, která o tobě nic nevypovídá? Zkus si vyrobit její stylovou verzi, ke které budeš potřebovat jenom starou rtěnku a šikovné ručičky. Nejlepší na celém diy je, ... Celý článek»