Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

 

Odvaha: Jak ji získat, stát se šťastnější a žít podle sebe

Odvaha
zdroj: Getty Images Odvaha
aktualizováno 20.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková
Cítíte se často unavené, smutné, znuděné a frustrované? Pokud ano, je pravděpodobné, že stojíte stále na jednom místě a neposouváte se. Není náhodou čas zjistit, co vás opravdu dělá šťastné a udělat v životě změnu a dát plný prostor svému pravému ... Celý článek»

Výlet

Tipy na skvělé výlety po ČR pro páry i partu kamarádek »

Rády byste vyrazily na víkendový výlet a zažily trochu dobrodružství? Vezměte kamarádky, rodinu nebo přítele a zorganizujte výlet na jedno z těchto krásných míst u nás. Celý článek»
Instagram versus realita

Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost »

Co ve vás opravdu vyvolává projíždění Instagramových profilů plných fotek dokonalých a opálených křivek, bezchybného make-upu, života bez jediného mráčku, který působí jako jedna velká nekončící ... Celý článek»
Kamarádky u filmu

Tip na dlouhé podzimní večery: 5 filmů, které ve vás zanechají silné emoce »

Znáte ten pocit, když narazíte na film, u kterého ani nedutáte, za žádnou cenu ani na chvíli neopustíte místnost a po jeho skončení o něm ještě dlouhé hodiny přemýšlíte? Přesně takové filmy najdete v ... Celý článek»
Kamarádky

Nový notebook nebo mobil. Podle čeho vybírat? »

Možná si lepší přístroj žádá studium na nové škole, nastoupili jste do své první práce nebo vám starý notebook či mobil jednoduše dosloužil. Případně byste si rádi dopřáli telefon nebo počítač v ... Celý článek»
Týnuš Třešničková

Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději »

Týnuš není jediným člověkem, který utrpěl vážné popáleniny. Ročně s nesmazatelnými jizvami skončí tisíce dětí. Nejde ale jen o popáleniny, s nimi se pojí i ztráta sebevědomí, deprese, dokonce i ... Celý článek»
Dívka přemýšlí

Jaký je váš osobní talent? Díky našim tipům ho objevíte! »

Ve škole nás často nutí soustředit se na to, co nám nejde. Neustále slýcháme, v čem se musíme zlepšit a pochvalu dostaneme jen málokdy. Výsledkem je demotivace, frustrace a pocit, že nejsme na nic ... Celý článek»
Kavárna

Seznam nejvíc insta-friendly kaváren u nás i ve světě »

Kavárenské povalečky, zbystřete! Tyhle kavárny si zamilujete. Pochutnáte si na výborné kávě a nebudete moci úžasem odtrhnout oči od nápaditých a do detailu vyšperkovaných interiérů. Nezapomeňte nabít ... Celý článek»
Dívka s knihou

Více času na čtení? Jde to! »

Také si začátkem každého léta plánujete, že budete více číst, ale nakonec z toho kvůli práci, dovolené, starosti o domácnost či času strávenému na internetu a sociálních sítích jednoduše sejde? Celý článek»
Zrcadlo

Záludná generace Z: Co nejvíc trápí dnešní třináctky? »

Generace Z, to jsou mladí lidé kolem 10-13 let. Co nejvíc trápí v tomto věku dívky a jak z toho ven? Celý článek»
Antikoncepce

Současnost a budoucnost antikoncepce: Která neohrožuje zdraví a budoucí šanci na miminko? »

V září oslavíme již pojedenácté Světový den antikoncepce. Jaká je v dnešní době nejlepší volba? Celý článek»
Podprsenka - 1

Velké trápení s malými prsy: Proč ještě nerostou a čím jim pomoci? »

Některé slečny v období dospívání postrádají růst prsou a některé by ho naopak rády pozastavily. To je jedinečný důkaz toho, jak je dívčí tělo v pubertě nepředvídatelné. Celý článek»
Dívka s počítačem

5 skvělých tipů, jak si zadarmo a bez šprtání zlepšit angličtinu »

Rády cestujete? Potřebujete se občas domluvit s cizincem? Bez angličtiny to nepůjde. Přinášíme vám několik zábavných způsobů, jak na své angličtině zapracovat. Žádné nudné biflování z knížky! Celý článek»
Smutná dívka

Škola teprve začala a vy už k ní cítíte odpor? Jaká je příčina a co s tím jde dělat? »

Demotivace na začátku školního roku není nic nového a neobvyklého. Stejné pocity prožívají žáci základních, středních i vysokých škol, pracující i absolventi na začátku své kariéry. Důležité je začít ... Celý článek»
Menstruace

Proč cvičit i při menstruaci? Pohyb uleví od křečí i nafouklého břicha »

Ženy často odkládají pravidelné cvičení kvůli menstruaci. Je v tomto období vhodné cvičit stejně jako v jiné dny? Celý článek»
Selfie

Jak na dokonalé Instagramové fotky? Tyhle vychytané aplikace ti pomohou! »

Ráda obdivuješ umělecké a do detailu vyladěné fotky na profilech uživatelů Instagramu, kteří se sdílením fotek živí nebo tvoří důležitou součást jejich byznysu? Krajina jako z pohádky, nádherně ... Celý článek»
Kate Hudson

Tuhle appku musíte zkusit: Najde vašeho dvojníka v mistrovských dílech »

Stačí zadat fotku a rychle zjistíte, zda se tvář podobná té vaší stala inspirací třeba pro Vincenta van Gogha nebo Pabla Picassa. Celý článek»
prohlídka

Čeká vás první návštěva gynekologa? Poradíme, jak se správně připravit »

První gynekologická prohlídka je významným milníkem v dívčím životě. Nicméně spousta mladých slečen pomyšlení na gynekologa neskutečně vyděsí. Ve skutečnosti však nejde o nic tak hrozného a rozhodně ... Celý článek»
Kamarádky

Žárlivá nejlepší kámoška – jak ji uklidnit? »

Mít nejlepší kamarádku je zkrátka skvělé v mnoha ohledech. Můžete za ní jít naprosto s čímkoliv a kdykoliv. Vždy si vás vyslechne a snaží se vám pomoct situaci vyřešit, zároveň vás však dokáže utěšit ... Celý článek»
Dívka

Back to school. Efektivnější rána dělají lepší den! »

Prázdniny sice ještě neskončily, ale musíme si přiznat pravdu. Škola je za chvíli tady a vše to začíná nanovo. Celý článek»
Šok

KVÍZ: Jaký jste knihomol? Odhalte 6 známých knih »

Možná je máte doma v poličce, rozhodně jste o nich ale slyšeli: v posledních letech totiž pobláznily miliony lidí, nebo již léta patří na seznam povinné literatury. Dřímá ve vás knižní znalec? Celý článek»
školní outfit - 1

Back to school: Nevíš, co první den na sebe? Drž se těchto 3 bodů! »

Začátek školy už je na spadnutí a je nejvyšší čas zamyslet se nad prvním školním outfitem. Chcete přece udělat dojem na všechny ty sladké kluky, kteří ve škole čekají? Celý článek»
sebeláska - 2

Vaše tělo není dokonalé? Jak se začít mít konečně ráda? »

V dnešní době není vždycky snadné cítit se dobře ve svém těle. Ideály krásy na nás doslova tlačí ze všech stran, a my tak nějak přirozeně cítíme povinnost, abychom vypadaly stejně jako dívky z ... Celý článek»
Parfém

Nejkrásnější podzimní parfémy: Jaký je nejlepší pro návrat do školy? »

I když si to mnoho z nás nechce přiznat, letní prázdniny se blíží ke svému konci. Opět nastane kolotoč s názvem škola a spolu s ním přijdou povinnosti jako domácí úkoly, testy, zkoušení a velmi ... Celý článek»
Žena našla peníze

Co s penězi z brigády? Nešetřete, ale investujte a splníte si sny »

Do prasátka si mnozí z nás spořili drobné už jako děti. Bylo tak na sladkosti, novou hračku anebo další jízdu na kolotoči. Teď, když jsme starší a máme možnost si sami přivydělat, můžeme mířit výš: ... Celý článek»