Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

Zasněná

Od kariéristky po obětování sebe sama ke zlaté střední cestě »

Pořád se za něčím honíme. Za štěstím, za kariérou, za lepším životem. Přitom to všechno někdy máme na dosah ruky, jen to nevidíme (nebo nechceme vidět). Celý článek»
2028981

Můj víkend v Londýně! + tip na skvělou zmrzlinu! »

O jednom víkendu jsem zkoušela vlogovat a tohle je výsledek. Celý článek»
Nerozhodnost

Zásnuby sem, zásnuby tam »

No a ty zase začínáš od nuly. V cizí zemi, úplně sama, se zmrzlinou v mrazáku (teď u mě vede cookie dough flavour). Celý článek»
2028781

Jaký byl můj výlet do Brightonu? VLOG »

Dnešní video je vlog z Brightonu, kde jsme byli oslavit kamarádovy narozeniny. Celý článek»
2029013

Jak vypadá můj den na anglické univerzitě? VLOG »

Ahoj všichni, dnešní video je vlog ze dne, kdy jsem byla ve škole na kurzu pro studenty, co píší dissertační práci. Ve škole jsem netočila, protože to není moc vhodné, a pak jsem zase zapomněla, že ... Celý článek»
2029002

Bydlení v UK! Proč je důležitá osobní prohlídka + můj příběh »

Ahoj všichni, dnes jsem se ve videu rozpovídala o tom, proč je lepší jet se na bydlení v Anglii raději na otočku podívat, než se na rok uvázat k placení něčeho, kde vážně bydlet nechcete. Navíc ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 32 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •