Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

kosmetika - 1

Kosmetické přírůstky: Bourjois a Bi-Oil »

Dnes bych vám chtěla ukázat pár nových kosmetických přírůstků. Respektive už je mám ve sbírce několik měsíců, ale tím spíš vám o nich aspoň řeknu víc než jen jejich název. Celý článek»
blogerka

Jak si (ne)splnit sen »

Přihlásila jsem se na Facebook a vyskočila tam na mě připomínka motta, které jsem tam před pěti lety sdílela. Celý článek»
Londýn

Co pro mě znamená Londýn »

Několik dnů zpátky se mě kamarád zeptal, proč se mi vlastně Londýn tak moc líbí. Ať mu řeknu aspoň tři věci, proč to tady tak zbožňuju. Začla jsem samozřejmě britským akcentem, ten se ale prý ... Celý článek»
londyn

LONDON | WeStandTogether »

Byly tři hodiny odpoledne, seděla jsem s přáteli ve Wembley (část Londýna), když v tom jeden z nich zmínil, že ve Westminsteru někdo někoho pobodal a že se tam střílelo. Celý článek»
Outfit4

Osvěž svůj jarní outfit bomberem! »

Pospícháte a nemáte čas přemýšlet nad tím co na sebe? To zná asi každý z nás, mám pro vás jeden osvědčený tip - bomber, ten totiž zachrání všechno, skvěle vypadá a dá se využít na milion způsobů. Celý článek»
Wella Trend Vision Awards - 12

Trend Vison Awards a koncert kapely Slza »

23. září se v pražských Holešovicích konalo národní kolo kadeřnické soutěže Trend Vision Awards 2016. Účastníci soutěžili ve dvou kategoriích - Color Vision a Creative Vision. Na závěr večera ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 31 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •