Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

zmrzlina

Vyraz do Londýna za nejkrásnější zmrzlinou! »

Nikdy jsem neměla víc rozkošnou a hlavně fotogenickou zmrzlinu. Taky stála majlant, takže ještě aby nebyla fotogenická, žejo, haha. Celý článek»
2029088

Jak jsem si našla bydlení v Londýně? »

Ahoj všichni, dnešní video je povídání o tom, jak sehnat bydlení v Anglii, a jak jsem ho našla já. Je trošku delší,.. Kratší to bohužel nešlo. (Opravdu jsem se snažila :D) Více info čekejte v dalších ... Celý článek»
praha - 1

Místa, která rozhodně musíš navštívit v Praze! »

Ráda bych shrnula mých 14 dní v Česku. Nebo vlastně začněme Prahou, kde jsem strávila prvních pár dní a dělala jsem tak trochu průvodce mojí vzácné návštěvě, co mi přiletěla z Londýna. Celý článek»
kosmetika - 1

Kosmetické přírůstky: Bourjois a Bi-Oil »

Dnes bych vám chtěla ukázat pár nových kosmetických přírůstků. Respektive už je mám ve sbírce několik měsíců, ale tím spíš vám o nich aspoň řeknu víc než jen jejich název. Celý článek»
blogerka

Jak si (ne)splnit sen »

Přihlásila jsem se na Facebook a vyskočila tam na mě připomínka motta, které jsem tam před pěti lety sdílela. Celý článek»
Londýn

Co pro mě znamená Londýn »

Několik dnů zpátky se mě kamarád zeptal, proč se mi vlastně Londýn tak moc líbí. Ať mu řeknu aspoň tři věci, proč to tady tak zbožňuju. Začla jsem samozřejmě britským akcentem, ten se ale prý ... Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 31 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •