Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

londyn

LONDON | WeStandTogether »

Byly tři hodiny odpoledne, seděla jsem s přáteli ve Wembley (část Londýna), když v tom jeden z nich zmínil, že ve Westminsteru někdo někoho pobodal a že se tam střílelo. Celý článek»
Outfit4

Osvěž svůj jarní outfit bomberem! »

Pospícháte a nemáte čas přemýšlet nad tím co na sebe? To zná asi každý z nás, mám pro vás jeden osvědčený tip - bomber, ten totiž zachrání všechno, skvěle vypadá a dá se využít na milion způsobů. Celý článek»
Wella Trend Vision Awards - 12

Trend Vison Awards a koncert kapely Slza »

23. září se v pražských Holešovicích konalo národní kolo kadeřnické soutěže Trend Vision Awards 2016. Účastníci soutěžili ve dvou kategoriích - Color Vision a Creative Vision. Na závěr večera ... Celý článek»
Fashion week

FOTOREPORTÁŽ z pražského fashion weeku »

Je to měsíc od pražského fashion weeku. A musím říct, že tentokrát mě MBPFW nadchnul úplně nejvíc za celou dobu. Celý článek»
Wella

Co za trendy pofrčí tento podzim? »

Dnes bych vás ráda uvedla do trendů letošního podzimu. Už jste začli nakupovat podzimní věci? Celý článek»
bibloo photoshoot

INSPIRACE z focení pro Bibloo »

Ve vlogu, kdy jsem fotila pro Bibloo, jste mohli postřehnou tři looky. A já bych vám je teď tady ráda představila blíž. Celý článek»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 30 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •