Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Krásná.cz - holky píšou pro holky o všem, co nás zajímá: kluci, láska, sex, kámošky, móda a styl, celebrity, kvízy. Konečně to pravé čtení!

vystava - 1

Nezapomenutelná výstava Salvadora Dalího »

Jedna z nejúžasnějších výstav právě probíhá v GOAP na Staroměstském náměstí. Salvador Dalí, významný surrealista a výtvarník. Jeho neobvyklé obrazy jsou založeny na snové imaginaci, čehož si každý ... Celý článek»
Blbá nálada

Jak na lepší náladu »

Jsou dny, kdy mám pocit, že je všechno špatně. A je to celkem paradox, že teď když je všechno veselejší, příroda je nádherně barevná, mně přijde všechno ošklivé. Celý článek»
Řídit auto

Jak pohodově udělat autoškolu »

Už to budou tři měsíce co vlastním řidičský průkaz. Celé stresové období už je za mnou a některé ještě čeká. Ono řídit auto totiž není vůbec sranda. Celý článek»
Olejová masáž

Zázrak jménem arganový olej »

Jak moc pečujeteš o své vlasy, svou pokožku a jak moc času tomu věnujeteš? Celý článek»
Štěstí

Recept na štěstí »

Nedělej ostatním to, co nechceš, aby ostatní dělali tobě. Buď sama sebou. Čiň druhé šťastnými a budeš šťastná. Směj se, když máš radost. Směj se, i když jsi smutná. Nejsme tu od toho, abychom ... Celý článek»
kniha

Vtipná kniha v povinné četbě? Kdo chytá v žitě »

Asi to znáte, že když se řekne povinná četba, nemyslíte vlastně na nic hezkého. Čtení můžete milovat sebevíc, ale pár knih ze seznamu doporučené nebo povinné četby prostě nepřečtete. Kdo by taky ... Celý článek»
1 2 3 4 5 další
 

Všechny blogerky a blogeři

  •