Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Facebook přináší novou funkci, která vám ušetří bolestivé vzpomínky na expartnera. Ztrátu blízké osoby už nemusí následovat zrušení facebookového účtu.

Bolestivý rozchod? Facebook ti ho pomůže překonat

Facebook - nová aplikace
zdroj: Facebook/ Thinkstock Facebook - nová aplikace
aktualizováno 19.12.2015, 00:06 | 19.12.2015, 00:06 | TN.cz / std

Facebook přináší novou funkci, která vám ušetří bolestivé vzpomínky na expartnera. Ztrátu blízké osoby už nemusí následovat zrušení facebookového účtu.

Bolest z rozchodu často znásobí přihlášení na Facebook. Při pohledu na nové fotografie, aktualizaci stavu a další aktivitu se vracejí vzpomínky na bývalého partnera. Vývojáři Facebooku proto přišli s novým řešením.

 

Tím by měla být nová funkce, která umožňuje třídit příspěvky expartnera.  Díky ní můžete i po rozchodu "zůstat přáteli".

 

Jakmile dojde ke změně stavu na "nezadaný", přijde vám nabídka na třídění příspěvků. Můžete si nastavit, kolik toho uvidíte vy a kolik toho o vás uvidí vaše bývalá známost.

 

Faceboo_novy - 2
(Foto: facebook.com)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak ho sbalit na facebooku, ale nebýt trapná
Nikdy na Facebooku nesleduj své bývalé! Tady je důvod
Facebook – údajný kazič vztahů

 

Jednou z možností bude úplné zamezení kontaktu. To znamená, že informace o vás budou pro expartnera viditelné jen v případě, že bude vámi označen, nebo když bude příspěvek sdílený na profilu vašich společných přátel. 

 

Faceboo_novy - 1
(Foto: facebook.com)

 

Omezit také můžete přístup k minulým příspěvkům. Určíte si, které mohou zůstat veřejné a které uvidí jen na nich označení lidé.

 

"Doufáme, že tyto nástroje pomohou lidem ukončit vztahy na Facebooku s větší lehkostí, pohodlím a pocitem kontroly," říká Kelly Wintersová, produktová manažerka. V současné době je aplikace testována na mobilních telefonech v USA. Po ukončení vývoje bude dostupná v centru nápovědy.0 hlasů
Vaše hodnocení