Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda se líčíš a fascinují tě proměny, kterými prochází soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas? Inpiruje tě beauty image některé star? Okopči ho, poděl se s námi o svou proměnu a vyhraj.

SOUTĚŽ: Miluješ líčení a pořad Tvoje tvář má známý hlas? Předveď vlastní hvězdný make-up

Sotuěž Avon
zdroj: Krásná.cz Sotuěž Avon
aktualizováno 15.11.2016, 11:44 | 15.11.2016, 11:44 | Krásná.cz

Ráda se líčíš a fascinují tě proměny, kterými prochází soutěžící v pořadu Tvoje tvář má známý hlas? Inpiruje tě beauty image některé star? Okopči ho, poděl se s námi o svou proměnu a vyhraj.

Na soutěži Tvoje tvář má známý hlas nás baví nejen hudební vystoupení, ale i neuvěřitelné výkony maskérů, které naše české hvězd ypromění v ikony hudebního showbyznysu.

 

I ty obdivuješ image některé krásné herečky či zpěvačky, nebo jiné populární osobnosti? Líbí se ti výrazně nalíčení rty Miley Cyrus, linky Lany Del Rey nebo perfektně vykonturovaný obličej Kim Kardashian? A zkoušíš, jak by slušel tobě? Pochlub se svou proměnou a líčení ve stylu některé ze slavných krásek a vyhraj balíček kosmetiky v hodnotě 1000 Kč od značky Avon.

 

 

Soutěž Avon
(Foto: Avon)
 

 

Jak se zapojit?

 

Tvým úkolem bude zaslat vlastní video-návod nebo článek s fotopostupem, ve kterém se nalíčíš ve stylu libovolné celebrity. Fotku, podle které se líčíš, pro srovnání klidně připoj.


K tématu můžeš přispět buď vlastním videem (vlogem), nebo zašli článek s fotopostupem tvého líčení - součástí článku musí být minimálně 5 fotek. Video i fotky musí být tvoje vlastní, autorské, nelze stahovat cizí články z internetu, ty samozřejmě nemohou být do soutěže zařazeny.


Jak soutěžit?

 

Zašli nám svůj soutěžní příspěvek na email soutez@krasna.cz. Fotografie v dostatečné kvalitě zasílej nejlépe ve formátu jpg, text článku ve wordu, video stačí jako odkaz na YouTube.

 

Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Tvoje tvář“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do soutěže zařazeny.

 

Soutěž končí již v pátek 25.11.2016.


Detailní pravidla najdete v herním řádu.

 

O co hrajeme?


Výherci se mohou těšit na produkty od značky AVON v hodnotě 1000 Kč. V balíčku najdeš luxusní hedvábný pudr LUXE s výtažkem z bílého safíru, paletu očních stínů Quatro pro dokonalé kouřové líčení, rtěnku Avon True Perfect Reds s bohatou barvou pro neodolatelné rty a řasenku Big and False pro řasy jako ze salonu. Více produktů pro dokonalý hvězdný look nalezneš na stránkách www.avon.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení