Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oblíbený fastfoodový řetězec McDonald's se rozhodl, že své zákazníky obohatí o nové chutě. V Japonsku zahájil prodej hranolek s čokoládovou polevou. V případě zájmu by se tato neobvyklá kombinace mohla objevit i v jiných zemích.

Převratná novinka u McDonald's! Je libo hranolky s čokoládou?

Hranolky s čokoládovou polevou
zdroj: McDonald's Hranolky s čokoládovou polevou
aktualizováno 02.04.2016, 00:00 | 02.04.2016, 00:00 | TN.cz / epa

Oblíbený fastfoodový řetězec McDonald's se rozhodl, že své zákazníky obohatí o nové chutě. V Japonsku zahájil prodej hranolek s čokoládovou polevou. V případě zájmu by se tato neobvyklá kombinace mohla objevit i v jiných zemích.

Řetězec s rychlým občerstvením McDonald's zavádí nové jídlo, od kterého si slibuje úspěch. Jde o hranolky s dvoubarevnou čokoládovou polevou - tmavou a bílou. Sladko-slané McChoco Potato se budou zatím prodávat jen v Japonsku.

 

Proč Japonsko?

Podle manažerů bude jídlo pro Japonce "ideálním spojením" smažených hranolek a sladké čokolády. "Tahle kombinace vytváří úžasnou slanou a sladkou harmonii," citoval mluvčího společnosti McDonald's portál Daily Mail. "Zákazníci si novinku vychutnají při různých příležitostech, je totiž skvělá i jako dezert," dodal.

 

Rozšíří se i do Evropy? 

Japonské pobočky jsou nezvyklými kombinacemi chutí proslulé. Už dříve nabízely krevetový burger nebo hustou zeleninovou polévku zapečenou jako koláč. Žádná z novinek se nezavedla celosvětově, ale v případě zájmu se McChoco Potato možná rozšíří i do Evropy. Prozatím to ale plánováno není.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Připrav na party chutné hranolky jako z mekáče RECEPT
Pozor na fastfoody! Jídlo z nich prý zpomaluje mozkový vývoj
Jak jíst hamburger, aby ti vše nepadalo z ruky? GENIÁLNÍ VIDEONÁVOD

 

Jiný kraj, jiná chuť

Řetězec McDonald's dovoluje svým odnožím celosvětová menu upravovat nebo zavádět nová jídla podle toho, na co jsou místní zvyklí. Mnoho poboček v Asii servíruje polévku, v Indonésii mají rýžové menu McRice a některé německé restaurace nabízí dokonce pivo. Na Novém Zélandu zas prodávají populární masové koláče a v Indii slíbují otevřít vegetariánské pobočky.4 hlasů
Vaše hodnocení