Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ashleigh Munnová vážila neuvěřitelných 100 kilo. Při chůzi musela používat berle, aby vůbec někam došla. Ashleigh trápilo i zdraví, proto se rozhodla pro rapidní změnu jídelníčku. Stala se vegetariánkou a začala cvičit jógu.

Tato žena zhubla 40 kg! Známe její tajemství úspěchu

Ashleigh Munn zhubla 40 kilo - 2
zdroj: facebook.com Ashleigh Munn zhubla 40 kilo - 2
aktualizováno 06.04.2016, 00:00 | 06.04.2016, 00:00 | TN.cz / epa

Ashleigh Munnová vážila neuvěřitelných 100 kilo. Při chůzi musela používat berle, aby vůbec někam došla. Ashleigh trápilo i zdraví, proto se rozhodla pro rapidní změnu jídelníčku. Stala se vegetariánkou a začala cvičit jógu.

Čtyřiadvacetiletá maminka po porodu přibírala stále více, až měla přes 100 kilo. Aby se vůbec někam dostala, musela chodit o berlích. A pak přišla smutná zpráva - lékaři Ashleigh na vaječníku našli cystu velikosti melounu a naznačili, že zdraví hodně ovlivňuje její váha. Nechala si odebrat oba vaječníky a rozhodla se zhubnout.

 

Co změnila?

Problémy s nadváhou měla celý život a usoudila, že bude nejlepší, když přestane jíst maso a přejde na zdravou stravu. Zároveň začala posilovat a dělat jógu. Se vším prý Ashleigh pomohla sociální síť Instagram, kde našla návody na přípravu zdravých jídel a kde také mohla zaznamenat svou úžasnou proměnu."Pořád jsem vídala všechny ty maminky pobíhat kolem hřišť a hrát si s dětmi. Jenže já jsem se moc styděla za svou váhu a navíc jsem se rychle zadýchávala," popsala Ashleigh pro Daily Mail. "Nechtěla jsem, aby moje holčička Mya vyrůstala s tím, že kolem ní nebude maminka běhat, ale radši si dá hranolky. Chtěla jsem jít příkladem," vysvětlila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

7 tajných zbraní pro zhubnutí
Vyvracíme 5 největších mýtů o hubnutí
Nové triky pro hubnutí

 

Jaká byla její motivace?

Skotka si také přiznala, že těhotenství a mateřskou využívala jako výmluvu, aby mohla jíst nezdravě. Zároveň ale jí i partneru Davidovi došlo, že jejich dvouletá dcerka nebude jíst zdravě, pokud to neuvidí u rodičů. "Naučila jsem se vařit, chodím do posilovny, můžu běhat a chodit na procházky s Myou a Davidem. A cítím se skvěle," dodala Ashleigh.
 

Na celou proměnu Ashleigh se podívej v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii6 hlasů
Vaše hodnocení