Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

nedělní večer na TV Nova bude patřit velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas, která přichází s prvním dílem třetí série. Všech osm účinkujících postupně navštívil Ondřej Sokol a každému z nich předal zabalenou maketu s interpretem, kterého budou z...

VIDEO: Tenhle vtip nevyšel! Ondřej Sokol skončil v krvi a Milan Peroutka si poškodil sluch

Vložit video na:

aktualizováno 23.02.2017, 13:32 | 23.02.2017, 13:32 | Krásná.cz

nedělní večer na TV Nova bude patřit velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas, která přichází s prvním dílem třetí série. Všech osm účinkujících postupně navštívil Ondřej Sokol a každému z nich předal zabalenou maketu s interpretem, kterého budou ztvárňovat v prvním díle. Velké drama se odehrálo během návštěvy Milana Peroutky.

Předání makety totiž probíhalo v adrenalinovém duchu. Divoká vlna smetla Ondřeje i s maketou a rozřízla mu nohu. Tím bohužel zranění neskončila. Milan Peroutka si během pádu ze surfu poškodil ušní bubínek. Naštěstí je už v pořádku. A první díl show Tvoje tvář má známý hlas by měl proběhnout bez problémů.
 

Těšit se můžete na Marthu Issovou, Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.
 

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení