Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Konečně! Čeká tě první noc u tvého přítele! Hrozně ses těšila, ale teď, když je to tady, začínáš panikařit. Co si vzít s sebou?

První noc u něj bez stresu a komplikací!

první noc
zdroj: Thinkstockphotos první noc
aktualizováno 30.04.2015, 00:00 | 30.04.2015, 00:00 | Adéla Jursíková/Krasna.cz

Konečně! Čeká tě první noc u tvého přítele! Hrozně ses těšila, ale teď, když je to tady, začínáš panikařit. Co si vzít s sebou?

Kartáček, pastu a dál? Kosmetický kufřík by byl asi příliš... Nemám zůstat přes noc radši nalíčená? Mám si ráno přivstat a upravit se, než se probudí? A v čem budu spát? Jaké si vzít pyžamo? Co až uvidí moje "ranní vlasy"? Teď se na chvíli zastav, uvař si čaj, přestaň lítat po pokoji jako raketa a přečti si tento článek, který ti poradí a hodí tě do klidu!

 

Nejprve ze všeho si uvědom, že tě má tvůj přítel rád takovou, jaká jsi a rozhodně ráno neočekává vyretušovanou modelku z titulky. Takže se přestaň stresovat. Ale asi žádná z nás není ochotná se smířit se svým přirozeným já, takže si řekněme, jak své skutečné kráse trochu vypomoci.

 

Kosmetická taštička


Nejsnazší ze všeho jsou vlasy. Pokud se obáváš ranního číra, stačí hřívu před spaním rozčesat a hodit do volného culíku. Rozhodně je nijak násilně neutahuj. Jednak to vlasům samotným neprospívá, jednak by se ti špatně spalo. Buď by ti zavazel hrbol na hlavě, jenž by se na rozdíl od volného ohonu nepřizpůsobil, nebo by tě vlasy táhly. Jestliže máš problémy s mastnotou své hřívy, použij na noc suchý šampon, samotné by ti bylo asi nepříjemné, kdyby se ti ráno prameny lepily na čelo. Dobré zkušenosti mám třeba se suchým šamponem od Timotei.

 

 

Co se pleti týče, každá máme svou večerní rutinu, ale zjistila jsem, že jeden přípravek mi ráno spolehlivě zajistí krásnou pleť, ačkoliv bys to od něj jistě nečekala. Je jím maska pro citlivou pleť z řady Sensibio od Biodermy. Je sice trochu dražší, ale vyhovuje snad každé pleti a můžeš si být jistá, že tě ani onoho prvního společného rána nezradí. Dá se totiž použít v malém množství jako běžný krém. Pleť zanechá hydratovanou, zároveň ji ale zbytečně nezmastí, nedovolí jí se příliš červenat a nemusíš se bát ani akné. V žádném případě se ale na večerní péči nevykašli. Řasenka by to možná přežila, ale ucpané póry by se ti krutě vymstily!

 

Do kosmetické taštičky si rozhodně zabal deodorant. Že je to logické? Jen si sama vzpomeň, kolikrát jsi už tohohle parťáka marně hledala v kabelce! Upřímně bych se ale vyhnula výraznějším vůním, protože pokud na ni není přítel vyloženě zvyklý, mohla by ho z ní po celé noci bolet hlava. Za sebe mohu doporučit pumpičkový deodorant pro citlivou pokožku Balea MED s neutrálním pH a navíc stojí pár korun!

 

Spací outfit


Co se pyžama týče, nedělej z toho atomovou fyziku. Mělo by se ti především spát dobře. Samozřejmě si neber taťkovo tričko na půl cestě k naprostému rozkladu, ale nenuť se zbytečně do krajkové košilky, pokud se lépe cítíš v tričku a kraťáskách.

 

Nejvíc tě ale určitě stresuje to, že tě milý uvidí spát a probouzet se. Toho se vůbec bát nemusíš. Určitě se sám na ten okamžik moc těší a nějaký ten rozcuch nebo slina u pusy ho spíše rozesměje. Kromě toho jistě týden předem běhá po všech svých kamarádech a zjišťuje, jestli náhodou v některé spací poloze nechrápe.

 

Když nedostaneš možnosti přípravy


Pokud se ale ještě pořád bojíš, dovol, abych ti převyprávěla jeden příběh. Ten můj. Když jsem poprvé přespala u svého současného přítele, ještě jsme spolu nechodili. Přespala jsem u nich, protože jsem nezvládla dojít po akci díky pokročilé hodině a ještě pokročilejšímu stupni únavy domů, a tak mi se svým spolubydlícím poskytli azyl i známý spací outfit v podobě sponzorského trička a jednu volnou postel k tomu. Neměla jsem u sebe kromě řvavé rtěnky a půlky žvýkačky nic.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Typologie kluků 
Co v žádném případě nedělat po rozchodu?!

 

Dokonce ani hřeben, takže si umíš představit ráno to nadšení, když se v zadní kapse džínů objevila gumička, do níž jsem svázala vlasy a tvářila se jako děsně nad věcí. Předtím jsem však vstávala se solidním pankáčem, z něhož div neodkapával olej. Včerejší make-up (především černé monokly pod očima) jsem drhla sprcháčem, který mi kluci půjčili a dům opouštěla asi tak svěží jako přezrálá hruška. A i přes to všechno mi přítel brzy na to řekl, jak jsem mu připadala strašně krásná. Takže buď v klidu. Láska je slepá a naštěstí pro nás to platí oboustranně!28 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •